دوستان میخوام نرم افزاری باشه که :
1. ابتدا یوزرنیم و پسوورد رو توسط cookie مرورگر بخونه (یعنی با موزیلا به سایت کارگزاری لاگین که کردیم، نرم افزار شما یوزرنیم و پسوورد رو توسط cookie برداره - که بتونه بعدا به سرور خودش درخواست بده)
2. نرم افزار، نماد (سهام مدنظر)، تعداد، قیمت و حجم رو بخونه از مرورگر (یعنی مثلا من داخل کارگزاری سهام ایران خودرو را انتخاب کردم و قیمت رو زدم 1700 و حجم رو زدم 15000 عدد این نرم افزار خودش اطلاعات رو از موزیلا بخونه و بدونه من چی رو انتخاب کردم و چه تعداد انتخاب کردم)
3. دو تا دکمه داشته باشه (یک دکمه خرید - یک دکمه فروش) من روی هر کدوم که هر چند بار کلیک کردم، همون تعداد درخواست من رو بفرسته به سایت کارگزاری (حالا درخواست خرید، یا درخواست فروش) . مثلا اگر من 20 بار کلیک کردم، 20 تا درخواست ارسال کنه. اگر 50 بار کلیک کردم، 50 بار ارسال کنه ... فقط نکته مهم این هست که سرعت برنامه برای من خیلی مهم است و من قصد دارم با کلیکر رویاین دکمه کلیک کنم. مثلا کلیکر میتونه 600 بار در ثانیه روی دکمه کلیک کنه، پس قاعدتا نرم افزار باید بتونه 600 تا درخواست در ثانیه ارسال کنه به کارگزاری (این مثال بود، حالا گاهی نیاز است که 200 بار کلیک شود در ثانیه، گاهی نیاز است که 1000 بار کلیک شود در ثانیه) نرم افزار کم نیاورد و بتواند تعداد کلیک را خوانده و به همان تعداد ارسال کند.
4. یک قسمت اضافه هم میخواهم که از ما تعداد ارسال درخواست بگیرد، یعنی مثلا یک text box باشد که مثلا اگر من در اون عدد 500 را وارد کردم، نرم افزار متوجه شود که باید 500 درخواست در ثانیه ارسال کند، اگر من 1000 وارد کردم، نرم افزار متوجه شود که 1000 درخواست در ثانیه ارسال کند) این قسمت جدای از اون دکمه ارسال و خرید باشد، این قسمت در تب جداگانه باشد، اگر از این قسمت کلیک انجام شد (دیگر نیازی به کلیکر نیست) فقط یک کلیک انجام شد، به تعداد آن عدد وارد شده، درخواست ارسال کند نرم افزار.
پی نوشت : الان داخل موزیلا یا کروم، داریم کلیکر میزنیم و همین کار را انجام میدهیم، ولی مشکل اینجاست که تعداد کلیک بالایی انجام نمیدهد... میخواهیم توسط نرم افزاری باشد که با زبانی نوشته شود که تعداد کلیک بالا باشد
تعداد کلیک و درخواست خیلی مهم است، اینطور نباشد که شانسی یا رندوم باشد تعداد، مثلا یک بار کلیکر بزنی، کلیکر 1000 عدد کلیکر کند اما نرم افزار 800 تا ارسال کند، بار دیگر 1200 تا و بار دیگر 1500 تا ... دقیق باشد لطفا