ابروهای طبیعی لحظه ای دارند. آنها نه تنها کاربردی هستند ، بلکه مانعی برای محافظت از چشم ما در برابر عرق و ذرات خارجی است ، بلکه در برقراری ارتباط و بیان نیز کلیدی هستند. ابروها برای قاب دادن به چشم ها و صورت کار می کنند و آرایش مناسب ابرو به همان اندازه که بخشی اساسی از کارهای روزمره زیبایی ماست ، کار کرده است. اما چه اتفاقی می افتد که ابروهای شما (یا فقدان آنها) چیز زیادی برای کار با شما ندارند؟

خوشبختانه ، گزینه های زیادی در مورد روش های درمانی و پر کردن ابرو وجود دارد. یکی از این روش های درمانی که از اواخر قبل دچار اعتیاد به مواد مخدر شده است میکروبلیدینگ در کرج است. افراد مشهوری مانند بلا تورن ، لنا دانهام و مدونا ، همه با استفاده از این روش قوس های خود را لمس کرده اند ، بنابراین من فکر کردم که یکبار امتحان می کنم. در مورد تجربه صادقانه من با میکروبلیدینگ در کرج بیشتر بخوانیدمیکروبلیدینگ در کرج با کمترین هزینه.
میکروبلیدینگ در کرج چیست؟

میکروبلیدینگ در کرج یک روش درمانی ابدی ابدی است که شامل استفاده از سوزن های ریز و ریز برای خراشیدن سطح پوست به عنوان وسیله ای برای رسوب رنگدانه است. 1

حافظه روز روشن است. من 13 ساله هستم و از یک پسر بچه در کلیسای خود رنج می برم. گروهی از ما دور یک میز نشسته ایم که ناگهان بزرگترین کابوس من در زندگی واقعی بروز می کند: به طور غیر قابل توضیح ، گفت: له کردن به آن طرف میز نگاه می کند ، تماس چشمی برقرار می کند و مستقیماً به من نشان می دهد. "اوه - ابرو نداری!" او می خندد.برای انجام میکروبیلدینگ در کرج با ما در تماس باشید
از این واقعیت مهم نباش که من سالهاست این بچه را می شناسم و او این حرف را می زد که گویی دیگر من را ندیده است. این واقعیت را نادیده نگیرید که حتی اگر او قبلاً هرگز مرا ندیده باشد ، این یک چیز وحشیانه مرگبار و بالقوه زمین شکن است که می توان به یک دختر جوان تأثیرگذار گفت. مطمئناً ، من سرانجام این تجربه را درون پوشه مغز خود با علامت نگذارم ، اما واضح است که تروما همچنان پابرجاست - این اولین چیزی بود که هنگام نوشتن این پست به ذهنم خطور کرد.
میکروبلیدینگ در کرج توسط متخصص دارای مدرک معتبر
همه اینها فقط برای این است که بگویم ابروهای بسیار کمی دارم و کمبود آنها آفتاب وجود من است.

به غیر از یک دوره کوتاه مدت در کالج ، وقتی که با کمال تعجب ابروهایم را برهنه می گذاشتم (چیزهای مهمتری برای تمرکز داشتم ، مانند مهمانی هایی که باید بروم) ، من ابروهای خود را - یا فقدان آن - را با یک ترکیب قوی در نظر گرفته ام اضطراب و مراقبت در طی پنج سال گذشته هر روز صبح ، با دقت تمام آنها را با مداد ابرو قابل اعتماد )پر می کردم و هر زمان کسی به آنها نزدیک می شد ، پوز می کردم ، مبادا لک بزنند و مرا به این شکل درآورند.
میکروبلیدینگ در کرج در تخصصی ترین کلینیک زیبایی انجام میشود