دریافت رمز پادا دانش آموزی

طبف اطلاعیه جدید آموزش وپرورش به دلیل جلوگیری از مراجعات حضوری به مدارس، فرایند دریافت کارنامه و یا ثبت نام مدارس برای سال تحصیلی جدید به صورت اینترنتی از طریق سایت پادا انجام میشه و دانش اموزا با ورود به این سایت می تونن از امکانات ارائه شده اون استفاده کنن.اما همه دانش اموزا برای ورود به این سایت به نام کاربری و رمز پادا احتیاج دارن و فقط با وارد کردن این اطلاعاته که می تونن وارد پورتال شخصی خودشون در سایت پادا بشن و از امکاناتی که این سایت در اختیار اون ها گذاشته استفاده کنن. نام کاربری همان کد ملی داش آموزا اما دریافت رمز پادا فقط از طریق مدیر مدارس قابل دریافته و بازیابیه و اولیا و دانش آموزا می تونن از طریق ارتباط با مدیر مدرسه مد نظر، این رمز و یا کلمه عبور رو دریافت کنن و با به همراه داشتن اون برای استفاده از امکانات سایت پادا اقدام کنن.
دریافت رمز عبور و نام کاربری سامانه پادا

نحوه دریافت رمز عبور سامانه پادا در ادامه بیان شده است. ثبت نام داخل سامانه پادا حتما باید با کدملی دانش آموز و یک کد ۸ رقمی که به عنوان رمز عبور بوسیله مدیر مدرسه مبدا به دانش آموز داده می شود انجام پذیرد. از این رو لازم است همکاران محترم جهت دادن رمز تخصیص داده شده به دانش آموزان از منوی (مدیریت کاربران-انتصاب و دسترسی-کلمه عبور دانش آموزان) استفاده نمایید.کلاس مربوطه را انتخاب کنید و اسامی دانش آموزان و رمز آنها قابل مشاهده خواهد بود در اینجا فایل خروجی اکسل قرار داده شده است که می توانید با آن فایل خروجی اکسل گرفته و در اختیار داشته باشید.تخصیص رمز عبور سامانه پادا به دانش آموزان

دانش آموزان برای دریافت رمز عبور سایت پرونده الکترونیکی (پادا) برای مشاهده کارنامه، باید به مدیر مدرسه مراجعه نمایند. مدیران مدرسه برای تخصیص کلمه عبور سامانه پادا به دانش آموزان ، لازم است مراحل زیر را طی نمایند:
  1. مراجعه به بخش مدیریت کاربران
  2. کلیک بر روی گزینه انتصاب و دسترسی
  3. کلمه عبور دانش آموزان
  4. انتخاب کلاس مربوطه
  5. مشاهده اسامی دانش آموزان و رمزعبور آنها (در این قسمت، فایل خروجی اکسل قرار داده شده است که می توانید با آن فایل خروجی اکسل گرفته و در اختیار داشته باشید.)

نحوه ورود به سامانه پادااگر شما رمز ورود به سامانه پادا را داشته باشید ، کارنامه دانش آموز و پرونده آن از طریق سامانه سیدا قابل مشاهده است.
* رمز عبور و نام کاربری سامانه پادا را از طریق برنامه شاد برای هر دانش آموز ارسال می کنند.*
برای دریافت این رمز مدیران مدارس در سامانه سیدا باید وارد (کارتابل مدیر مدرسه) شوند. میتوانند رمز گروهی و یوزر دانش آموزان را مشاهده کنند.این رمز و نام کاربری را مدیر و معلم در برنامه شاد برای دانش آموز ارسال نماید. با این روند دانش آموزان میتوانند کارنامه خود را در سایت پادا pada.medu.ir مشاهده کنند.
نام کاربری و رمز عبور سامانه پادا از کجا بیاریم

روش مشاهده کارنامه نوبت اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹توسط دانش آموز:


نحوه ورود به سامانه پادا با گوشی (تلفن همراه)>> ورود به سامانه پادا به آدرس Pada. medu .ir
وارد کردن کد ملی دانش آموز در کادر نام کاربری
واردکردن کلمه عبور سیدا دریافت شده از مدرسه در کادر کلمه عبور
وارد کردن کد امنیتی
کلیک روی ورود کاربران


نحوه ورود به سامانه پادا با گوشی (تلفن همراه) >>درصورت لزوم و داشتن پرینتر میتوان با کلیک روی علامت پرینتر در گوشه سمت چپ صفحه کارنامه رو پرینت یا بصورت پی دی اف ذخیره کرد
درصورت نیاز به پرینت از اول با مرور گر کروم وارد شوید.
درصورت ورود با گوشی حتما گوشی را روی حالت دسکتاپ یا رایانه یا میز کار یا کامپیوتر (درهر گوشی یک اسم داره)قرار دهید و حتما زبان نوشتن کاربری و کلمه عبور انگلیسی باشدمدیران محترم قبل از دادن کاربری به دانش آموزان از ثبت نمرات اطمینان حاصل کنند و حتما با کاربری یک یا چند دانش آموز به طور تصادفی وارد سامانه پادا شده و از نحوه اطلاع رسانی کارنامه دانش آموز مدرسه خود مطلع و مطمئن شوند.
چگونه می توان رمز عبور سامانه پادا را بازیابی نمود؟

همان طور که پیش تر نیز بیان شد، از جمله خدمات دیگر سامانه پادا امکان بازیابی رمز عبور در صورت فراموشی است. اما با توجه به بروز نبودن این بخش از سامانه، بازیابی رمز عبور از طریق سامانه سیدا صورت گرفته که از این رو، دانش آموزان می بایست رمز عبور مجدد خود را با مراجعه به مدیر مدرسه دریافت نمایند.
با توجه به موارد بیان شده، ذکر این نکته نیز الزامی است که تمامی مراحل فوق جهت دریافت رمز عبور دانش آموزان برای ورود به سامانه پادا قابل اجرا می گردد. همچنین شایان ذکر است که امکان دسترسی به کارنامه تحصیلی دانش آموزان علاوه بر استفاده از سامانه پادا، از طریق ورود به پورتال شخصی در سامانه همگام نیز فراهم می باشد.
از کجا رمز عبور سامانه پادا را دریافت کنیم
تخصیص رمز به دانش آموزان

همکاران محترم جهت دادن رمز تخصیص داده شده به دانش آموزان از منوی(مدیریت کاربران-انتصاب و دسترسی-کلمه عبور دانش آموزان) استفاده نمایید
کلاس مربوطه را انتخاب کنید و اسامی دانش آموزان و رمز آنها قابل مشاهده خواهد بود در اینجا فایل خروجی اکسل قرار داده شده است که می توانید با آن فایل خروجی اکسل گرفته و در اختیار داشته باشید.