نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: اوراکل چیه؟

اوراکل چیه؟

سلام خدمت دوستان عزیز

من واسه ی ازمونی گفتن اوراکل رو بخونم و سوال تستی قراره بیاد

با SQL تا حدودی اشنا و صرف دستورات پایگاه داده رو میدونم ولی اوراکل هیچی؟!!!

دارم سرچ میکنم با واژه های APEX و خیلی چیزایی که دیگه بر خوردم

اوراکل محض چیه؟ که بخونم برای ازمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنونم

کاربر دائمی آواتار bitasoft.ir
    محل زندگی
    جنگلهای تاریک اصفهان

نقل قول: اوراکل چیه؟

اوراکل (Oracle) یک شرکت نرم‌افزاری بزرگ و معتبر است که در زمینه پایگاه‌های داده، سیستم‌های مدیریت پایگاه‌های داده (DBMS)، اپلیکیشن‌های کسب و کار، خدمات ابری و فناوری‌های مرتبط با داده فعالیت می‌کند. علاوه بر شرکت Oracle Corporation، Oracle Database نیز نام یک پایگاه داده معتبر و قدرتمند است که توسط این شرکت توسعه داده شده و توسط شرکت‌ها و سازمان‌های بسیاری در سراسر جهان برای مدیریت داده‌های خود استفاده می‌شود.
    اگر شما به دنبال آمادگی برای آزمون Oracle هستید، مهمترین نکته این است که آزمونهای Oracle معمولاً به دانش و تجربه در زمینه Oracle Database و مفاهیم مرتبط با آن مرتبط هستند. بنابراین، مهمترین مباحثی که برای آزمون Oracle باید مطالعه کنید عبارتند از:
    مفاهیم پایگاه داده: باید اصول پایگاه داده را درک کنید، از جمله مدل داده، جداول، روابط، انواع داده‌ها و نمایه‌سازی.
    SQL: یکی از مهمترین مهارت‌ها برای کار با Oracle Database، نوشتن دستورات SQL و مدیریت داده‌ها با استفاده از آن است.
    معماری Oracle Database: باید با معماری داخلی Oracle Database آشنا شوید، از جمله مفاهیمی مانند Instance، Redo Log، وجدان یا Tablespaces.
    مدیریت داده: درک مفاهیم مرتبط با مدیریت داده‌ها مانند Backup و Recovery، تنظیمات امنیتی و اجرای تعمیرات.
    Oracle Application Express (APEX): اگر سوالات مرتبط با Oracle APEX در آزمون دارید، بهتر است با مفاهیم اصلی APEX و چگونگی ایجاد اپلیکیشن‌های وب با آن آشنا شوید.
    مطالعه منابع مرتبط: برای آمادگی بهتر، به منابع آموزشی و کتب مرتبط با Oracle مراجعه کنید. Oracle Learning Library و Oracle Documentation منابعی مفید هستند.
    همچنین، شما می‌توانید به اساتید و منابع آموزشی آنلاین معتبری نیز مراجعه کنید تا مهارت‌های خود را تقویت کنید و برای آزمون Oracle آماده‌تر

نقل قول نوشته شده توسط ali19001800 مشاهده تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز

من واسه ی ازمونی گفتن اوراکل رو بخونم و سوال تستی قراره بیاد

با SQL تا حدودی اشنا و صرف دستورات پایگاه داده رو میدونم ولی اوراکل هیچی؟!!!

دارم سرچ میکنم با واژه های APEX و خیلی چیزایی که دیگه بر خوردم

اوراکل محض چیه؟ که بخونم برای ازمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنونم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •