ایرادات و مشکلات تلفن بی‌ سیم پاناسونیک به دو دسته سخت افزاری و نرم افزاری تبدیل می‌ شوند. عیب‌ های سخت افزاری می‌ تواند حاصل خرابی و مشکل از قطعات مختلف مانند سوکت، ترانزیستور، دکمه‌ ها و … باشد. گاهی اوقات نیز برخی برنامه‌‌ ریزی‌ ها، کدها و تنظیمات نرم افزاری تلفن پاناسونیک بهم می‌ ریزد و دچار مشکل می‌ شود. با اطلاع از عیب‌ های احتمالی می‌ توانید بعضی از مشکلات را خودتان حل کنید و در مواردی نیز باید تعمیرات تلفن پاناسونیک را به دست متخصصان تعمیر تلفن مانند کارشناسان و تکنسین‌ های فنی شرکت تهران پاناسونیک بسپارید.روشن نشدن گوشی تلفن
شارژ نبودن باتری گوشی یکی از دلایل اصلی روشن نشدن گوشی پاناسونیک بی‌ سیم می‌ باشد. همچنین احتمال وجود ایراد در شارژر و پورت‌ های آن موجود است. گاهی اوقات نیز لمس دکمه‌ ای اشتباهی باعث ریست شدن و یا خاموش گشتن تلفن می‌ شود. در مواردی نیز اتصال تلفن به برق دچار مشکل شده است و باید چک شود.


خرابی دکمه‌ها و صفحه کلید
یکی از آسیب پذیرترین بخش‌ های تلفن‌ های بی‌سیم پاناسونیک، صفحه کلید یا همان کیپد آنها می‌ باشد. در بیشتر موارد این دکمه‌ ها بر اثر گذشت زمان و استفاده مداوم و طولانی مدت از دستگاه تلفن، سفت می‌ شوند و کار کردن با آنها دشوار می‌ گردد. بهترین راه حل این مشکل تعویض صفحه کلید می‌ باشد. برای این‌کار بهتر است به سراغ یک مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک مانند شرکت تهران پاناسونیک مراجعه نمایید تا متخصصان این امر اقدام به تعویض و تعمیر صفحه کلید نمایند.


برق خوردگی
یکی از مشکلات رایج در همه مدل‌ های تلفن از جمله تلفن بی‌سیم پاناسونیک، برق خوردگی می‌ باشد. در بسیاری از منازل، پریز تلفن در کنار پریز برق و چسبیده به آن قرار گرفته است. ممکن است بر اثر حواس پرتی یا عدم دید کافی یا هر دلیل دیگری، تلفن را اشتباهی به پریز برق وصل نمایید؛ در این حالت به دلیل ورود جریان بالای برق به داخل تلفن، دستگاه و گوشی بی‌ سیم تلفن شما دچار برق خوردگی شده و مشکلاتی برای آن پیش می‌آید. در صورت بروز این اتفاق و خراب شدن و سوختن قطعات داخلی دستگاه و گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک، باید برای رفع این مشکل دستگاه و گوشی بی‌سیم تلفن توسط کارشناسان و متخصصان باز شده و قطعات داخلی آن ارزیابی شوند و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض گردند.


آب خوردگی
ورود آب به دستگاه یا گوشی تلفن بی‌ سیم پاناسونیک باعث خرابی و سوختن قطعات و یا باتری آن می‌ شود و میزان خسارت وارد شده به تلفن، بسته به میزان آب نفوذ کرده بر روی برد اصلی و همچنین رسیدن آن به قطعات حیاتی و حساس دستگاه می‌ باشد. تعمیرات تلفن پاناسونیک آب خورده باید به دست کارشناسان فنی مانند متخصصان و پرسنل شرکت تهران پاناسونیک انجام شود.


خرابی صفحه نمایش
ال سی دی یا صفحه نمایش، یکی دیگر از بخش‌ های حساس تلفن بی‌سیم را تشکیل می‌ دهد. ال سی دی یا در اثر ضربه و یا به دلیل زمین خوردگی دچار شکستگی می‌شود. البته ممکن است بر اثر ضربه وارد شده به تلفن، خود ال سی دی صدمه ندیده و تنها فلت (رابط صفحه نمایش به برد اصلی دستگاه) دچار خرابی گردد. زمانی که صفحه نمایش یک تلفن بیسیم پاناسونیک دچار خرابی، شکستگی و یا اختلال می‌ گردد، باید به وسیله کارشناس متخصص مورد بررسی قرار بگیرد و بسته به اینکه کدام قطعه بر اثر ضرب خوردگی، آسیب دیده باشد، ممکن است نیاز به تعویض ال سی دی، فلت یا هر دوی آنها باشد.
عیب یابی تلفن بیسیم پاناسونیک