لیزر موهای زائد در کرج با لیزر

برای تابستان آماده شوید! برای صافی طولانی مدت (به غیر از موارد استثنایی) معمولاً 4 جلسه با فواصل 4 تا 6 هفته ای با توجه به مرحله رشد مو کافی است. بخرید 4 پاس مناسب را با 40 درصد تخفیف تا مدت ها موهای آزار دهنده را فراموش کنید!

رفع موهای زائد (گونه ها، سبیل ها، گردن، چانه، اندام ها، زیر بغل، نواحی صمیمی)

با تیغ ها، اپیلاتورها، واکس ها و کرم های موهای زائد خداحافظی کنید! امروزه لیزر موهای زائد در کرج مدرن ترین روش حذف موهای زائد است که نه تنها نتایج ماندگاری را ارائه می دهد، بلکه می تواند مقرون به صرفه ترین راه حل برای از بین بردن موهای زائد در دراز مدت باشد. از درمان لیزر موهای زائد در کرج Medicover Aesthetica استفاده کنید و موهای زیر پوستی و فولیکول های موهای ملتهب را فراموش کنید!

شرکت یک و نیم دهه پیش خانواده دستگاه های را راه اندازی کرد که اولین پلت فرم ترکیبی الکساندرایت - Nd:در جهان است. دستگاه جدید iQ با ترکیب محبوب ترین لیزرها، آخرین نوآوری ها را در لیزر درمانی زیبایی قرن بیست و یکم ارائه می دهد. iQ فعلی در سال منتشر شد، بنابراین یکی از اولین کسانی است که از آن در مجارستان استفاده می کند .

ویژگی خاص iQ ملانین سنج است که توسط ساخته شده است، که محتوای ملانین پوست را با استفاده از LED های رنگی مختلف اندازه گیری می کند و پارامترهای درمان را بر اساس آن تنظیم می کند - بنابراین اپراتور و بیمار او ایمن ترین هستند و بر اساس پارامترهای پارامتری است. در اندازه گیری باعث ناراحتی نمی شود.

مزایای لیزر نسبت به لیزرهای دایود و فناوری های خانگی:

قدرتمند در عین حال ایمن
روش بدون درد
یک راه حل واقعا دائمی
فناوری نوآورانه و کارآمد
نتیجه تضمینی بعد از 4 جلسه
حداقل نرخ ناکارآمدی
حذف موهای زائد همه کاره با 2 طول موج مختلف
قابل استفاده برای جوانسازی پوست (سفت کردن پوست و القای کلاژن)
می تواند برای درمان ضایعات عروقی و روزاسه استفاده شود
می توان برای درمان لکه های رنگدانه استفاده کرد
می توان از آن برای درمان قارچ ناخن استفاده کرد

برای تابستان آماده شوید! برای صافی طولانی مدت (به غیر از موارد استثنایی) معمولاً 4 جلسه با فواصل 4 تا 6 هفته ای با توجه به مرحله رشد مو کافی است. بخرید 4 پاس مناسب را با 40 درصد تخفیف تا مدت ها موهای آزار دهنده را فراموش کنید!
درمان برای چه کسانی توصیه می شود؟

این درمان برای افرادی که می خواهند برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوند توصیه می شود.

برای چه هدفی می توان از درمان استفاده کرد؟

از بین بردن موهای مزاحم
صافی طولانی مدت

سطوح قابل درمان

گونه ها، سبیل، گردن، چانه، اندام ها، زیر بغل، نواحی صمیمی.
آماده سازی درمان

در مشاوره قبل از اولین نوبت، مناسب بودن شما برای درمان و همچنین نوع پوست و موی شما را مشخص می کنیم.

یک روز قبل از درمان، لطفاً کل سطح را بتراشید تا اپیلاسیون شود!
لیزر موهای زائد در کرج
صافی طولانی مدت با لیزر موهای زائد در کرج
لیزر موهای زائد در کرج
تعداد جلسات لیزر موهای زائد در کرج به طور متوسط ​​4 جلسه در هر ناحیه بدن است
درمان

حذف موهای زائد با لیزر iQ از سازنده لیزر انجام می شود. نور لیزر تأثیر خود را در فولیکول مو اعمال می کند: نور لیزر جذب شده توسط محتوای رنگدانه مو به گرما تبدیل می شود که به سلول های ماتریکس که کلید رشد مو هستند آسیب می رساند.

روش کار دستگاه از روش کلاسیک پیروی می کند:

از نقطه ای به نقطه دیگر، با توجه به قطر سر درمان مربوط به کانتور بدن
پوست با دمیدن هوای سرد خنک می شود
هیچ تماس مستقیم پوستی با سر درمان وجود ندارد

ویژگی های نوآورانه دستگاه امکان درمان های شخصی را حتی با استفاده از نور لیزر مختلف برای قسمت های مختلف بدن فراهم می کند.
توانایی کار، مراقبت در منزل

این درمان تاثیری بر زندگی روزمره ندارد، اما توصیه می شود به مدت 14 روز از نور خورشید و استفاده شدید از ضد آفتاب خودداری کنید. فقط تا درمان بعدی از تیغ استفاده کنید!
تعداد درمان

موهای بدن انسان در مراحل رشد و استراحت هستند. انرژی لیزر فقط توسط موها در مرحله رشد به سلول های مسئول تشکیل مو منتقل می شود و باعث تخریب آنها می شود. موها در مرحله استراحت پس از درمان می ریزند، اما در مدت کوتاهی دوباره رشد می کنند. هنگامی که اینها نیز وارد مرحله رشد می شوند، می توان آنها را با موفقیت درمان کرد. به همین دلیل است که میانگین تعداد درمان ها (به غیر از موارد استثنایی) 4 بار در هر ناحیه بدن با فواصل 4 تا 6 هفته بر اساس مرحله رشد مو است .

آیا از اصلاح مداوم و اپیلاسیون دردناک خسته شده اید؟ لیزر موهای زائد در کرج:را امتحان کنید، که برای همیشه از شر موهای زائد خلاص می شود.

مزایای لیزر حذف موهای زائد:

تأثیر انتخابی روی موها و فولیکول های مو دارد، بنابراین پوست اطراف آسیب نمی بیند.
اثر طولانی مدت (به دلیل احیا کننده احتمالی موها، ارزش تکرار درمان را سالی یک بار دارد)
3-6 جلسه برای رسیدن به نتیجه نهایی کافی است
لیزر موهای زائد در کرج با واکنش های آلرژیک، عفونت فولیکول های مو همراه نیست، علاوه بر این، پرتو لیزر شروع به از بین بردن سریع فرآیندهای التهابی می کند، موهای رشد کرده را از بین می برد.

لیزر موهای زائد در کرج عملا بدون درد است.

دوره درمان:

در طول درمان، نور لیزر به پوست نفوذ می کند. نور لیزر توسط فولیکول های مو حاوی رنگدانه جذب می شود و در نتیجه سلول های ماتریکس مسئول رشد مو را از بین می برد. از آنجایی که نور لیزر فولیکول‌های مو حاوی رنگدانه را هدف قرار می‌دهد، برای از بین بردن موهای تیره‌تر روی پوست‌های روشن بهترین گزینه است. موهای روشن تر برای از بین بردن بیشتر طول می کشد.

در طی لیزر موهای زائد در کرج ، هوای سرد به سطح مورد نظر دمیده می شود که عملاً بدون درد است.

درمان در مرحله رشد مو امکان پذیر است، بنابراین برخی از موها پس از درمان دوباره رشد می کنند. به همین دلیل است که درمان باید چندین بار تکرار شود - تقریباً 3-6 بار. وقفه های 6 هفته ای بین درمان ها.

سطح پوست باید 3-4 روز قبل از درمان تراشیده شود. ما فقط می‌توانیم موهایی را که با نور لیزر تشخیص داده می‌شوند درمان کنیم، بنابراین نمی‌توان از لیزر موهای زائد در کرج روی سطح موم شده استفاده کرد. استفاده از سولاریوم یا آفتاب گرفتن چند هفته قبل از درمان توصیه نمی شود.
پس از درمان

سولاریوم و آفتاب گرفتن برای 2-3 هفته توصیه نمی شود

هم اکنون برای رفع دائمی موهای زائد از طریق تلفن یا با استفاده از فرم زیر اقدام کنید: +36 36 436 294

من یک خبرنامه می خواهم

رفع دائمی موهای زائد با لیزر

آیا از اصلاح مداوم و اپیلاسیون دردناک خسته شده اید؟

بعد

لیزر درمانی ملایم و غیر جراحی برای بهبود کیفیت خواب

من علاقه مند هستم

پاک کردن خالکوبی با لیزر

لیزر درمانی ایمن ترین و موثرترین روش پاک کردن تاتو است

من علاقه مند هستم

درمان قارچ ناخن با لیزر

موثرترین راه برای از بین بردن قارچ ناخن، بدون مصرف دارو!

من علاقه مند هستم

جوانسازی صورت با لیزر 3 مرحله ای

برنامه ویژه جوانسازی صورت با لیزر فوتونا انجام شد.

من یک نگاهی خواهم کرد

درمان لیزر فرکشنال

در طول مداخله، نور لیزر سطح پوست درمان شده را در نقاط پیکسل مانند تبخیر می کند

به خواندن ادامه خواهم داد

فناوری راه حل نهایی را برای شما به ارمغان آورده است - آخرین لیزر در مبارزه با مو. بزرگترین دشمن فولیکول های مو را بشناسید...!

چرا لیزر موهای زائد در کرج دائمی را انتخاب کنیم؟

برای مردان نیز

امروزه حذف موهای زائد تنها امتیاز خانم ها نیست. مردان پیچیدگی، آراستگی و اعتماد به نفس در نشان دهنده با ما ثبت نام کنید و از کت خز خود خارج شوید!
وارد شدن

را می پذیرم اطلاعات مدیریت داده .

اگر به خاطر داشته اید که یکی از اعضای خانواده یا دوستتان مدت هاست به دنبال رفع موهای زائد دائمی بوده است، اکنون می توانید این مژده را برای او ارسال کنید که بهترین راه حل را پیدا کرده اید. روی یکی از دکمه های اشتراک گذاری کلیک کنید و دیگران را نیز خوشحال کنید!
سالن آرایشی و بهداشتی
مکان و ساعات کار

لیست قیمت لیزر مو زائد در کرج

برای دریافت لیست قیمت اینجا کلیک کنید
توضیح قیمت ها

قیمت ها برای درمان می باشد. برای دستیابی به یک نتیجه قابل اعتماد، هر قسمت از بدن باید تحت 8 درمان قرار گیرد. قیمت ها ممکن است بسته به وسعت منطقه متفاوت باشد.
تخفیف ها

اگر 8 درمان را بار اول یک قسط پرداخت کنید، 10 درصد تخفیف در قیمت کل درمان دریافت خواهید کرد!
درباره ما
فابیان نومی
فابیان نومی
متخصص زیبایی، صاحب

چرا آرایشگر شدم؟

این یک حرفه زیبا و خلاقانه است و همچنین سرگرمی من است. من دانش و کسب و کار خود را از طریق آموزش مداوم، یادگیری و تجربه عملی توسعه می دهم. من این تجربیات و دانش را با تمام وجود با مهمانانم به اشتراک می گذارم.
تجربیات من

در طول 15 سال کارم به عنوان متخصص زیبایی، تکنیک های حرفه ای، چه روش های جدید و چه سنتی را که مورد نیاز میهمانان است، توسعه داده ام.
مرام و هدف من

ما باید بیشتر مراقب خودمان باشیم، باید برای زیبایی خود فداکاری کنیم و برای حفظ آن، سعی می کنم با مواد موثره مناسب به این امر کمک کنم. آراستگی مهم است، اما نگرش ذهنی مثبت را فراموش نکنیم، که در آن سعی می کنم به مهمانان در سالن کمک کنم!

10 سال است که با دانشجویان زیبایی کار می کنم. هدف من این است که آنها هم به این حرفه عالی تواضع و عشق داشته باشند.
سوالات متداول
لیزر موهای زائد در کرج چگونه کار می کند؟

لیزر به سطح پوست نفوذ کرده و به ریشه مو می رسد. نور لیزر توسط ملانین موجود در مو و فولیکول مو جذب می شود. هنگامی که دما به اندازه کافی بالا باشد، ساختار مو به طور غیر قابل برگشتی آسیب می بیند. این روش همچنین یک راه حل عالی برای مقابله با موهای زیر پوستی است.
برای نتیجه به چند جلسه نیاز دارید؟
آیا درمان دردناک است؟
یک جلسه چقدر طول می کشد؟