من برخی از کلاس های عالی رایگان مشاوره ازدواج آنلاین ، برنامه های ارتباط رایگان با مشاوره و کمک عالی ازدواج و برنامه های مشاوره ازدواج رایگان را جمع آوری کرده ام.

هر ازدواج زیر آفتاب با گذشت ماه ها و سال ها نیاز به تغییر دارد ... و حتی برخی نیاز به یک تعمیر اساسی دارند.
زوج متاهل در حالی که جلوی لپ تاپ لبخند می زنند به پنج نفر سیلی می زنند

مشاوره ازدواج

مهم نیست که ازدواج شما در کدام گروه قرار می گیرد - و ما در هر دو طرف این روند مداوم بوده ایم ، هر دو نیاز به اصلاحاتی دارند و همچنین به چند تعمیر اساسی اساسی نیاز داریم - می توانید از این کلاسهای مشاوره رایگان ازدواج به صورت آنلاین کمک ، مشاوره و نکات زیادی پیدا کنید من در زیر برای شما پیدا کردم

Psst: با همسرتان در یک صفحه مالی نیستید؟ قطعاً مقاله من درباره بهترین برنامه های بودجه برای زوج ها را بررسی کنید . جلوی این دعواهای پولی را بگیرید!

کلاسهای رایگان مشاوره ازدواج بصورت آنلاین

برخی منابع واقعاً عالی برای زوج های متاهل در زیر.
1. دوره کوتاه مدرک طلاق

آیا به دنبال یک برنامه رابطه سرگرم کننده برای تقویت ازدواج خود هستید؟

سپس در این دوره کوتاه ایمیل ثبت نام کنید تا از ازدواج خود جلوگیری کنید. شما یک کتاب کار زیبا برای چاپ و همچنین دسترسی به هر یک از چاپهای مورد نیاز 10 روز دارید.

تعداد زیادی چاپ ، اما برخی چیزهای جالب در اینجا.

در واقع ، این دوره ای است که من و شوهرم طی کردیم و باعث شد ما حدود 3/5 سال پیش شبهای قرار هفته هفتگی را در خانه ثابت کنیم!
250 نکته صرفه جویی در هزینه

ما برای همیشه سپاسگزار خواهیم بود
2. ازدواج ساز
عکس از دوره ازدواج ، یک دوره رایگان ازدواج آنلاین
مشاوره ازدواج
این در واقع یک برنامه ازدواج آنلاین است که کلیساها و سازمان ها می توانند به صورت کاملا رایگان از آن استفاده کنند ... اما می دانید چه؟ من برای آن ثبت نام کردم (تاریخ رویداد و نام رویداد را ذکر کردم) و قادر به دسترسی به همه چیز بودم.

به این کارگاه آنلاین ازدواج خود فکر کنید ... این به لطف برخی از حامیان مالی سخاوت کاملا رایگان است!

موضوعات شامل:

تقویت اتصال
هنر ارتباطات
حل تعارض
قدرت بخشش
سکس خوب
عشق در عمل

چیزهای زیادی برای گذر از اینجا وجود دارد.
3. پادکست Matterz ازدواج شما

آیا این کلاس مشاوره ازدواج بصورت آنلاین است؟ نه. این پادکست ازدواج توسط دو نفر است - جیم و کریستی - که من و شوهرم خوش شانس بودیم که حدود دو سال در کلاس یک زوج کلیسا بودیم.

ما یک دوره 6 هفته ای ازدواج حضوری که آنها تدریس می کردند گذرانده ایم و به طور دوره ای پادکست ازدواج آنها را گوش می دهیم.

می توانید موضوعات مختلف را دنبال کنید تا گفتگوهای کاملاً معنی دار و جذاب با همسرتان درباره انواع موضوعات ازدواج را شروع کنید.

پسندیدن…
مشاوره ازدواج
پول
رابطه جنسی / صمیمیت
چگونه شوهر / همسری بهتر باشیم
چگونه زن / مرد بهتر باشیم
ارتباطات
مباحث ازدواج مسیحی
کار گروهی
توجه
... هر چیز دیگری که مربوط به یک ازدواج سالم و پر جنب و جوش باشد

به عنوان مثال ، آنها یک سری جدید دارند به نام "5 س toال برای ساختن ازدواج سالم تر!" - می توانید این کار را به مدت 5 هفته در 5 شب خرما تقسیم کنید.

آنها همچنین هر سال یکبار در حدود فوریه یک مسابقه کوپید را اجرا می کنند - خوب است!

Psst: قدرت تزریق FUN در روابط خود را برای کمک به مشکلات زناشویی فراموش نکنید! در اینجا برنامه های مورد علاقه من ، FUN برای زوج ها وجود دارد .

4. آموزش موفقیت در ازدواج برای زوجین نامزد و متاهل

در اینجا کلاس مشاوره رایگان ازدواج با 4 بررسی 5 ستاره از 51 نفر از 2،700 نفری که دوره آن را گذرانده اند ، بصورت آنلاین برگزار می شود.

چه چیزی این گزینه را برای کلاس مشاوره ازدواج آنلاین تبدیل می کند؟ خوب ، شما می توانید با مربی گپ بزنید و سوالات خود را در مورد مطالب دوره بپرسید.

مهارت های مهم ازدواج را تقویت کنید ، مانند:

حل تعارضات
چشم انداز ازدواج شما
ارتباطات
و غیره.

برنامه مشاوره رایگان ازدواج

چه کسی فکر کرده است که برنامه ای برای مشاوره رایگان ازدواج وجود داشته باشد؟ مطمئن نیستم

من با مواردی که پیدا کردم به طرز خوشایندی تعجب کرده ام. آنها را بررسی کنید!

Psst: فراموش نکنید که همه چیز را سرگرم کننده نیز حفظ کنید! در اینجا 41 چالش روابط سرگرم کننده برای زوجین وجود دارد که باید با هم انجام دهند .

1. برنامه ازدواج پایدار
مشاوره ازدواج
این در واقع یک برنامه ازدواج مشاوره ای است ، اما 5 جلسه به صورت رایگان دریافت می کنید. چقدر عالی است؟

همچنین ، می توانید به شروع کننده های مکالمه و یادآوری های رابطه به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

ابتدا ، برای شخصی سازی برنامه خود ، یک ارزیابی 4 دقیقه ای خواهید داشت.

به عنوان مثال ، بر اساس پاسخ های من ، مناطق تمرکز پیشنهادی من:

اعتماد کنید
تعارض
قدردانی

این دستورالعمل های آسان برای ارسال پیام کوتاه به شریک زندگی شما و راهی آسان برای دعوت از شریک زندگی خود برای شرکت در یک جلسه در برنامه به شما ارائه می دهد.

جلسات هر دو ویدیو یا متنی هستند ، هر کدام را که ترجیح می دهید (و تقریباً 5 دقیقه یا کمتر ، حداقل از 5 جلسه ای که من انجام داده ام).

در اولین جلسه رایگانم ، به تنهایی ، ابزاری کاملاً مفید را آموختم که قبلاً حتی نام آن را نشنیده بودم: تماس عاطفی.

نکته: هنگامی که برنامه را بارگیری می کنید و صفحه اشتراک ظاهر می شود ، می توانید روی پیکان کوچک در گوشه سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید تا به صفحه بعدی بروید.

2. برنامه را دوست دارید

گری چاپمن از 5 زبان عشق برنامه را ایجاد کرد که بخشی از آن مشاوره ازدواج و بخشی دیگر مربیگری است.

این برنامه می تواند با یا بدون شریک زندگی شما مورد استفاده قرار گیرد (اما بدیهی است که این کار با هم موثرتر است - درست مثل ازدواج). هر یک از شما مسابقه را می گیرید تا بفهمید زبان عشق شما چیست و سپس اهدافی را تعیین می کنید که به طور منظم فعالیت هایی را انجام دهید که نشان دهنده زبان اصلی دریافت شریک زندگی شما باشد.

به عبارت دیگر ، این برنامه شما را وادار می کند تا مخزن عشق شریک زندگی خود را به طور منظم پر کنید! خیلی شسته و رفته است

و می توانید شریک زندگی خود را "پرت" کنید تا مخزن عشق خود را با فعالیت های خاص پر کنید. یا اینکه فقط به آنها بگوییم که شما کمی خالی است (سلام ، همه ما گاهی احتیاج به کمک داریم ، خیر ؟)
3. برنامه عرشه کارت گوتمن

م Instituteسسه گاتمن رویکرد تحقیقاتی در مورد روابط را دنبال می کند ، و یک کارت کارت واقعا محبوب بر اساس عقب نشینی های زوجین که طی سالهای گذشته برگزار کرده اند ، ایجاد کرده است.

خوب ، اکنون می توانید کل کارت (1000) کارت را از طریق برنامه آنها به صورت رایگان دریافت کنید!

حتی می توانید تلفن خود را تکان دهید تا یک کارت تصادفی از برنامه خارج شود.

دسته های کارت شامل:

نقشه برداری عاشقانه
آیین های ارتباط
سالات باز
فرصت ها
بیان نیازها
یکدلی
…و خیلی بیشتر

مشاوره آنلاین رایگان قبل از ازدواج

من و پاول 11 سال پیش با کشیش خود از طریق تلفن مشاوره قبل از ازدواج را گذراندیم. خوب بود!

هنوز هم خوب است که اکنون گزینه های مشاوره آنلاین قبل از ازدواج (که رایگان هستند) وجود دارد.

بگذارید در زیر چند دوره رایگان آمادگی قبل از ازدواج را با شما به اشتراک بگذارم.
1. پیش گفتار

گری چاپمن با این زمینه مشاوره رایگان ازدواج در اینترنت روبرو شد و واقعاً خیلی جالب است.

این 5 جلسه است که شما و شریک زندگی خود می توانید با هم برگزار کنید

نکته: برای باز کردن قفل محتوا ، باید دو حساب خود را پیوند دهید.

2. آموزش موفقیت در ازدواج برای زوجین نامزد و متاهل

این دوره هم برای زوج های نامزد به عنوان مشاوره قبل از ازدواج است ، و هم برای زوج های متاهلی که می خواهند بیشتر با یکدیگر درگیر شوند.

25 سخنرانی در کل وجود دارد که مجموعاً حدود 1.5 ساعت است. جلد مطالب:

ارتباطات
حل تعارض در ازدواج
امور مالی
چشم انداز ازدواج شما
رابطه جنسی و صمیمیت
طرز فکر ازدواج
پرداختن به گذشته
عاشقانه و نشان دادن عشق
مشاوره ازدواج
3. زوج های خوشحال براق: چگونه می توان از رابطه خود سم زدایی کرد

این دوره ادعای جسورانه ای را مطرح می کند که شما واقعاً می توانید منتظر صحبت در مورد درگیری باشید به جای اینکه از آن ترسیده باشید ... و هرچقدر که این جمله دیوانه به نظر برسد ، این دوره دارای امتیاز بالایی است.

29 سخنرانی در حدود 5 ساعت محتوای ویدئویی وجود دارد.

مطالب شامل:

محیط رابطه شما
اشتراک اطلاعات
منیت محافظ شما
تعامل موثر
نتیجه و مزایا
دروس پاداش
مشاوره ازدواج
مهم نیست که بودجه ای برای آن در نظر گرفته اید یا نه ، امیدوارم به شما نشان داده باشم که می توانید برای کار در مورد ازدواج خود کمک بگیرید. گرچه این کلاسهای رایگان مشاوره ازدواج بصورت آنلاین و برنامه های ازدواج درمانی جایگزین درمان واقعی زوجین نخواهد شد ، اما آنها راهی عالی برای بهبود ازدواج شما و همکاری مشترک به نفع هر دو شما هستند.