نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: اجرا نشدن برنامه بعد از یه مدت

اجرا نشدن برنامه بعد از یه مدت

سلام
    من یه برنامه ای دارم که که به یک دقیقه یک بار اطلاعاتی رو از دیتابیس میگیره و به وب ارسال میکنه ولی بعد از یکی دوماه این برنامه از کار می افته یعنی اجرا نمیشه خطا هم نمیده جالب اینجاست که از اسم فایل یا مسیر برنامه رو تغییر بدم برنامه اجرا میشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست

کاربر دائمی آواتار ebrahim.rayatparvar
    محل زندگی
    https://www.youtube.com/c/zangclass

نقل قول: اجرا نشدن برنامه بعد از یه مدت

سلام وقت شما بخیر.
    برنامه خودتون نوشتید یا برنامه از نت دانلود کردین و دارین از نرم افزارش استفاده میکنید اگه دومی باشه احتمالا لایسنس داره که به صورت فایل کنار برنامه هست ولی اگه خودتون نوشتید باید توضیحات بیشتری بدید تا دوستان کمک کنند

با تشکر
    ابراهیم

نه برنامه رو خودم نوشتم با زبان سی شارپ
    چه توضیحاتی نیاز هست ؟

کاربر دائمی آواتار ebrahim.rayatparvar
    محل زندگی
    https://www.youtube.com/c/zangclass

ببینید شما میتونید یه کاری بکنید برای نرم افزار خودتون یه بازه تاریخی بزارید که زمانی که نصب شد تاریخ رو رو بگیره و هر روز چک کنه تا ببینه که آیا مثلا 15 روز شده یا نه بیشتر از 15 روز شده برنامه رو غیر فعال میکنید یعنی زمانی که برنامه اجرا میشه این چک میشه و اگه تمام شده پیغام خطا بدید و ببیندید یا فرم لایسنس باز بشه

سلام ممنون از وقتی که برا پاسخگویی گذاشتین این راهکار عملی نیست چون برنامه نباید متوقف بشه و نیاز به ارسال مرتب اطلاعات به وب هست و مورد دیگه اینکه برنامه روی سرور هست و ممکنه اصلا اپراتوری نباشه که با سیستم کار کنه

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •