نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: مدیریت کاربران مشاهده و ادمین

مدیریت کاربران مشاهده و ادمین

یک فرم درست کردم که هرکسی میتونه اطلاعات وارد کند

می خواستم یک صفحه لاگین داشته باشم کاربری دو حالت داشته باشد یکی به تمام فرم دسترسی و بتوند ویرایش و حذف کند و سایرین فقط امکان مشاهده اطلاعات داشته باشند

خودم به ذهنم رسید فرم با تمام دسترسی برای ادمین داشته باشم و یک فرم کپی که فقط امکان مشاهده اطلاعات داشته باشه

متاسفانه کد یا ماکرو برای این کار پیدا نکردم

نقل قول: مدیریت کاربران مشاهده و ادمین

من توی فایل شما فرم لاگین ندیدم اما فردا ان شاء الله برنامه شما رو ادیت کرده و چند فرم به آن می افزایم و براتون می گذارم

سلام دوست عزیز
    من یک تعداد کد داشتم و کمی هم دستکاری نمودم و یک فرم لاگین برای فایل شما اضافه کردم که ابتدا نام کاربری و رمز عبور را وارد کرده و بر اساس کد امنیتی که قبلا در جدول وارد کرده اید شما به فرم مورد نظر راهنمایی می کند راستی در کد نویسی فرم لاگین(tbluser) باید بجای کلمه "صفحه ی ادمین" فرم مور دنظر ادمین را وارد کنید و برای "صفحه غیر ادمین" فرم مورد نظر را وارد کرده و اگه لازم بود تنظیمات خود را انجام دهید.

"صفحه ادمین"docmd.openform
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

راستی یادم رفت بگم برای فرمی که برای کاربر ادمین و غیر ادمین دارید را باید دوبار بسازید در یکی اجازه دسترسی و ورود داده و تغییرات داده رو ندهید و در دیگری که برای خودتان است اجازه بدهید. نام هر دو فرم را هم شبیه هم با کمترین تفاوت قرار بدهید تا در کد نویسی که گفتم "صفحه ادمین" و... اشتباه ننویسید و هر کدام به فرم مورد نظر شما هدایت شوند.

اگر هم خواستید بدونید چجوری یک فرم اکسس رو از ورود داده جلوگیری کنید یکی از راه هایش در لینک زیر است البته خودم هنوز نخوندمش
    https://barnamenevis.org/showthread....%B3%D8%B3-2007

یک راه دیگه هم پیدا کردم و اون هم توی تصویری که براتون گذاشتم مشخصه باید فرم رو در حالت طراحی یا دیزاین باز کنید و سپس کلیک راست نموده و بر peroperty کلیک کنید و نهایتا از سربرگ form وارد قسمت دیتا شده و هر آنچه مربوط به دیتا است را غیر فعال کنید همه این هایی که علامت کرده ام را عوض کنید تمام yes ها را به no و no locks رو هم به lock تغییر بدهید.
    ضمیمه 153322

-----------------------------------------
    آخرین ویرایش به وسیله Shahramdindoust : چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400 در 10:02 صبح

نقل قول نوشته شده توسط Shahramdindoust مشاهده تاپیک
    یک راه دیگه هم پیدا کردم و اون هم توی تصویری که براتون گذاشتم مشخصه باید فرم رو در حالت طراحی یا دیزاین باز کنید و سپس کلیک راست نموده و بر peroperty کلیک کنید و نهایتا از سربرگ form وارد قسمت دیتا شده و هر آنچه مربوط به دیتا است را غیر فعال کنید همه این هایی که علامت کرده ام را عوض کنید تمام yes ها را به no و no locks رو هم به lock تغییر بدهید.
    ضمیمه 153322
    فقط این عکس باز نمیشه

نقل قول نوشته شده توسط Shahramdindoust مشاهده تاپیک
    عاقا این همه مطلب گفتیم یک یاالله یک اوهومی ایهیمی پس کجایید

هستم فقط سرم شلوغه تشکر بابت توجه شما
    مطالعه و سرج خودم می کنم

نقل قول نوشته شده توسط c30tehran مشاهده تاپیک
    هستم فقط سرم شلوغه تشکر بابت توجه شما
    مطالعه و سرج خودم می کنم
    موفق باشید

تاپیک های مشابه

1. سوال: روش آپلود کردن سایت بر روی هاست و مدیریت محتوای سایت...
    نوشته شده توسط vahid1993 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 07 خرداد 1395, 19:48 عصر
  2. پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 12:02 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 02 مرداد 1393, 23:46 عصر
  4. سوال: مگر 8 بیت یک بایت نمی شود پس چگونه در این الگوریتم تعداد بیت ها یک بایت میشوند؟
    نوشته شده توسط complexcoding در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 فروردین 1391, 15:21 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •