درمان‌های کراتینه مو می‌تواند در مقابله با موهای وز، پف‌کرده و نامنظم بسیار مؤثر باشد - این همان چیزی است که زمانی که من چنین کردم
ارسال شده توسط
مورگان فارگو
منتشر شده
این مقاله را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید
اشتراک گذاری
توییت
بررسی درمان کراتینه مو
چه اتفاقی افتاد که مورگان فارگو، ویرایشگر زیبایی استایلیست، در سالن موی Hershesons در لندن یک درمان کراتینه مو انجام داد.
فهرست چیزهای مشترک من و مگان مارکل به طرز باورنکردنی محدود است. همانطور که در حال حاضر وجود دارد، وسعت از آشنایی با Suits و تمایل به میکاپ پشت سر هم ناشی می شود . این تا پنج ماه پیش بود که من یک درمان دائمی سشوار مو انجام دادم. در حال حاضر، این لیست به سه افزایش یافته است.
یک روش موی مورد علاقه افراد مشهور و افرادی که می‌خواهند کمتر موهای خود را انجام دهند، سشوار دائمی را می‌توان به عنوان درمان کراتینه یا در مواردی سشوار برزیلی نیز نامید (اگرچه دومی تمایل دارد یک خاصیت خاص را مشخص کند. نام تجاری درمان به جای خود درمان).
درمان کراتینه مو چیست؟
سشوار دائمی که به دلیل توانایی صاف کردن، درخشندگی و حالت دادن به موها شهرت دارد، موخوره را به حداقل می رساند ، درشتی را نرم می کند و قابلیت کنترل را افزایش می دهد. همانطور که از نام آن پیداست، نقش اصلی آن ایجاد اثر سشوار است که شسته نمی شود. می تواند تا چهار ماه دوام بیاورد - به شرطی که از محصولات آرایشی و مراقبتی مناسب استفاده کنید.
، توضیح می‌دهد: «درمان‌های کراتین واقعاً برای موها مهربان هستند و برای حالت عالی هستند لوک هرشسون ، مدیرعامل یکی از معتبرترین برندهای آرایشگاه مو لندن، هرشسون . "اگر موهای خشک یا آسیب دیده دارید، وضعیت آنها پس از درمان بهتر ظاهر می شود زیرا آنها را ابریشمی تر و براق تر می کند. کراتین یک پروتئین است، بنابراین مقدار زیادی از کراتین را وارد مو می کند.
و در واقع، هرچه موهای شما رنگ‌تر باشد، تفاوت بزرگ‌تری را متوجه خواهید شد زیرا کوتیکول‌ها برآمده‌تر هستند، بنابراین به راحتی به داخل مو نفوذ می‌کنند.
You may also like
غلتک های حرارتی سرامیک حرارتی BaByliss موهای صاف و پرما را در 20 دقیقه متحول کردند.
درمان کراتینه مو چگونه کار می کند؟
یک فرآیند نسبتاً ساده - بسیار باورنکردنی است، وقتی طول عمر درمان در نظر گرفته شود - درمان کراتینه مو همیشه با یک شستشوی موی شفاف کننده و بدون سولفات شروع می شود. این به حذف تجمع محصول و آلودگی از روی مو قبل از استفاده از فرمول کمک می کند.
سپس، زمانی که موها شانه می‌شوند و هنوز مرطوب هستند، فرمول از ریشه تا انتها اعمال می‌شود و از یک کاسه کوچک روی موها برس می‌زنید. این مخلوط حاوی فرمالدئید - یک ماده بی رنگ و بی بو است که معمولاً در مصالح ساختمانی استفاده می شود. با این حال، هنگامی که با درصدهای بسیار پایین مانند 0.1٪ تا 0.2٪ در درمان کراتینه مو استفاده می شود، کراتین را به مو می چسباند و برای استفاده انسان ایمن است. در حالی که واکنش های آلرژیک به درمان کراتینه ممکن است رخ دهد، آنها نادر هستند. آزمایش پچ قبل از درمان توصیه می شود.
لطفاً توجه داشته باشید: ایمنی این روش به شدت به مقدار فرمالدئید استفاده شده در فرمول بستگی دارد. تحقیق کامل قبل از درمان یک ضرورت مطلق است.
سپس پس از انجام درمان، آن را با سشوار خشک کنید و سپس . با استفاده از یک انبر روی مو صاف کنید این فرآیند مهر و موم باعث می‌شود که چسب مو صاف و کمی شل شود. تا دو تا سه روز آینده به هیچ وجه نباید موها را بسته یا خیس کرد. دوش آب گرم بهترین گزینه است زیرا حمام آب گرم بخار تولید می کند که می تواند درمان را خراب کند.
شما هم ممکن است دوست داشته باشید
من مدل موی نابغه K18 را امتحان کردم که هیلی بیبر به آن سوگند می خورد، و این افکار صادقانه من است.
درمان کراتینه مو چقدر طول می کشد؟
پس از 48 یا 72 ساعت، درمان را می توان با استفاده از شامپو و نرم کننده بدون سولفات شستشو داد. درمانی که به تدریج از بین می‌رود، در هفته‌های اولیه موها تقریباً صاف و غیرممکن می‌شوند. در درجه اول یک درمان صاف کننده، آماده باشید که کمی از حجم طبیعی مو را از دست بدهید – به خصوص اگر موهای شما مجعد یا موج دار است که در ریشه موهای شما بلند شده است. با گذشت زمان (حدود سه تا شش ماه) اثر به آرامی کاهش می یابد و مو به حالت طبیعی خود باز می گردد.
لطفاً توجه داشته باشید: اگر موهای ظریفی دارید یا بدن موهای طبیعی خود را دوست دارید، درمان کراتینه می‌تواند این مشکل را برای مدت زمانی که طول می‌کشد تا از بین برود، از بین ببرد.
«اگر موهای شما خوب است و احساس نمی کنید بدن کافی دارید، در این صورت تا حدودی حجم و بدن شما کاهش می یابد. هرشسون توضیح می‌دهد که وقتی موهای بسیار مجعد یا وز دارید، هیچ‌وقت واقعاً در مورد بدن یا حجم آن اذیت نمی‌شوید، زیرا احتمالاً همیشه سعی می‌کنید آن‌ها را صاف کنید و صاف‌تر کنید، بنابراین چندان نگران‌کننده نیست. "اگر موهای ظریفی دارید که وز هستند و حجم آنها را دوست دارید، احتمالاً می خواهید بیشتر نگران کاهش حجم آنها باشید. گزینه‌ها انجام درمان هستند، اما آن را فقط روی خط مو متمرکز کنید یا تمام کار را انجام ندهید.
چه اتفاقی افتاد که من یک سشوار دائمی در هرشسون، لندن داشتم
با داشتن موهای نامنظم که تمایل به پف کردن در تماس با رطوبت دارند ، از چشم انداز تابستانی مو که می تواند از دریا به حمام به شام ​​برسد بدون اینکه کاری زیادی برای آن انجام دهم هیجان زده بودم. قبلاً هر شب روغن مو می زدم و موهایم را محکم می بافتم تا کمی قابل کنترل تر به نظر برسند. روشی بدون گرما برای افزایش نرمی و درخشندگی، زمان‌بر بود و به این معنی بود که اگر صبح می‌خواهم موهای صافی داشته باشم، باید شب قبل را به خاطر بسپارم.
بعد از درمان و بعد از اینکه سه روز لازم را منتظر ماندم (در طی آن موهایم به طرز باورنکردنی تیره شد)، موهایم را شستم و با موهایی صاف، نرم و بسیار صاف مواجه شدم. در طول چند هفته بعد، احساس کردم که موهایم جا افتاده و حجم طبیعی دوباره به داخل باز شده است. صبح‌ها قبل از سر کار، می‌توانستم بشویم و بروم و با یک براق کننده لب، مقداری رژگونه و مقدار کمی روغن مو که به انتهای آن مالیده شده بود بسنده کنم.
درمان کراتینه مو
موهای من بعد از سشوار کردن دائمی.
سه ماه بعد و یک موج طبیعی ظاهر شد، به بافت موهای اصلی من نزدیک تر است، اما هنوز دنیایی دور از شکنندگی و وز شدنی که قبلا با آن مواجه بودم. جالب اینجاست که من پیدایش مجدد آهسته الگوی فر طبیعی خود را یک تمرین شادی بخش یافته ام – هر روز مشتاقانه منتظر دیدن کمی بیشتر از آن هستم. در حالی که احتمالاً بهار آینده برای درمان کراتینه دیگری بازخواهم گشت، پیش از فصل آفتاب-نمک-دریا، مشتاقم دوباره با مدل موهای مجعد بازی کنم. موقتی و صرفه جویی در زمان، به من اجازه داد تا بدون ایجاد آسیب اضافی در این فرآیند، فضایی را برای داشتن موهای صاف و صاف تر بازی کنم. این به نوعی باورنکردنی است، نه؟