نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: انتخاب سرور مجازی آلمان

انتخاب سرور مجازی آلمان

سلام دوستان
    یکی از دوستانم سایتی در زمینه فروش گل و گیاه داره و جدیدا که سرچ کنسولشو بررسی کردم متوجه شدم خطای کد 500 زیادی داره، با برنامه نویس صحبت کردم و هاست رو چک کرد و گفت مشکل برنامه نویسی نداره و به احتمال زیاد این هاست جوابگوی کاربران سایت نیست و بهتره به سرور مجازی با حافظه و پهنای باند بالا تغیر بدین. وقتی تو گوگل جستجو می کردم متوجه شدم سرور مجازی آلمان نسبت به کشور های دیگه سرور های بهتری داره و میشه روش حساب کرد، منبع اطلاعاتمو میزارم اینجا خواستین روش کلیک کنید.
    اگر تجربه ای در این زمینه دارین لطفا برام کامنت کنین تا بتونم راهنمایی درستی به دوستم بدم...

کاربر دائمی آواتار bomb23
    محل زندگی
    دفتر

نقل قول: انتخاب سرور مجازی آلمان

سلام

برای انتخاب سرور اگر مشتریان سایت شما در داخل کشور قرار دارند بهترین گزینه سرور داخل کشور هست چون پینگ مناسب تری نسبت به سرورهای خارجی دارند(سرعت دسترسی اولیه بالا). در سرورهای خارجی دیتاسنترهای مختلفی وجود دارند و کشورها هر چه از ایران دورتر باشند پینگ ضعیفتری خواهید داشت. اما چند تا از دیتاسنترهای خارجی خوب هتزنر آلمان، ovh فرانسه و redstation انگلستان هستند که هر کدوم ویژگی های مثبت و منفی دارند البته من خودم بین این موارد ovh رو انتخاب میکنم چون ترافیک تمام سرورهاش نامحدود هست و اخطارهای (abuse) کمتری برای شما ارسال می کنه.
    ولی در کل با توجه به حوزه کاری شما پیشنهاد سرور داخل ایران هست.
    میتونید با قیمت مناسب از این لینک سرور تهیه کنید.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 11 تیر 1394, 15:51 عصر
  2. فراخوان متخصص جهت کار در تیم بازی سازی بازی پرو
    نوشته شده توسط amir22448 در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 13 شهریور 1392, 00:08 صبح
  3. گفتگو: فراخوان متخصص جهت کار در تیم بازی سازی بازی پرو
    نوشته شده توسط amir22448 در بخش آگهی‌ها
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 12 شهریور 1392, 23:29 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار