نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نرم افزار حسابداری هدش ( تحت اکسس)

نرم افزار حسابداری هدش ( تحت اکسس)

با سلام به همه دوستان برنامه نویس

در ابتدا لازم است از آقای امیر بیانی بابت نوشتن این برنامه که خودم و بسیاری از دوستان حسابدار سال ها است از آن استفاده می کنیم تشکر کنم.

بنده و جمعی از دوستان حسابدار چندین سال است که از برنامه حسابداری هدش (hedesh) که تحت اکسس نوشته شده است ، استفاده می کنیم . این برنامه یک برنامه حسابداری ساده و بسیار عالی و کاربردی می باشدکه توسط یک دوستی به نام امیر بیانی به صورت رایگان در سال 1392 نوشته شده است و در اختیار

عموم به صورت رایگان گذاشته شدهد است . البته بنده خودم به همراه یکی از دوستانم تغییرات مختصری در این برنامه دادم . که نسخه ای از آن را برای دوستان بارگذاری می کنم. البته این نسخه مختصری توسط بنده و یکی از دوستان اصلاح شده است و تقریبا آخرین نسخه اصلاح شده این برنامه می باشد. القصه

مشکل این است که در حال حاضر دوستان حسابدار بسیاری از این برنامه کاربردی وساده وعالی استفاده می کنند . در حال حاضرمشکل این برنامه این است که این برنامه تنها روی آفیس 2007 کار می کند وشما حتما باید از نسخه اکسس 2007 برای کار کردن با آن استفاده کنید. بنابراین اگر شما از ویندوزهای با ورژن

های مثلا 10 یا 11 روی سیستم خود داشته باشید نمی توانید از این برنامه حسابداری استفاده کنید. خواهش من از دوستان برنامه نویس تحت اکسس این است که اگر می توانند برای کمک به جامعه حسابداری ایران نسبت به اصلاح این برنامه کمک کنند. این برنامه متن باز است . و فکر می کنم تنها کافی باشد که عین

دستورات برنامه روی پلتفرم ورژن های بالاتر آفیس کپی شود تا مشکل برنامه حل شود.

بنده خودم دانش برنامه نویسی ندارم وبرای همین از سایر دوستان کمک می خواهم .

اشکالات حال حاضر این برنامه به شرح ذیل می باشد که می بایستی اصلاح شود :

1. این برنامه برای سند زدن برای سال 1400 و به بعد مشکل دارد و ازاین تاریخ به بعد سند نمی زندو شما نمی توانید برای سال 1400 و به بعد تاریخ را وارد کنید.
    2. این برنامه باید بهبود پیدا کند تا بشود روی آفیس های با نسخه بالاتر مانند 2019 یا 2021 و یا 2022 نیز بتوان از آن استفاده کرد .
    3. اگر بتوان برای این برنامه حساب های تفصیلی نیز طراحی کرد یک برنامه بی نظیر خواهدشد.

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

نقل قول: نرم افزار حسابداری هدش ( تحت اکسس)

سلام.
    توضیحات شما خوب ودلنشین بود فقط اگ فایل رو آپلود می کردید بهتر می شد. همه نسخه های قدیمی قابل تبدیل ب فایل نسخه جدید برنامه هستند ی تلاش کنید تبدیل کنید ب ۲۰۱۰ به بالاتر.

کاربر دائمی آواتار mazoolagh

برنامه بدون پشتیبانی و قدیمی حتی رایگان هم ارزش نداره!

در همون تاپیک همه دنبال پسورد فایل هستند و هیچ پاسخی هم دریافت نمیکنن، شاید اگر تاپیکش کلا حذف بشه بهتر باشه چون دست کم دیگه کسی سرگردون نمیشه.

یک برنامه حسابداری مناسب با بودجه تون بخرین که پشتیبانی داشته باشه و امتحانش رو هم پس داده باشه.
    نه خودتون اذیت میشین نه طرف حسابتون.

زمز برنامه 1234 هست

کاربر دائمی آواتار mazoolagh

نقل قول نوشته شده توسط novin1362 مشاهده تاپیک
    زمز برنامه 1234 هست
    قبل از اینکه ماموریت تبلیغ این نرم افزار بی ارزش رو انجام بدین دست کم همون تاپیک خودش رو یکبار بخونین تا متوجه بشین ملت دنبال رمز دانلود میگردن و نه رمز برنامه!

سلام رمز دانلود فایل رو بذارید تا ببینیم کجای کارهستید کمک کنیم دیگه

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 12 مرداد 1402, 00:07 صبح
  2. پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 09 دی 1394, 23:06 عصر
  3. گفتگو: تفاوت اکسس 2003 با اکسس 2013
    نوشته شده توسط صبا9841 در بخش Access
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 21:05 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 18 شهریور 1392, 17:45 عصر