نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: مشخص کردن طول یک فیلد کاراکتری در زمان ایجاد با دستور Select

مشخص کردن طول یک فیلد کاراکتری در زمان ایجاد با دستور Select

سلام خدمت همه دوستان:
    من برای اینکه از یک table Temp استفاده کنم با استفاده از یک Select ساختاری که می خوام می سازم و بعد ... ، مانند تکه برنامه زیر :

select 1 as Fcode,' ' as Desk into #ErrorHsb

حالا می خواستم بپرسم که اگه بخوام یک فیلد کاراکتری با طول 100 رو برای مثال بالا برای فیلد Desk بسازم بجای استفاده از عبارت (' ') با 100 تا Space باید از چه تابعی یا روشی استفاده کنم ؟؟؟

چرا از create table استفاده نمی کنی . هم کنترل بیشتری داری و هم فرقی نداره چون در هر حال هر دفعه باید اونو بسازی و توشو با insert into پر کنی و بعدم حذفش کنی .

نقل قول نوشته شده توسط h_baqery
    چرا از create table استفاده نمی کنی . هم کنترل بیشتری داری و هم فرقی نداره چون در هر حال هر دفعه باید اونو بسازی و توشو با insert into پر کنی و بعدم حذفش کنی .
    حرف شما درست
    ولی این هم به جور پرسشه دیگه ، درسته کار من هم با Create Table راه می افته و هم با استفاده از (' ') به طول 100 ،
    من فقط می خوام بدونم که آیا برای این کار تابع یا دستور خاصی تو SQL پیدا می شه که این کار رو انجام بده یا نه !!!

من تابع خاصی پیدا نکردم در BOL هم نوشته که جدول به توجه به طول فیلد در select یا where ساخته می شود . مگر اینکه با دستور alter بعد از ساخته شدن طول فیلد رو تغییر بدید یا در syscolumns طول فیلد رو به 100 تغییر بدید .

اینجور سوالها جهت ارضاء حس کنجکاوی اشکالی نداره، ولی همیشه براشون جواب وجود نداره! شانس آوردین این از اون "جوابدار"هاست!

select 1 as Fcode,replicate(' ',100) as Desk into ErrorHsb

--------------------
    نقل قول نوشته شده توسط h_baqery
    من تابع خاصی پیدا نکردم در BOL هم نوشته که جدول به توجه به طول فیلد در select یا where ساخته می شود . مگر اینکه با دستور alter بعد از ساخته شدن طول فیلد رو تغییر بدید یا در syscolumns طول فیلد رو به 100 تغییر بدید .
    به جداول سیستمی حتی المقدور دست نزنید! مخصوصا اینکه حتما Storage Engine باید ازش با خبر بشه!
    آخرین ویرایش به وسیله AminSobati : چهارشنبه 08 آذر 1385 در 18:45 عصر دلیل: این پست به دلیل تکراری بودن بطور خودکار ادغام شده است.

از Space هم می تونی استفاده کنی::

select 1 as FCode, Space(100) as Desc into #TempTable

با تشکر از همه دوستان من که به جوابم رسیم

تاپیک های مشابه

1. select sql
    نوشته شده توسط IC_prog در بخش Foxpro
    پاسخ: 12
    آخرین پست: چهارشنبه 16 مرداد 1392, 22:11 عصر
  2. طریقه تعریف تابع در SQL و استفاده در دستور Select
    نوشته شده توسط Mahdi_S_T در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 23 شهریور 1386, 19:05 عصر