نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: ارسال همزمان چند فایل به سرور

کاربر دائمی آواتار seyed_farid
    محل زندگی
    تهران

ارسال همزمان چند فایل به سرور

با سلام
    من با استفاده از JTransfer اقدام به ارسال فایل به سرور میکنم.
    الان میخوام با توجه به تعداد فایل جهت ارسال به سرور؛ کاری کنم که همه فایلها بصورت همزمان و پارالل به سرور ارسال بشن تا سرعت ارسال را ببرم بالا. ( دستور ارسال فایل، منتظر پایان ارسال قبلی نمونه)
    برای اینکار ، من بنظرم اومد تعداد فایلها رو به سرور اعلام کنم و سرور هم بهمون تعداد بمن پورت اعلام کنه و من روی اون پورتها با استفاده از TDataTransmitter فایلها رو ارسال کنم.
    میخوام با دریافت شماره پورتها ، در ران تایم با فانکشن یا پروسیجری بهمون تعداد بصورت همزمان TDataTransmitter ایجاد (Create) کنم و ارسال فایل کنم.
    دوستان بزرگوار اگه تجربه همچین کاری دارند، و یا راه بهتری دارند خوشحال میشم بنده رو راهنمایی کنند.
    آخرین ویرایش به وسیله Mask : پنج شنبه 21 اسفند 1399 در 11:51 صبح

نقل قول: ارسال همزمان چند فایل به سرور

نقل قول نوشته شده توسط seyed_farid مشاهده تاپیک
    با سلام
    من با استفاده از JTransfer اقدام به ارسال فایل به سرور میکنم.
    الان میخوام با توجه به تعداد فایل جهت ارسال به سرور؛ کاری کنم که همه فایلها بصورت همزمان و پارالل به سرور ارسال بشن تا سرعت ارسال را ببرم بالا. ( دستور ارسال فایل، منتظر پایان ارسال قبلی نمونه)
    برای اینکار ، من بنظرم اومد تعداد فایلها رو به سرور اعلام کنم و سرور هم بهمون تعداد بمن پورت اعلام کنه و من روی اون پورتها با استفاده از TDataTransmitter فایلها رو ارسال کنم.
    میخوام با دریافت شماره پورتها ، در ران تایم با فانکشن یا پروسیجری بهمون تعداد بصورت همزمان TDataTransmitter ایجاد (Create) کنم و ارسال فایل کنم.
    دوستان بزرگوار اگه تجربه همچین کاری دارند، و یا راه بهتری دارند خوشحال میشم بنده رو راهنمایی کنند.
    کدتون رو بزارید.

محل زندگی
    تهران

سلام.
    ممنون از پاسختون.
    من گشتم و یه چیزایی تو اینترنت پیدا کردم.
    این فایل سرور و نیز سورس کلاینت هست.
    این کدها با استفاده از ftp هست.

با دستور عادی ارسال میشه ولی وقتی از ترد استفاده میکنم انجام نمیشه.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    تهران

دوستان کسی راهنمایی نداشت برا این مورد؟

کاربر دائمی آواتار Delphi Coder
    محل زندگی
    c:\windows\system32

من تا حالا همچین کاری نکردم ولی نکته ای که به ذهن میرسه این که شما میخواید برای بالا بردن سرعت اپلود چنین کاری بکنید یکم تصمیم دشواری هست. چون سرعت اپلود معمولا توی adsl های خانگی نهایت 50 کیلوبایت در ثانیه یا یخورده بالاتر هست. بیشتر برنامه های ftp هم تا اونجا که من دیدم یکی یکی ارسال میکنند یعنی احتمالا قضیه تاثیر گذاری روی سرعت با دانلود منیجر متفاوت هست. حالا این طرف داستان هم هزینه کمی برای پیاده سازی این مورد نمیکنید کد نویسی و باگهای احتمالی ممکنه اذیتتون کنه...
    در مورد کد ارسالی شما یه ایرادی که همون لحظه اول به چشم میخوره از داخل ترد سعی شده در ایترفیس برنامه تغییرات ایجاد کنه مثلا یه چیزی به listbox اضافه میکنه و ... که این درست نیست و مشکل ایجاد میکنه. شاید مشکل اصلی این نباشه ولی این نحوه به روز رسانی فرم از داخل ترد قطعا اشتباه هست و اگر هم تو یکی دو بار اجرا چیزی نبینید ولی بالاخره این کد باگ درست میکنه..

محل زندگی
    تهران

سلام ممنون از توضیحات خوبتون

میشه درمورد دسترسی به اینترفیسهای فرم از درون ترد بیشتر راهنمایی و کمک بفرمائید و اگه نمونه ای دارید لطف کنید.

کاربر دائمی آواتار Delphi Coder
    محل زندگی
    c:\windows\system32

توی گوگل سرچ کنید مطالب بیشماری برای این موضوع توی نت هست. معمولا بهتره یه لیست با یه criticalsection تعریف کنید و زمانی که داده ای داخل ترد میاد یا میخواید به فرم اضافه کنید لیست رو داخل ناحیه بحرانی اپدیت میکنید و به فرم مربوطه پیغام میفرستید تا داده ها رو بروز کنه و فرم هم دقیقا به همون شکل در داخل ناحیه بحرانی داده ها رو از لیست خارج میکنه و اینترفیس برنامه رو اپدیت میکنه..

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •