خب

دوستان و همراهان گرامی اگه شما هم یکی از میلیون ها نفر ایرانی هستید که در حال خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند یا به تازگی به حوزه کریپتو علاقمند شدید و یا تمایل دارید به این بازار بپیوندید، قطعا انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال دغدغه شما هم هست.

برای خرید و فروش بیت کوین صرافی های زیادی وجود داره که اگر بخواهیم لیست کنیم از صرافی های خارجی مثل بایننس، کوین بیس، جمینی و ... گرفته تا صرافی های مطرح ایرانی مثل نوبیتکس، دیدکس و والکس

صرافی خارجی بهتر است یا ایرانی؟
مطمئنا صرافی های خارجی مثل Binance بهترین گزینه برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند اما مشکلی که وجود دارد این است که صرافی های خارجی دارای محدودیت های فراوانی هستند که ما کاربران ایرانی گریبانگیر اونها هستند، از بستن حسابها تا عدم احراز هویت و صدها مشکل دیگه پس فعلا فقط گزینه صرافی های ایرانی برای ما فعال هست.

بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی کدام ها هستند؟
صرافی ارز دیجیتال دیدکس و صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بهترین گزینه برای خرید و فروش رمزارزهای مثل بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، شیبا و صدها رمز ارز دیگر هستند.

صرافی ارز دیجیتال Didex
دیدکس دارای کمترین کارمزد، بیشترین تعداد رمز ارز، بهترین پنل کاربری (مشابه بایننس)، بهترین امکانات برای تریدرها (مشابه Coinbase) و صدها امکانات دیگه هستم
ورود به سایت دیدکس

صرافی ارز دیجیتال Nobitex
خب نوبیتکس جزو صرافی های قدیمی هست و تنها مزیتش نسبت به دیدکس قدیمی بودن، تعداد کاربر بیشتر و حجم معاملات هست. من اول از نوبیتکس استفاده میکردن، ولی وقتی میخواستم ارز شیبا بخرم، تنها صرافی که شیبا رو لیست کرده بود دیدکس بود و به راحتی تونستم با کارمزد کم از اونجا خرید کنم و مشتری دائمیشون شدم

همچنین آکادمی و وبلاگ دیدکس هم بهترین گزینه برای یادگیری ارزهای دیجیتال هست.
تحلیل ارزهای دیجیتال
تحلیل بیت کوین
تحلیل اتریوم
راهنمای ترید
آموزش ارزهای دیجیتال
اخبار ارزهای دیجیتال