نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: استفاده از درگاه پرداخت در سایت

استفاده از درگاه پرداخت در سایت

سلام به همه دوستان
    من میخواستم در سایت خودم رو به درگاه پرداخت متصل کنم و نمیدونم از چه راهی باید اینکار رو انجام بدم.
    نحوه دریافت درگاه و بعدش اتصالش به سایت چطوری هستش؟

سایتم وردپرسی هستش و چندتا هم سرچ زدم شرکت های رایان پی و زرین پال درگاه میدادن و میتونستم از اونا استفاده کنم..
    اگر شما تجربه دارید راهنمایی میکنید.

نقل قول: استفاده از درگاه پرداخت در سایت

من برای سایت خرید اینترنتی سیم کارت همراه اول از درگاه پرداخت بانک پارسیان استفاده میکنم. زرین پال هم شنیدم اوکیه

برای وردپرس راحت میتونید در ابتدا از افزونه ووکامرس استفاده کنید و بعد از تنظیمات و شخصی سازی از درگاه واسط مثل زرین پال یا با کسب نماد الکترونیک از درگاه مستقیم بانکی استفاده کنید

ما خودمون تمرکزمون روی روغن خراطین بود و از درگاه زرین پال استفاده کردیم کاملا هم اوکی بود و درگاه زرین پال جدیدا تسویه خودکار دارد و نیازی نیست مثل قدیم هر روز وارد زرین پال بشید جهت درخواست برداشت موجودیتون

سایت ما : کانون خرد ماندگار ایران

نقل قول نوشته شده توسط دخترک برنامه نویس مشاهده تاپیک
    من برای سایت خرید اینترنتی سیم کارت همراه اول از درگاه پرداخت بانک پارسیان استفاده میکنم. زرین پال هم شنیدم اوکیه
    من هم برای خرید سیم کارت از درگاه پرداخت استفاده میکنم

خرید سیم کارت از درگاه پرداخت کار رو خیلی آسون تر کرده من حتی برای خرید محصولات طب سنتی هم از درگاه پرداخت استفاده می کنم

برای راه اندازی درگاه پرداخت میتونید از کمک وردپرس استفاده کنید

سلام و عرض ادب
    برای اتصال به درگاه می توان از دو روش استفاده کرد. استفاده از درگاه پرداخت زرین پال : برای استفاده از این روش به بانک می روید و درخواست فعال شدن درگاه پرداخت را می دهید. استفاده از درگاه پرداخت همان بانکی که در خواست دارید که در این صورت ابتدا باید اینماد رابر روی سایتتان فعال کنید . برای فعال کردن اینماد وارد سایت اینماد می شوید و درخواست اینماد می دهید. سپس برای درگاه پرداخت به بانک اقدام می کنید. در روش ذوم در هنگام انجام تراکنش مالیات کمتری کم می شود.
    طراحی سایت رادی وب

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 21 تیر 1393, 15:12 عصر
  2. گفتگو: امکان استفاده مستقیم از مطالب سایت برنامه نویس تو سایت خدمون
    نوشته شده توسط barbodsoft.com در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 31 اردیبهشت 1390, 01:18 صبح
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 02 اردیبهشت 1385, 21:13 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •