دوبله یکی از کارهای سرگرمی و البته حرفه ای هستش که ما ایرانی ها خیلی به اون علاقه داریم . محصوصا اگر این دوبله با چاشنی طنز همراه بشه میتونه خیلی مارو به سمت خودش جذب کنه . من در این مقاله قصد دارم تا شما رو با یک برنامه دوبله حرفه ای آشنا کنم . پس تا پایان با من همراه باشید .
همونطور که در بالا گفته بودم ، برنامه دوبله یکی از برنامه هایی است که ما در تلفن همراهمون به اون نیاز پیدا می کنیم . قطعا بارها برامون پیش اومده که خواستیم عملیات دوبله و صداگذاری روی فیلم هارو انجام بدیم ولی عدم وجود یک برنامه قوی و حرفه ای برای دوبله ، مارو از اینکار منصرف کرده .
من به شما برنامه دوبله و صداگذاری دابلی رو معرفی می کنم .
دابلی یک اپلیکیشن برای دوبله و صداگذاری روی فیلم هستش . این برنامه ، یک برنامه موبایلی می باشد و روی سیستم عامل اندروید نصب می شود. با استفاده از اپلیکیشن دوبله و صداگذاری دابلی میتوانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه ای ، کلیپ های بسیار زیادی رو دوبله کنید و از انجام دوبله حرفه ای لذت ببرید.
از مزیت های اپلیکیشن دوبله و صداگذاری دابلی میتونم به موارد زیر اشاره کنم
  • این برنامه کاملا رایگان است
  • ترافیک نیم بها برای کاربران داخل ایران
  • امکان اشتراک گذاری دوبله های انجام شده داخل اپلیکیشن
  • امکان جذب فالوور
  • امکان جذب لایک
  • امکان جذب کامنت
  • امکان ذخیره کردن دوبله ها
  • امکان خروجی گرفتن از دوبله ها برای استفاده در شبکه های اجتماعی مختلف

پیشنهاد میکنم همین الان اپلیکیشن دوبله و صداگذاری دابلی رو نصب کنید و حسابی باهاش دوبله کنید.
البته کار این اپلیکیشن فقط به انجام دوبله ختم نمی شود. در واقع دابلی یک شبکه اجتماعی حرفه ای برای دوبلورها می باشد ، به شکلی که شما میتوانید خیلی راحت در دابلی ، دوبله خنده دار مشاهده کنید و همین مورد باعث میشه که حوصلتون سر نره و پس از سپری کردن یک روز طولانی حسابی بخندید و شاد باشید.

دانلود برنامه دوبله