نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: اجرای یک نرم افزار درون نرم افزار دیگر (حالت نصب نرم افزار درون نرم افزار دیگر)

اجرای یک نرم افزار درون نرم افزار دیگر (حالت نصب نرم افزار درون نرم افزار دیگر)

درود بر تمامی دوستان
    من یک سوال داشتم.

من میخوام سیستمی رو تحت ویندوز طراحی کنم که تقریبا شبیه سیستم وردپرس تحت وب هستش. یعنی یک نرم افزار رو به حالت هسته طراحی کنم، این برنامه رو که کاربر نصب میکنه حالا هر برنامه ای که بخواد رو باید دانلود کنه و اون برنامه ها داخل برنامه اصلی که هسته هست باز بشه.
    یک راهی که من انجام میدم و ساده هم هست اینه که برنامه اصلی که اسمش رو گذاشتم هسته، یک فایل exe هست با فایلهای خودش که در کنارش هستند. برنامه های دیگه که باید نصب بشن روی این هسته هم دقیقا یک فایل exe هستند با فایلهای مورد نیاز خودشون که وقتی ریخته میشن کنار برنامه اصلی، من داخل برنامه اصلی به صورت ران تایم یک دکمه برای هر برنامه میسازم که اون فایل exe اون برنامه مورد نظر رو اجرا میکنه و اون برنامه داخل برنامه اصلی (هسته) اجرا میشه و کار میکنه.
    میخواستم بدونم این روش کار درستی هست یا روش استاندارد تری داره. تقریبا میخوام برنامه رو جوری طراحی کنم که ماژولار باشه یعنی برنامه اصلی نصب بشه برنامه های دیگه جدا طراحی بشن و بیان کنار این و داخل برنامه اصلی اجرا بشن.

با سپاس از همگی

نقل قول: اجرای یک نرم افزار درون نرم افزار دیگر (حالت نصب نرم افزار درون نرم افزار دیگر)

دوستان کسی نظری نداره؟

نقل قول: اجرای یک نرم افزار درون نرم افزار دیگر (حالت نصب نرم افزار درون نرم افزار دیگر)

خب اینطوری چه نیازی به هسته هست؟ میشه هر کدوم رو مجزا اجرا کرد.

در مورد plug-in architecture جستجو کنید نمونه زیاد هست توی اینترنت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •