نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: اضافه کردن پلاگین های موجود ckeditor به تنظیمات پیش فرض در ckeditor5

Exclamation اضافه کردن پلاگین های موجود ckeditor به تنظیمات پیش فرض در ckeditor5

سلام
    دوستان کسی با ckeditor5 کار کرده ؟ متاسفانه من در خواندن و فهمیدن داکیومنتش مشکل دارم.

یک فایل ckeditor.js دارم با تنظیمات و ابزار اولیه شامل
    "undo", "redo", "bold", "italic", "alignment", "Underline", "link", "heading", "bulletedList", "numberedList", "blockQuote", "mediaBrowser", "insertTable"

الان می خوام "fontColor", "fontFamily" و "fontSize" رو هم اضافه کنم. منتها نمی دونم چطور می تونم این پلاگین و یا کلا هر پلاگین دیگه ای رو اضافه کنم البته underline رو که تو لیست اولیه نبود تونستم ولی برای این ها مشکل دارم چون اینقدر توابع تودرتو فراخوانی کرده تو نسخه online builder که دانلود می کنم نتونستم اکی اش کنم ؟

اصلا تو نسخه جدید بخوام از فایل config مجزا استفاده کنم شیوه کار به چه شکل هست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنین .

نقل قول: اضافه کردن پلاگین های موجود ckeditor به تنظیمات پیش فرض در ckeditor5

از آنلاین بلیدر استفاده کن:
    https://ckeditor.com/ckeditor-5/online-builder

Exclamation نقل قول: اضافه کردن پلاگین های موجود ckeditor به تنظیمات پیش فرض در ckeditor5

نقل قول نوشته شده توسط mahan56 مشاهده تاپیک
    از آنلاین بلیدر استفاده کن:
    https://ckeditor.com/ckeditor-5/online-builder
    مسئله اینجاست که من از نسخه ای استفاده کردم که mediabrowser داره تا بتونم ckfinder رو بکار بگیرم ولی تو onlinebuilder این ابزار رو نمی بینم . ckfinder رو البته می تونم ادد کنم ولی یکسری تغییرات می خوام بدم که نتونستم و برا همین مجبور شدم از همین نسخه ای که دارم استفاده کنم.

و حالا در نسخه موجود، می خوام چندتا ابزار دیگه استفاده کنم که خب تو اضافه کردنش مشکل دارم.

کاربر دائمی آواتار mmbguide
    محل زندگی
    منظومه شمسی

سلام. با توجه به توضیحات ckeditor اگر نیازی به نسخه 5 ندارید همان 4 رو استفاده کنید. البته چون خودم front کار نمیکنم یکی از مشکلات نسخه 5 تا جایی که میدونم این هستش که Template قبول نمیکنه. یا حداقل من نتونستم با همان روشی که در نسخه 4 کار میکنه 5 رو راه اندازی کنم. البته پیشنهاد میکنم این آموزش را هم از سایت TopLearn ببینید:

https://toplearn.com/courses/4580/%D...D8%B1-mvc-core

نقل قول نوشته شده توسط mmbguide مشاهده تاپیک
    سلام. با توجه به توضیحات ckeditor اگر نیازی به نسخه 5 ندارید همان 4 رو استفاده کنید. البته چون خودم front کار نمیکنم یکی از مشکلات نسخه 5 تا جایی که میدونم این هستش که Template قبول نمیکنه. یا حداقل من نتونستم با همان روشی که در نسخه 4 کار میکنه 5 رو راه اندازی کنم. البته پیشنهاد میکنم این آموزش را هم از سایت TopLearn ببینید:

https://toplearn.com/courses/4580/%D...D8%B1-mvc-core
    ممنون دوست عزیز از راهنمایی تون

با خرید دوره ، به جواب سوالم رسیدم البته مباحث خیلی پراکنده گفته شده بود و انتظار داشتم با ckeditor5 ارایه شده باشه که بعد از دو پارت، رفتن سراغ ckeditor4
    و من هم نهایتا برگشتم به نسخه ۴

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    esf

فول ورژن با قابلیت pdf . word ;sd nhvi ?

فول دانلود بدون نیاز به خرید لایسنس هست اصلا ؟

یا حتما لایسنس نیاز داره

4 باشه بهتره

تاپیک های مشابه

1. نمایش عکس در ckeditor در mvc.net
    نوشته شده توسط Iran58 در بخش ASP.NET MVC
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 01 شهریور 1398, 00:56 صبح
  2. مشکل نمایش اطلاعات ذخیره شده توسط ckeditor در خود ckeditor
    نوشته شده توسط kh1387 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 21 مهر 1393, 15:22 عصر
  3. ارور در فایل ckeditor.js گرفته شده از سایت ckeditor