نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: نحوه مخفی کردن یک فایل و یک فولدر در سی شارپ

نحوه مخفی کردن یک فایل و یک فولدر در سی شارپ

سلام
    چطور میتونم یک فایل و یک پوشه را در پروژه سی شارپ مخفی کنم جوری که وقتی فایل ستاپ ساختم و تحویل مشتری و یا کاربر دادم به هیچ وجه نتونه به اون فایل و یا پوشه دسترسی داشته باشه و فایل و یا فایل های درون فولدر را خارج کنه و یا بهتر بگم کلا مخفی بشه و کاربر نبینه و دسترسی نداشته باشه و فقط بتونه از اون فایل و یا محتویات اون پوشه فقط و فقط در اون برنامه استفاده کنه ؟؟؟

و یا اینکه بتونم پسوند فایلم رو تغییر بدم و فقط اون فایل با پسوند دلخواهی که تعیین میکنم فقط در این برنامه قابل استفاده باشه ؟؟؟

از دوستان و اساتید گرامی ممنون میشم راهنمایی کنند
    با تشکر

نقل قول: نحوه مخفی کردن یک فایل و یک فولدر در سی شارپ

نقل قول نوشته شده توسط Mohsen Bakhshi مشاهده تاپیک
    سلام
    چطور میتونم یک فایل و یک پوشه را در پروژه سی شارپ مخفی کنم جوری که وقتی فایل ستاپ ساختم و تحویل مشتری و یا کاربر دادم به هیچ وجه نتونه به اون فایل و یا پوشه دسترسی داشته باشه و فایل و یا فایل های درون فولدر را خارج کنه و یا بهتر بگم کلا مخفی بشه و کاربر نبینه و دسترسی نداشته باشه و فقط بتونه از اون فایل و یا محتویات اون پوشه فقط و فقط در اون برنامه استفاده کنه ؟؟؟

و یا اینکه بتونم پسوند فایلم رو تغییر بدم و فقط اون فایل با پسوند دلخواهی که تعیین میکنم فقط در این برنامه قابل استفاده باشه ؟؟؟

از دوستان و اساتید گرامی ممنون میشم راهنمایی کنند
    با تشکر
    سلام میشه سناریو رو توضیح بدید که چرا چنین چیزی نیاز هست؟ فکر میکنید بشه فایل ها رو encrypt کرد تا کاربر بهشون دسترسی نداشته باشه؟

کاربر دائمی آواتار shahryari
    محل زندگی
    آذربايجان

سلام
    یه راهش اینه که پوشه و فایلها امبدد کنی و بریزی توی ریسورس و هربار لود کنی و ...
    https://stackoverflow.com/questions/...urce-text-file

راه ایمن تر برای عدم دسترسی کاربرای غیرمجاز به فایل هاتون اینه که شما فایلتون رو ZIP کنید و پسوندشو مثلا bin یا هر چیز دیگه ای بزارید براش یه رمز پیچیده تعریف کنید وهر زمان خواستید اینو هر جایی از ویندوز اکستراکت کنید

تاپیک های مشابه

1. مبتدی: اموزش ساخت قالب فارسی و ریسپانسیو وردپرسی رو کسی داره ؟
    نوشته شده توسط mohammadreza65 در بخش PHP
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 26 آبان 1400, 10:55 صبح
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 30 بهمن 1392, 09:31 صبح
  3. سورس فارسی نویس، نوشتن فارسی در برنامه هایی که زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنند
    نوشته شده توسط سید حمید حق پرست در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 02 بهمن 1392, 10:00 صبح
  4. سوالی در مورد متنهای فارسی و ادیت فارسی در گوشیهای که فارسی پشتیبانی نمیکنند
    نوشته شده توسط Mehran_Asghari در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 21 بهمن 1385, 17:37 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •