با بیش از 60000 درمان در 23 سال گذشته، می توان گفت که بیماران ما با لیزر موهای زائد در کرج دائمی در زمان، انرژی و - در درازمدت - پول صرفه جویی می کنند. پس از یک سری درمان، رشد مو دیگر مشکلی ندارد، موهای زیر روییده و فولیکول های مو ملتهب وجود ندارد.
رفع دائمی موهای زائد با لیزرلیزر موهای زائد در کرج در خانه؟

آیا امکان دارد؟ پاسخ به وضوح خیر است.

لیزر موهای زائد در کرج را تنها می توان فناوری نامید که در واقع با لیزر پزشکی انجام می شود و اثر آن را دائمی می توان دانست. این نوع دستگاه ها برای مصارف خانگی مناسب نیستند. درمان آنها نیاز به تخصص، تجربه چندین ساله و نظارت پزشکی دارد.

پرکاربردترین تکنولوژی و دستگاه های لیزر موهای زائد در کرج:

لیزر الکساندرایت - لیزر پزشکی پیشرفته
تجهیزات لیزر دایود

تکنولوژی IPL یا لیزر پزشکی حذف موهای زائد؟

شایان ذکر است که تفاوت بین دو مفهوم اساسی در همان ابتدا روشن شود.

IPL - تکنولوژی فلش. دستگاه IPL نور را به انرژی حرارتی تبدیل می کند و در نتیجه موهای ناخواسته و مشکلات رنگدانه را درمان می کند. درمان جوانسازی نوری مبتنی بر فناوری IPL است، از جمله موارد دیگر، که با آن لکه های کبدی، لکه های رنگدانه و پوست آسیب دیده از نور خورشید را می توان به طور موثر درمان کرد.

دستگاه های دائمی رفع موهای زائد مناسب برای مصارف خانگی که به صورت تجاری در دسترس هستند و در دسترس همه قرار می گیرند، مبتنی بر فناوری IPL هستند. فناوری فلاش در واقع می تواند رشد مو را کند کند، اما آن را از بین نمی برد. برای اینکه اثر مورد نظر حاصل شود، درمان IPL باید به طور منظم - تقریباً هر 6 هفته، با تعداد مناسب فلاش تکرار شود. اگر از دستگاه برای مثال در فصل زمستان استفاده نشود، رشد مو به سرعت قبلی خود باز می گردد. و با شروع مجدد درمان خانگی رشد مو دوباره کند می شود. بنابراین نتیجه را می توان به درستی در طول استفاده دائمی نامید (که به معنای هفته است)، اما به هیچ وجه نهایی نیست. انرژی دستگاه های رفع موهای زائد خانگی نمی تواند به اندازه تجهیزات پزشکی-زیبایی بالا باشد، به همین دلیل است که کارایی آن با دستگاه های درمانی مورد استفاده در کلینیک متفاوت است.

لیزر موهای زائد در کرج دائمیهنگامی که لیزر موهای زائد در کرج می کنید، بسیار مهم است که بدانید از چه نوع دستگاهی استفاده می شود. بررسی مدت زمان استفاده از دستگاه درمان و میزان تجربه آنها ارزش دارد. همچنین اینکه آیا در صورت بروز مشکل می توانیم از متخصص/متخصص کمک بگیریم.

ما 23 سال پیش تصمیم گرفتیم لیزر پزشکی پیشرفته الکساندرایت را انتخاب کنیم. لیزر الکساندرایت "استاندارد طلایی" لیزر موهای زائد در کرج است. این موفقیت مبتنی بر دو دهه نوآوری، ارائه نتایج قابل اعتماد و تطبیق پذیری است.
چرا لیزر موهای زائد در کرج را انتخاب کنید؟

پس از 4-8 جلسه درمان، دیگر نیازی به رفع موهای زائد در ناحیه تحت درمان ندارید
در طول درمان، حجم مو به طور مداوم کاهش می یابد، بنابراین بین 2 جلسه درمان
آخرین حالت بدون مو را می توان تجربه کرد
درمان تحت نظارت پزشکی انجام می شود
آنها توسط دستیاران با تجربه ای که سال ها در اینجا کار کرده اند درمان می شوند
هزاران بیمار قبلاً به تخصص ما اعتماد کرده اند

نظرات بیماران شناخته شده ما در مورد لیزر موهای زائد در کرج را بخوانید:

در مورد لیزر مو زائد در کرج

"قبل از اینکه لیزر موهای زائد در کرج کنم، فکر می‌کردم که فقط بعد از چندین جلسه نتیجه می‌شود. اما اشتباه می‌کردم! از اینکه دیدم بعد از اولین درمان چقدر تاثیر شگفت‌انگیز داشت، شگفت‌زده شدم. در طول کارم به عنوان بازیگر و مجری، از آن زمان به بعد من روزهایم را خیلی راحت تر زندگی می کنم. من Velvet را به دلیل شهرتش انتخاب کردم و ناامید نشدم. شما می توانید 23 سال پشت Velvet را احساس کنید: هم در حرفه ای بودن و هم از نظر قابل اعتماد بودن. آنها می گویند که برای زیبایی باید رنج بکشید - اما این برای لیزر موهای زائد در کرج درست نیست: این نه تنها مفید و موثر است، بلکه بدون درد نیز هست!

اولین دوبوس بازیگر و مجری است

درباره لیزر موهای زائد در کرج

"من 6 سال پیش برای اولین بار به رفتم زیرا می خواستم موهای پاهایم را از بین ببرم. از آنجایی که موهایم نرم و نازک هستند، پاهایم دائماً در اثر تراشیدن درد می کردند و فولیکول های مو ملتهب زیادی داشتم. دلیل اصلی لیزر موهای زائد در کرج
سیلو کومارومی، استایلیست شخصی، وبلاگ نویس

در مورد لیزر موهای زائد در کرج

"من برای اولین بار در یک درمان صورت انجام دادم. زمانی که خانمی در اتاق انتظار تجربه مثبت خود را به من گفت، تصمیم گرفتم لیزر موهای زائد در کرج را امتحان کنم. نتایج پس از اولین درمان من را متقاعد کرد که در دستانم هستم. متخصص. در حال حاضر اولین درمان من توانستم تا هفته‌ها بعد از آن از حالت بدون موی نهایی لذت ببرم. هیچ موهای رشد کرده یا فولیکول‌های موی ملتهب وجود ندارد. لیزر موهای زائد در کرج به معنای سهولت طولانی مدت در زندگی روزمره است که همه باید آن را تجربه کنند.

مجری، وبلاگ نویس

در مورد لیزر موهای زائد در کرج

"من زندگی بسیار پرمشغله ای دارم. برای من این واقعیت که دیگر مجبور نیستم با رفع موهای زائد سر و کار داشته باشم تسکین بزرگی است. من در مورد لیزر موهای زائد در کرج زیاد شنیده ام، از چندین جا اطلاعات جمع آوری کردم و به وضوح در مورد تصمیم گرفتم. من به شایستگی، حرفه ای بودن و مهربانی آنها متقاعد شدم. اینجا، درمان در خط مونتاژ انجام نمی شود. آنها چیزی را که برای من نیست مجبور نمی کنند. من عاشق پاهای صاف خود هستم! متشکرم، !

ویکتوریا بولا یک وبلاگ نویس و بنیانگذار برند پوشاک خودش است

رکا فرکشازی نیز لیزر موهای زائد در کرج را انتخاب کرد:

همان هدف تکنولوژی را دوباره تصور کرد نتایج برتر

حذف دائمی موهای زائد بسیار بیشتر از یک روش است که "سنگ را از روی شانه های شما بر می دارد"، زیرا شما را از یک روال ناخوشایند رها می کند که همیشه باید در هنگام رفتن به تعطیلات، ساحل یا فقط رفتن به آن توجه داشته باشید. تاریخ. فن آوری های اصلاح، اپیلاسیون و فلاش مدت هاست که به گذشته تبدیل شده است، زیرا آنها فقط یک راه حل موقت ارائه می دهند. لیزر موهای زائد در کرج دائمی دیگر یک امتیاز نیست، فقط یک توقف کوتاه است که زندگی شما را برای همیشه آسان تر می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بهترین، مؤثرترین پروتکل حذف موهای زائد را انتخاب کنید و از این واقعیت لذت ببرید که با خداحافظی با روال حذف موهای ناخوشایند، زمان بر و گاه دردناک، زندگی شما آسان تر می شود!

در مرکز پزشکی پروتکل منحصر به فرد لیزر ، طی لیزر موهای زائد در کرج دائمی، درمان کاملاً فردی را دریافت خواهید کرد در طول یک سری درمان با ترکیب سه فناوری پیشرفته، با کمک دو لیزر و یک ، ما به سطحی از راندمان حذف موهای زائد دست یافتیم که فقط در اینجا در مجارستان قابل دستیابی است، بنابراین استاندارد طلایی جدید مو را حذف فصل جدیدی در دنیای حذف موهای زائد متولد شده است: پروتکل حذف موهای زائد ! پوست نرم و بدون موی ابریشمی اکنون تضمین شده است!

برای جزئیات به پایین بروید!
درمان انجام شده است

20 سال تجربه
دستیاران واجد شرایط مراقبت های بهداشتی
یک پروتکل منحصر به فرد
2 ترکیب قدرت و لیزر دایود یک لیزر دایود واقعی با تاییدیه است.

قیمت های مناسب

مشاوره رایگان پوست
گزینه های اقساطی
شما مهم هستید
یک برنامه درمانی که به طور خاص برای شما طراحی شده است
رزرو نوبت انعطاف پذیر
موثرترین پروتکل - مطمئناً در پوست خود احساس بهتری خواهید داشت!

با تیغ، موهای ناخواسته، قرمزی، فولیکولیت و موهای رشد کرده خود خداحافظی کنید! چیزی که بعد از حذف نهایی موهای زائد در انتظار شماست، پوستی ابریشمی، صاف و نرم است.
با استفاده از نوآورانه ترین، پیشرفته ترین و لیزرهای پروتکل متولد شد که با آن می توانید برای همیشه از شر موهای زائد کل بدن، از جمله صورت و سایر نواحی حساس خلاص شوید. ماهیت این فناوری این است که 3 دستگاه مختلف نور لیزر را به روش‌های مختلف و در اعماق مختلف به پوست می‌رسانند و در نتیجه فرصتی برای درمان فولیکول‌های مو در اعماق مختلف ایجاد می‌کنند، به طوری که هر تار مو انرژی مناسب را در یک هدف دریافت می‌کند. شیوه. موهای تیره دیگر از فولیکول مو که از بین رفته رشد نمی کند، فقط کرک می تواند به جای آن رشد کند، بنابراین اثر درمان دائمی است، دیگر نیازی به اپیلاسیون نیست. دستگاه‌های و فناوری‌های پیشرو در بازار در حذف موهای زائد هستند، اما زمانی که با یکدیگر در یک پروتکل استفاده می‌شوند، اثرات یکدیگر را تقویت و تکمیل می‌کنند و در نتیجه ترکیبی کاملا جدید و فوق‌العاده ایجاد می‌کنند که در نتیجه ابعاد جدیدی از حذف موهای زائد برای بیماران باز می شود 8 سری درمانی مناسب توسط پرستاران واجد شرایط ما انجام می شود که بسته به وسعت ناحیه، می توانید هر از گاهی تا 20 دقیقه این عمل را تکمیل کنید. برای رسیدن به نتیجه عالی، شما را به یک مشاوره تخصصی قبل از درمان دعوت می کنیم که در آنجا مشاور زیبایی شما برنامه درمانی مناسب پوست شما را تهیه می کند.

برای مشاوره رایگان نوبت رزرو کنید

با توصیه کریستینا اوچلا
مدل تناسب اندام، تاجر

"به لطف تیم حرفه ای استتیکا و تجهیزات پیشرفته، حذف موهای زائد یک تجربه سریع و دلپذیر است."

توصیه شده توسط

اینفلوئنسر بدنسازی، بازیگر سریال های واقعیت تلویزیونی

"حرفه ای، تخصص و کارایی. برای هر درمانی در استتیکا، کیفیت غیرقابل انکار است!
مزایای لیزر موهای زائد در کرج

نتایج سریع

تنها پس از 1 تا 3 جلسه درمان، تراکم و استحکام مو به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و رشد آن بسیار کمتر می شود.

درمان های سریع

گاهی اوقات، بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، درمان بین 20 دقیقه تا 1 ساعت طول می کشد.

راه حل نهایی

ناحیه تحت درمان بدون مو می شود، از دردسرهای منظم حذف مو خلاص می شوید!

اثر ماندنی

مدرن ترین، کارآمدترین و سریع ترین پروتکل لیزر درمانی است.

روش لیزر موهای زائد در کرج تیتان لایت

در طول مشاوره تخصصی، مشاور زیبایی شما سوالاتی در مورد وضعیت سلامتی شما می پرسد و کیفیت پوست و موهای شما را در نواحی مورد نظر ارزیابی می کند. بر این اساس، برنامه درمانی شخصی شما با کمک پرستاران متخصص ترسیم می شود. به لطف سطوح انرژی قابل تنظیم، درمان موثر تقریباً برای همه انواع پوست و ضخامت مو امکان پذیر است.

قبل از درمان ها (4 هفته برای صورت) از نور شدید آفتاب و استفاده از سولاریوم خودداری کنید و یک ماه و نیم قبل از درمان از کرم ضد آفتاب قوی روی قسمت های بدن استفاده کنید تا درمان شود. یک روز قبل از لیزر موهای زائد در کرج ، ناحیه مورد نظر را با تیغ اصلاح کنید.

در طول لیزر مو زائد در کرج ، هم شما و هم دستیاران درمان باید از عینک محافظ برای محافظت از چشمان شما در برابر اشعه های مضر لیزر استفاده کنید.

پروتکل : ترکیبی از سه فناوری مختلف است که کارایی آن توسط ماشین های لیزری با تکنولوژی بالا تضمین می شود. نور لیزر را به کارآمدترین روش ممکن به ناحیه مورد نظر می رساند، انرژی لیزر توسط رنگدانه موجود در فولیکول مو جذب می شود که آن را از بین می برد. ویژگی خاص آن جاروبرقی تعبیه شده است که اثر ضد درد دارد، موها به سر درمان نزدیکتر می شوند و این امر حداکثر راحتی را برای بیماران تضمین می کند. این توسط دستگاه دوم، XC تکمیل ، که از انرژی حرارتی بالا برای از بین بردن پیاز مو در ساقه مو با کمک ملانین (رنگدانه) در مو استفاده می کند و در نتیجه رشد بیشتر آن را مسدود می کند. فناوری منحصربه‌فرد سومین سوپرانو ALMA در این واقعیت نهفته است که سه فناوری مختلف نور لیزر در یک زمان معین با انرژی 10 هرتز مداوم بر روی سر درمان جریان می‌یابند و به‌طور هم‌زمان فولیکول‌های مو واقع در اعماق بافت‌های مختلف را هدف قرار می‌دهند. در عین حال، نور لیزر ریزمویرگ‌های تامین کننده فولیکول مو را نیز هدف قرار می‌دهد، که جریان خون فولیکول مو را مسدود می‌کند، بنابراین از دو طریق مانع رشد مجدد می‌شود. این سه‌گانه منحصربه‌فرد با ترکیب فن‌آوری‌های پیشرفته و پوشش تمام جنبه‌های رشد مو، به دستیابی به پوست مخملی بادوام کمک می‌کند. حذف موهای زائد یک تجربه واقعی در است، زیرا ما با لیزری کار می کنیم که از نظر کارایی در سطح جهانی است و در عین حال ملایم و راحت است.

این درمان شامل حداقل درد است که با تکنیک "در حرکت" که در طول درمان‌های سوپرانو ALMA تجربه می‌شود، بیشتر کاهش می‌یابد، زیرا به لطف طراحی مدرن آن، پوست را با لرزش‌های دلپذیر و ماساژ مانند تسکین می‌دهد. در پایان درمان، یک کرم تسکین دهنده اکسیژن مخصوص به پوست شما می زنیم.

پس از درمان، پوست ممکن است قرمز شود، توصیه می کنیم از اسپری تسکین دهنده اکسیژن، کرم یا کمپرس سرد استفاده کنید. در 2 هفته اول پس از لیزر موهای زائد در کرج ، موهای مرده می ریزند، ما تماس با آب داغ را تا 24 تا 48 ساعت پس از درمان توصیه نمی کنیم. پس از درمان، اجتناب از آفتاب گرفتن، سولاریوم، سونا و در صورت لزوم استفاده از کرم ضد آفتاب بسیار مهم است. بین درمان ها، مطمئن شوید که موها را فقط با تیغ بردارید، بسته به ناحیه درمان، باید 8 هفته بین دو درمان حذف مو فاصله بیندازید. این دوره بسته به شدت رشد مو می تواند متفاوت باشد، بنابراین پرستار شما همیشه در زمان موعد درمان بعدی موهای زائد به شما اطلاع می دهد.
فروش تابستانی 1+1

با تبلیغات 1+1 ما لیزر موهای زائد در کرج هر قسمت از بدن، یک هدیه برای درمان قسمت دیگری از بدن به انتخاب شما!

این تبلیغ برای مجموعه کامل 8 درمان مناسب ! از دو روش درمانی اعضای بدن، درمان عضوی که با قیمت کمتر فروخته می شود، هدیه است!

دارم قرار میذارم
چگونه قیمت های خود را شکل دهیم؟

شما نمی خواهید قبل از رفتن به ساحل در تابستان امسال برای رفع موهای زائد خود زحمت بکشید، اینطور نیست؟ لیزر موهای زائد در کرج نهایی را به موقع با تبلیغات 1+1 ما شروع کنید تا در تابستان در مورد رفع موهای زائد استرس نداشته باشید!

فروش تابستانی 1+1 ما می خواهیم شما را با یکی از جذاب ترین تبلیغات سال غافلگیر کنیم که در طی آن اکنون این فرصت را دارید که همزمان موهای 2 قسمت از بدن خود را برای همیشه از بین ببرید!
در حال حاضر علاوه بر لیزر موهای زائد در کرج هر قسمت از بدن، 1 قسمت دیگر از بدن را می توان به عنوان هدیه تلقی کرد! این تبلیغ برای مجموعه کامل 8 درمان مناسب ! از دو روش درمانی اعضای بدن، درمان عضوی که با قیمت کمتر فروخته می شود، هدیه است!

این تبلیغ برای مجموعه 8 درمان مناسب اعمال می شود!

مشاوره و درمان موهای زائد در بوداپست، کسکمت، گیور، سکسفهروار.

برای مشاوره رایگان ثبت نام کنید، کارکنان ما ظرف 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت تا یک قرار ملاقات بگیرید!