نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: نصب سیستم مدیریت محتوا در کنار ری اکت

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

نصب سیستم مدیریت محتوا در کنار ری اکت

سلام وقت بخیر دوستان من در بخش فرانت مشغول هستم و برای قسمت اولیه سایت مثلا خدمات پرستاری در منزل اومدم این بخش ها رو با وردپرس پیاده سازی کردم. برای بخش های اصلی از فریمورک React استفاده کردیم که در بخش مثلا یکی از دکترها و تخصص ها مراجعه کنید کاملا متوجه میشید و یه بخشی هم pwa کلا پیاده سازی شده.

با این توضیحات که ارایه شد میخواستم اگر آموزش یا داکیومنتی برای اینکه بهترین حالت پیاده سازی وردپرس در کنار فریمورک های مثله ری اکت یا انگولار سراغ دارید برای من ارسال کنید.

ممنون

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: نصب سیستم مدیریت محتوا در کنار ری اکت

بخش از این راهنما معتبر و تخصصی رو پیدا کردم ممکنه برای شما هم مفید باشه مدنظر قرار بدهید

In this tutorial, you’ll learn what Headless CMS is, and the pros and cons of Headless CMS. In the end, youll have built a shopping cart using GraphCMS (a (backend-only content management system). After that, you can go ahead and build any web app of your choice using a headless CMS and React.

To follow along, you need to have Node and npm/yarn installed on your machine. If you do not have that done already, follow these quick guides to install yarn or npm on your machine. You also need to have a basic understanding of React, Node.js and GraphQL queries. (You can always brush up on React and GraphQL skills, of course!)

As digital products continue to evolve, so does the content we consume. A scalable, cross-platform content management system is crucial to ensuring a product’s growth velocity. Traditional CMS gives the comfort of having the content, the editing interface, templates and custom codes, in a single environment. But with the changes in this mobile era, that’s no longer enough. We need a new breed of CMS — one that can make content available through any channel at which point a Headless CMS is required. A headless CMS gives you the benefits of managing the content and delivering it to any channel. The API makes contents available through any channel and on any device using most favorite tools and programming languages plus it also provides a higher level of security and much better scalability.

تاپیک های مشابه

1. سوال: آیا می توانم سیستم مدیریت محتوا را روی هاست عوض کنم؟
    نوشته شده توسط complexcoding در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 18 آذر 1395, 13:24 عصر
  2. سوال: آیا برای حرفه ای شدن در سیستم مدیریت محتوای جوملا باید PHP بلد بود؟
    نوشته شده توسط complexcoding در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 27 مهر 1391, 23:11 عصر
  3. سوال: توضیح در مورد سیستم مدیریت محتواها
    نوشته شده توسط tesoke در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 10 مهر 1387, 12:15 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •