نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: ایجاد فرم انتخاب

Question ایجاد فرم انتخاب

سلام دوستان
    یه برنامه با اکسس داریم که اسامی کارمندان یه شرکت به همراه مشخصات آنها در دیتابیس ذخیره شده است (مثلا 100 نفر). می خواهیم یه فرم درست کنیم که از بین آن افراد تعدادی مشخص را انتخاب کنیم (مثلا 30 نفر).
    بدین صورت که فرم باز بشه و در آن فرم اسامی افراد شرکت وجود داشته باشد و جلوی اسم هر کدام ار کارمندان یک تیک وجود داشته باشه که با انتخاب تیک ان فرد هم انتخاب بشه و در نهایت 30 تا تیک بزنیم و 30 نفر انتخاب بشوند و اسامی این 30 نفر در یک جدول دیگر ذخیره بشود. چطور در اکسس این فرم و جدول را طراحی کنیم؟؟؟
    ممنون

کاربر دائمی آواتار Ali_Fallah
    محل زندگی
    همین نزدیکی ها

نقل قول: ایجاد فرم انتخاب

سلام
    راحتترین راه اینه که در جدول یک فیلد از نوع Yes/No تعریف کنی بعد جلوی هر اسم که مد نظر هست تیک بزن
    برای گزارش گیری هم در کوئری فیلدی که از نوع Yes/No هست شرط yes قرار بده

کاربر دائمی آواتار Milad_ATM
    محل زندگی
    بوشهر

بنظر من شما یک Table رو به فرمی که قرار هست کارمند هارو تیک بزنید Bound کنید و همونطور که دوستمون گفتن از فیلد yes/no استفاده کنید
    بعد از تیک زدن مقدار داخل این table از طریق query یا کد به جدولی اصلی انتقال داده بشن.
    با این روش اول در صورتی که بخشی رو انتخاب کنید و بخواید برنامرو ببندید و بقیه رو بعدا انتخاب کنید مقادیر قبلی ثبت شده
    و دوم اینکه اگه تاریخ و یا هر عدد غیر تکراری رو هم با 30 کارمند انتخابی به جدول نهایی انتقال بدید میتونید History انتخاب هاتون رو هم نگه دارید و بطور مثال با تاریخ فیلتر کنید.

یک نمونه از کار مشابه :
    https://workupload.com/file/weUuDKG4GsF

ممنون از لطف شما

من به سورس کد این کار مشابه دسترسی ندارم و به شبیه این نیاز دارم

کاربر دائمی آواتار Milad_ATM
    محل زندگی
    بوشهر

تا زمان باز شدن فایل شیفت رو نگه دارید تا سورس باز بشه

سپاسگذارم
    من میخام تو پروژه ام این مورد هم وجود داشته باشد که :
    به تعداد دفعات نا محدود برای حالت های مختلف (مثلا اضافه کار - پاداش - هدیه - ...) داشته باشم و برای حالت مورد نظر لیست افراد شرکت را باز کنم و تعدادی از آنها را انتخاب کنم و آنها را در جدول خودش ذخیره کنم.
    چطور این ارتباطها را انجام بدم؟؟؟

سلام
    متأسفانه سطح این کار نمونه خیلی بالا بود و من متوجه نشدم... اگه امگان داره یه نمونه ساده برای من اجرا کنید...
    و همچنین این قسمت توضیح شما رو من نفهمیدم:
    (بعد از تیک زدن مقدار داخل این table از طریق query یا کد به جدولی اصلی انتقال داده بشن.)
    این کار رو چطور از طریق کوئری انجاک بدم؟؟

کاربر دائمی آواتار mazoolagh

سلام و روز خوش
    اگر کمی هزینه کنین و پروژه های درسی رو در سایت های فریلنسری مطرح کنین خیلی زودتر و به شکل مناسب نتیجه میگیرین.
    اینجا درسته که انجمن آموزشی هست، ولی تا زمانی که کسی حوصله و زمان کافی داشته باشه باید صبر کنین و امیدوار هم باشین که به اندازه کافی تجربه و دانش داشته باشه و برای یادگیری خودش وارد نشه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •