نمایش نتایج 1 تا 1 از 1

نام تاپیک: ارور PKIX path building failed: sun.security.provider.certpath.SunCertPathBuilderE xception: unable t

ارور PKIX path building failed: sun.security.provider.certpath.SunCertPathBuilderE xception: unable t

سلام وقت همگی بخیر
    دوستان من داخل کد جاوا یه ریکوئست دادم به یک صفحه که اطلاعات html اونو برگردونم. ولی این پیج https است و با این ارور مواجه میشم
    javax.net.ssl.SSLHandshakeException: sun.security.validator.ValidatorException: PKIX path building failed: sun.security.provider.certpath.SunCertPathBuilderE  xception: unable to find valid certification path to requested target

سرچ کردم و این کارها را انجام دادم ولی هیچ کدوم کمکی نکرد و مشکل برطرف نشد.
    اول از همه certificate اون سایت را ذخیره کردم و در intellij قسمت setting/server certificate اونو اضافه کردم و IDE را بستم و مجدد اجرا کردم ولی تاثثیری نداشت.
    دوم اینکه در cmd به جایی که فولدر jdk است رفتم پوشه bin و دستور زیر را اجرا کردم
    keytool -keystore cacerts -importcert -alias myalias -file H:\cer\mycer.cer

از اونجایی که من دو نسخه jre1.8.0_121 , jre1.8.0_271 دارم برای هر دو هم دستور بالا را انجام دادم و باز هم تغییری ایجاد نشد.
    حتی زمانی که با کمک list- لیست certificate ها را برمیگردونم میبینم که به درستی اضافه شده و اونی که اضافه کردم را هم نشون میده
    عملا به هر سه تا فولدری که داخلشون keytool.exe هست ( داخل jdk و هر دو نسخه jre ) رفتم و دستور را اجرا کردم. همچنین این دستور را هم تست کردم براشون
    keytool -import -alias example -keystore "C:\Program Files (x86)\Java\jre1.6.0_22\lib\security\cacerts" -file example.cer

نکته آن که در مورد سینتکس اجرای دستور ها چون اروری دریافت نکردم و ازم پسورد خواست و changeit را زدم و پیام added successfully دریافت کردم اطمینان دارم بنابراین شاید اینجا که کپی کردم سینتکسی کوتیشنی چیزی جا مانده باشه ولی کلیت روند من این بوده.

کسی راهکاری داره یا با چنین شرایطی مواجه شده ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.سپاسگزارم
    آخرین ویرایش به وسیله a.besharat : پنج شنبه 09 تیر 1401 در 14:05 عصر

تاپیک های مشابه

1. سوال: مشکل کانکشن , و خطا The underlying provider failed on Open
    نوشته شده توسط Ilosgroup در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 07 بهمن 1396, 18:43 عصر
  2. سوال: خطای the underlying provider failed on open
    نوشته شده توسط saba664 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 03 بهمن 1396, 17:56 عصر
  3. Failed to connect : Error : The underlying provider failed on Open
    نوشته شده توسط EHprogramer در بخش Oracle
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 29 شهریور 1391, 15:44 عصر
  4. خطا Failed to map the path '/UserFiles/'. با aspnetfilemanager
    نوشته شده توسط sg.programmer در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 24 دی 1390, 10:06 صبح
  5. خطای Unable to find the requested .Net Framework Data Provider. It may not be installed
    نوشته شده توسط javadamiri در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 11 فروردین 1389, 14:30 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •