نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: شروع برنامه نویسی

شروع برنامه نویسی

سلام
    من دانش آموز کلاس نهم هستم. برای سال بعد باید انتخاب رشته کنم و به برنامه نوسی علاقه دارم.
    مشکل اینجاست که هیچ اطلاعاتی در خصوص برنامه نویسی ندارم و می خواستم لطف کنید و راهنمایی بفرمایید
    چه زبان برنامه نویسی رو خوبه که الان شروع کنم. با توجه به اینکه می خواهم رشته ریاضی رو انتخاب کنم.
    خیلی ها میگن پایتون خوبه و خیلی ها میگن PHP. لطفا راهنمایی بفرمایید.

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: شروع برنامه نویسی

سلام.
    پایتون عمدتا در علومی مثل داده کاوی و هوش ماشینی کاربرد داره.
    PHP هم فقط برای برنامه نویسی وب است.

بهترین زبانی که هم در همه سیستم عامل ها کار کنه و بتونه برنامه نویسی دسکتاپ، وب و موبایل رو پوشش بده زبان C#‎ است.

نقل قول: شروع برنامه نویسی

سلام
    من دانشجوی مهندسی کامپیوتر هستم .
    بنده هم خیلی به برنامه نویسی علاقه دارم ولی اگر به عقب برمیگشتم حتما می رفتم هنرستان و رشته های نظری نمی رفتم .
    توصیه می کنم اگر علاقه دارید حتما در انتخاب رشته ی خودتون تجدید نظر کنید چون اگر هنرستان برید خیلی سریع تر به اهدافتون میرسید . البته با تلاش خودتون و باید این را هم نظر بگیرید که محیط و دوستانی که انتخاب می کنید بسیار تاثیر گذارند.

برای انتخاب زبان هم سعی کنید برای شروع زبانی را انتخاب کنید که راحت تر مبانی اولیه و اصول برنامه نویسی را به شما یاد می دهند و سوییچ کردن آن ها روی زبان های دیگر ساده تر هست. بنده هم زبان خاصی را به شما معرفی نمی کنم چون خودتون باید اول هدف گذاری کنید که چه کاری می خواهید انجام بدید و بهترین زبان برای شروع به آن کار را انتخاب کنید ، برای مثال اگر بازی سازی مد نظر شما باشد بهترین زبان هم برای یادگیری و هم برای انجام بهتر این کار ++C می باشد.

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: شما بعد از VB6 کدام زبان برنامه نویسی رو شروع می کنید یا شروع کردید؟
    نوشته شده توسط mohammadriano در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 14
    آخرین پست: چهارشنبه 16 بهمن 1392, 10:02 صبح
  2. شروع وب نویسی از کجا و تا کجا
    نوشته شده توسط hessam2008 در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 01 مرداد 1391, 08:58 صبح
  3. تبدیل نوع فیلد به نوع دیگر در اکسس با کدنویسی
    نوشته شده توسط negar.rafie در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 07 دی 1390, 14:25 عصر
  4. پاسخ: 3