نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: انتخاب کنترل مناسب با عملکردی شبیه به تب کنترل ویندوز

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

انتخاب کنترل مناسب با عملکردی شبیه به تب کنترل ویندوز

سلام دوستان ،میخواستم کنترلی که شبیه به تب کنترل ویندوز بود رو توی wpf داشته باشم،به این شکل که یک مولتی لیست که حاوی دوتا لیست میباشد رو رو بخونه و یک لیست برای نمایش تب ها و یک لیست حاوی اطلاعات مربوط به هر تب یعنی یوزر وقتی روی هرتب کلیک کرد اطلاعات مربوط رو توی اون تب ببینه،سوال اول اینکه کنترل مشابه که چنین عملکردی داشته باشه رو میخواستم بدونم و روش کار باون کنترل،و دوم اینکه من کنترلی توی wpf دیده بودم که شبیه به گرید هستش که هدر گرید حاوی یه سری ستون بوده و ومحتوای اون خالی و هر بار روی هر کدوم از هدر ها کلیک میکردیم نمایش اطلاعان به صورت یک پرده کشویی دیده میشن،حالا در کل فقط من یه کنترل مناسب این عمکرد رو میخوام،از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن

نقل قول: انتخاب کنترل مناسب با عملکردی شبیه به تب کنترل ویندوز

نقل قول نوشته شده توسط ma.andishe مشاهده تاپیک
    سلام دوستان ،میخواستم کنترلی که شبیه به تب کنترل ویندوز بود رو توی wpf داشته باشم،به این شکل که یک مولتی لیست که حاوی دوتا لیست میباشد رو رو بخونه و یک لیست برای نمایش تب ها و یک لیست حاوی اطلاعات مربوط به هر تب یعنی یوزر وقتی روی هرتب کلیک کرد اطلاعات مربوط رو توی اون تب ببینه،سوال اول اینکه کنترل مشابه که چنین عملکردی داشته باشه رو میخواستم بدونم و روش کار باون کنترل،
    سلام
    TabControl هست دیگه .
    اگه منظورتون TabControl با شخصی سازی کردنِ پروپرتی های مورد نظرتون هست (فرضا پروپرتیِ Items اش و ... را شخصی سازی کنید) ، میتونید Template اش را طبق سلیقه ی خودتون درست کنید .
    یا اینکه کنترل شخصی بسازید .

نقل قول نوشته شده توسط ma.andishe مشاهده تاپیک
    و دوم اینکه من کنترلی توی wpf دیده بودم که شبیه به گرید هستش که هدر گرید حاوی یه سری ستون بوده و ومحتوای اون خالی و هر بار روی هر کدوم از هدر ها کلیک میکردیم نمایش اطلاعان به صورت یک پرده کشویی دیده میشن،حالا در کل فقط من یه کنترل مناسب این عمکرد رو میخوام،از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن
    پرده ی کشویی که معمولا کنترل popup هست .
    چیزی که گفتید ، عملکرد کنترل ComboBox را بیشتر به ذهن میاره .
    احتمالا میتونید با ساختن Template برای کنترل ComboBox ، همچین شکلی را دربیارید .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: انتخاب کنترل مناسب با عملکردی شبیه به تب کنترل ویندوز

نقل قول نوشته شده توسط SajjadKhati مشاهده تاپیک
    سلام
    TabControl هست دیگه .
    اگه منظورتون TabControl با شخصی سازی کردنِ پروپرتی های مورد نظرتون هست (فرضا پروپرتیِ Items اش و ... را شخصی سازی کنید) ، میتونید Template اش را طبق سلیقه ی خودتون درست کنید .
    یا اینکه کنترل شخصی بسازید .

پرده ی کشویی که معمولا کنترل popup هست .
    چیزی که گفتید ، عملکرد کنترل ComboBox را بیشتر به ذهن میاره .
    احتمالا میتونید با ساختن Template برای کنترل ComboBox ، همچین شکلی را دربیارید .
    تشکر از پاسختون

تاپیک های مشابه

1. اختصاص آدرس IP از طریق DHCP به کلاینت های حاوی ویندوز 7 و ویندوز 10 بوسیله Vendor Class
    نوشته شده توسط Softprog در بخش تالار های مرتبط با شبکه و امنیت
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 20 مرداد 1398, 09:30 صبح
  2. حرفه ای: آموزش حل مشکل نصب ویندوز سرور 2012 و ویندوز 8 بر روی PC ،VirtualBoxو VMware Workstation
    نوشته شده توسط twinkle در بخش تالار های مرتبط با شبکه و امنیت
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 12 تیر 1395, 18:16 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •