نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: جلوگیری از لاگین شدن دو کاربر با یک نام کاربری

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کنار دریای کاسپین

Question جلوگیری از لاگین شدن دو کاربر با یک نام کاربری

با سلام و خسته نباشید...
    چطوری میشه وقتی یه کاربر لاگین هست و یه کاربر دیگه بخواد با نام کاربری کاربر اول وارد سیستم بشه جلوی این کار رو گرفت.با تشکر

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

نقل قول: جلوگیری از لاگین شدن دو کاربر با یک نام کاربری

سلام به همه.

تا منظورت از لاگین چی باشه. یکی اینکه کاربر در همون لحظه در سایت حضور داشته باشه و فعال باشه. یا نه، می تونه لاگ این شده باشه از قبل ولی در سایت حضور نداشته باشه.

تا اونجایی که من می دونم حساسیت موضوع برای زمانی هست که کاربر فعال و در سایت حضور داره.

چیزی که هست اطلاعات باید در یک جدول از یک دیتابیس باشه که زمانی که کاربر login هست مشخص بشه. بنظر من کوکی هایی که در سرور ذخیره می شن هم می تونن این کار رو بر عهده بگیرن. البته مطمئن نیستم پس همون جدول می تونه راهکار بهتری باشه.
    زمانی که کاربر بخواد در حال فعال بودن حسابش از یک سربرگ دیگه از مرورگر فعال یا با مرورگر یا سیستم دیگه مجددا وارد حساب کاربری بشه اگر رمزش درست باشه که باید وارد بشه با این ویژگی که حساب کاربری برای صفحه باز باید بسته و خارج بشه و تشخیص اینکه کاربر فعال هست یا نه رو با استعلام از فیلدهای جدول می شه داشت. چیزی که هست زمان لاگین باید سوالی از وب سایت پرسیده بشه که کاربر خواستار ورود از جایی دیگه لاگین هست یا نه؟! و این سوال رو فیلدهای جدول که اطلاعات حساب رو ذخیره کرده قادر به پاسخگویی هست.

کاربر دائمی آواتار hamzehsh
    محل زندگی
    https://samanhis.ir

نقل قول: جلوگیری از لاگین شدن دو کاربر با یک نام کاربری

سلام
    فکر میکنم singletone باید کار کنید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •