نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: سوالاتی پیرامون کد امنیت در سایت

Red face سوالاتی پیرامون کد امنیت در سایت

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما

من دارم برای قسمت امنیت سایتم کد امنیتی طراحی می کنم خب در این باره چند سوال داشتم:
    1-من توی قسمت ثبت نام همین سایت خوندم که برای این که ثبت نام به صورت اتوماتیک انجام نشود این کد امنیتی را وارد نمایید خب مگه داخل سایت یاهو هم یک همچین چیزی نیست پس چطوریه که یک سری نرم افزارها رو می بینیم که گفته می شه ایجاد بیش از 100 آیدی پس این کد امنیت تو یاهو این جا کارش چی می شه؟؟؟
    2-اگه کد امنیت یک عکس نیست با چی ساختنش؟
    3-اگه بخوام عکس های مربوط به کد امنیت رو ایجاد کنم به چه تعداد باید عکس درست کنم به نظر شما 10 تا خوبه؟
    4-آیا لازم است که عملا فیلدی در بانک اطلاعاتی را برای کد امنیت ایجاد کنم چون عملا ما دیگه باهاش کاری نداریم.
    5-اگه من بخوام کد امنیت رو درسایتم قرار بدم روشن است که باید فیلدی از جدول را به مسیر عکس که همان کد امنیتی است اختصاص بدم اگه من بخوام اینا رو به صورت random در کادر مربوط به کد امنیت نشان دهم باید از چه دستوراتی استفاده کنم؟
    6-مگه اون کد امنیت یک عکس نیست پس مساوی بودن اون نوشته های توی عکس با آن چه کاربر در textbox نوشته چه جور انجام می شود؟

ممنون می شم که بهم کمک کنید لطفا هر سوالی رو که جواب می دین شماره اش را کنارش بزارید.

کاربر دائمی آواتار shahab_ksh
    محل زندگی
    تو اطاقم
    1- اون نرم افزاری که مد نظر دارین احتمالا ماقبل از کد امنیتی یاهو هستش

2- کد امنیتی ابتدا توسط یه تابع رندم رشتش تولید میشه و بعد تبدیل به عکس میشه

3- عکسها رو شما نمیسازید خود این تابع مورد اشاره باید بسازه

4- خیر ربطی به بانک اطلاعاتی نداره

5- شما کد تولید شده رو فقط با کد ورودی کاربر چک کنید ربطی به بانک اطلاعاتی نداره

6- قبل از تبدیل شدن به عکس یه رشتس

توی همین فرام بگردید چنین کدی رو پیدا میکنید

من سرچ کردم اما متاسفانه کدهایی پیرامون بدست آوردن ایجاد عکس تایید بدست نیاوردم
    حالا باید از چه کدی استفاده کنم؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Net@
    یه نگاهی به این لینک بنداز

http://www.planet-source-code.com/vb...3696&lngWId=10

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •