نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: کامپوننت برای نمایش pdf

کاربر دائمی آواتار mbshareat
    محل زندگی
    شهر مقدس قم-چهارمردان-کوچه 37

کامپوننت برای نمایش pdf

سلام
    برنامه من فقط در دلفی 6 باز میشه. در نصب دلفی 7 نا موفق بودم.
    میخوام در برنامه PDF باز کنم. صفحات کتاب به صورت PDF دارم که میخوام از قسمتی از تصویر صفحه Jpg تهیه کنم.
    فقط تونستم HotPDF پیدا کنم که دلفی 7 میخواد که نتونستم رجیستر کنم. وقتی هم این کامپوننت رو نصب کنم PDF رو نشون نمیده. واقعا نمی دونم استفاده اش چطوره؟
    کسی کامپوننت ساده که فقط بتونه PDF نمایش بده سراغ داره؟ این کامپوننت رو در دلفی 7 رجیستر نشده نصب کردم اصلا MouseDown نداشت که بتونم بفهمم کاربر داره کجای تصویر کلیک می کنه که تصویر بگیرم.

نقل قول: کامپوننت برای نمایش pdf

سلام. بیارش رو نسخه های XE
    کامپوننت VSPDFViewer براش هست و من باهاش کار کردم نسبت به بقیه خیلی خوبه، البته حرف اول و آخر رو Foxit می زنه و Adobe که یکیش 2000 دلاره و یکی دیگه اش 5000 دلار
    (کامپوننت بصورت اکتیواکس توزیع شده است)
    توابع تبدیل تاریخ با دقت 5000 سال
    پذیرش پروژه، کامپوننت، آموزش برنامه نویسی (دلفی، اس کیو ال، ..) -> 09123780840

دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

نرم افزار پخش مویرگی

محل زندگی

برنامه ام روی دلفی XE کار نمی کنه و حد اکثر روی دلفی 7 کار کنه.
    استفاده از SendMessage برای ارسال شماره صفحه به یک برنامه اجرایی دیگه، احتمالا کار رو کند می کنه.
    ( من روش سریعی برای ارسال شماره صفحه به پنجره دیگه ندارم مگر ارسال متن به یک ادیت مخفی)
    من PDFtoolkit VCL 5 از همکارم گرفتم. نصب شد ولی بلد نیستم ازش استفاده کنم.
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    ظاهرا باید از دو تا کامپوننت استفاده کنم که به یکی اسم فایل بدم و دومی فایل رو نمایش بده. اما چطوری؟ فعلا که هیچی نمایش نداده، چه برسه به پرش به صفحه مد نظر و گرفتن بخشی از تصویر با رویداد ماوس...
    لطفا فقط روشش رو بگید. چون ممکنه به علت یکسان نبودن ورژن دلفی، نمونه برنامه برام کار نکنه.
    البته حرف اول و آخر رو Foxit می زنه
    یعنی باید Foxit Reader یا برنامه ای که بتونه PDF بخونه هم نصب بشه که کامپوننتم کار کنه؟

نه، منظورم ایکتواکس فوکسیت بود.
    اکتیواکسی که گفتم رو تست کن شاید رو دلفی قدیمی هم جواب بده
    sendmessage کند می شه چون منتظر پاسخ از شما می مونه، postmessage کنید فرقش رو ببینید
    اون کامپوننت خودت رو هم دموهاش رو ببین احتمالا کد راهنما داشته باشه

سید کمکت کنم بیا بیرون از منجلاب غیریونیکد
    چه اشکالایی داری برای آپدیت به بالاتر؟ می خوای یه پست شروع کن به درد جماعت هم بخوره

نرم افزار پخش مویرگی

محل زندگی

برنامه رو در دلفی بالاتر امتحان کردم اجرا نمیشه

خب چی میگه؟

نرم افزار پخش مویرگی

محل زندگی

فقط یه اشکال که نیست. بی خیال.. معمولا به یونیکد نیاز ندارم. چند تا برنامه با XE2 نوشتم ولی معمولا کارم با دلفی سبک تر راه میفته. کار اصلیم برنامه نویس نیست و ورودی اطلاعات ما هم داسی هست.
    کد برنامه رو میذارم اگر خواستید بررسی کنید.( توضیح اینکه برنامه چکار می کنه خودش یه ساعت میشه!)
    https://s20.picofile.com/file/844384...yTree.rar.html
    آخرین ویرایش به وسیله mbshareat : دوشنبه 24 آبان 1400 در 23:13 عصر

کاربر دائمی آواتار Delphi Coder
    محل زندگی
    c:\windows\system32

من این موضوع رو چند وقت پیش بررسی کرده بودم. کامپوننتهایی هست که این کار رو میکنند اما چیز رایگان و اوپن سورسی که راحت کار کنه نتونستم پیدا کنم.
    https://github.com/tothpaul/PDFiumReader
    https://github.com/blestan/lazmupdf
    اینا از dll استفاده میکنند به نظرم ارزش چک کردن داره.
    از CEF4Delphi یا همون براوزر کرومیوم هم میشه استفاده کرد بدیش اینه که 140 مگ حجم به برنامه اضافه میشه.

محل زندگی

سلام
    ممنون. من کامپوننتی که راحت نصب شد دارم( PDFtoolkit VCL) اما بلد نیستم ازش استفاده کنم. فعلا گذاشمش کنار تا مساله خودبخود حل شه
    ..
    ..
    خواستم مثلا طبق نمونه کد استفاده کنم، قفل کرد. آدرس فایل خواست. بهش دادم به خطی از کد گیر داد. دارم بی خیالش میشم.
    ...
    اکتیو ایک فاکسیت رو نصب کردم. بالاخره کار کرد. اما چند مشکل داره
    میخوام قبل از اجرای برنامه تغییر انداش بدم نمیذاره با ماوس تغییر اندازه بدم.
    شماره صفحه بهش میدم و اینتر می زنم به صفحه نمیره یا دو صفحه کنتار هم میاره ..با اینکه گذاشتمش روی بزرگنمایی صد در صد.
    من میخوام قسمتی از تصویر صفحه PDF رو بگیرم اما نمی تونم روی این کامپوننت چیزی مثل Shape بذارم که کاربر بفهمه داره تصویر کجا رو می گیره.
    فکر کنم همون روش پیام دادن به فاکسیت ریدر تنها راهم باشه.
    آخرین ویرایش به وسیله mbshareat : چهارشنبه 08 دی 1400 در 23:01 عصر

نقل قول نوشته شده توسط mbshareat مشاهده تاپیک
    سلام
    ممنون. من کامپوننتی که راحت نصب شد دارم( PDFtoolkit VCL) اما بلد نیستم ازش استفاده کنم. فعلا گذاشمش کنار تا مساله خودبخود حل شه
    ..
    ..
    خواستم مثلا طبق نمونه کد استفاده کنم، قفل کرد. آدرس فایل خواست. بهش دادم به خطی از کد گیر داد. دارم بی خیالش میشم.
    ...
    اکتیو ایک فاکسیت رو نصب کردم. بالاخره کار کرد. اما چند مشکل داره
    میخوام قبل از اجرای برنامه تغییر انداش بدم نمیذاره با ماوس تغییر اندازه بدم.
    شماره صفحه بهش میدم و اینتر می زنم به صفحه نمیره یا دو صفحه کنتار هم میاره ..با اینکه گذاشتمش روی بزرگنمایی صد در صد.
    من میخوام قسمتی از تصویر صفحه PDF رو بگیرم اما نمی تونم روی این کامپوننت چیزی مثل Shape بذارم که کاربر بفهمه داره تصویر کجا رو می گیره.
    فکر کنم همون روش پیام دادن به فاکسیت ریدر تنها راهم باشه.
    بیاریدش به نسخه بالاتر دلفی و از کامپونت هایی همچون ImageEn یا همون PDFtoolkit استفاده کنید

اینم تصویر اجرای برنامه ی شما در دلفی 10
    Untitled.jpg

محل زندگی

ببخشید این پنجره به خاطر اشکال در محتوای فایل اطلاعات کنار برنامه هست که یه بحث کاری هست.پیام خطا رو خودم ایجاد کردم و ربطی به بحث نداره
    ممنونم. از نمایش PDF منصرف شدم. ظاهرا کنترل خوبی برای مایش و گرفتن تصویر بهم نمیده.

تاپیک های مشابه

1. حرفه ای: فارسی سازی کامپوننت cxGrid از سری کامپوننت های شرکت DevExpress
    نوشته شده توسط HosseinSaberi در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 30
    آخرین پست: شنبه 16 مرداد 1400, 11:11 صبح
  2. پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 27 مرداد 1393, 09:32 صبح
  3. پاسخ: 10
    آخرین پست: چهارشنبه 17 آبان 1391, 19:18 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 03 دی 1388, 16:01 عصر
  5. فراخوانی رویداد مربوط به ساب‌كامپوننت در توليد يك كامپوننت
    نوشته شده توسط alinikaein در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 19 آبان 1388, 16:48 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •