نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: درج شهرجدید در زیر منو

درج شهرجدید در زیر منو

من دوتا تکست باکس گذاشتم که اولی برای نام شهرِ و دومی برای توضیحات شهرِ و یه دکمه درج شهر دارم و یه منو دارم که از چند تا استان تشکیل شده و زیرمنوی هر استان شهراشه و استاد پروژمون ازمون خواسته تو بخش مدیریت که همین تکس باکس ها رو گذاشتم و دکمه رو با کلیک بر روی دکمه اگر اون شهر برای مثلا اصفهانه بره زیر منوی اصفهان و اگر برای یزده بره زیر منوی یزد و سایتم به دیتابیس هم وصله اما من کدی که باید شهر بره زیر منوی استان رو بلد نیستم میخواستم بپرسم اگر شما بلدید لطفا کمکم کنید ممنون میشم

тренажер спортивный уличный уличная

Особенность и преимущество предложения в наличии собственных производственных мощностей, камер для покрытия конструкции полимерной порошковой краской, простоте монтажа и долговечности конструкций.Уголок Кроша с палаткой. производство уличных тренажеров супер акция от известного производителя деревянных для дома домашние площадки для спорта . Производитель игровых площадок Спортбиз доставку осуществляет к Вам домой по всей Украине : Днепр , Запорожье , Луцк , Одесса , Сумы , Ужгород , Чернигов курьерской компанией Деливери или транспортом завода без предоплаты в течении 1-3 дней после заказа. Стоимость доставки 1500 грн.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 70
    آخرین پست: شنبه 30 آبان 1394, 21:13 عصر
  2. سوال: چرا زیر سطح های منوی بازشو، زیر بقیه Divها قرار می گیره؟(مثل این تصویر)
    نوشته شده توسط fa_karoon در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 08 شهریور 1392, 22:13 عصر
  3. سوال: آیا راهی هست که بدون اینکه فرم بالایی پایین فرم زیرش بره فوکوس رو به فرم زیرش منتقل کنه؟
    نوشته شده توسط mbshareat در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 29 فروردین 1391, 10:56 صبح
  4. سوال: زیر آیتمهای منو در Google chrome زیر banner سایت قرار میگیره
    نوشته شده توسط majid784 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 08 آذر 1390, 19:07 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •