نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: ارتباط SQL Server با Remote Desktop ؟

Question ارتباط SQL Server با Remote Desktop ؟

سلام
    من یک برنامه ساده دارم که تحت شبکه داخلی (Workgroup) راه اندازی شده به صورتی که پایگاه داده در بستر SQL Server بر روی سیستم سرور و نرم افزار کلاینت بر روی سیستم کاربران نصب و پیاده سازی شده است. نزدیک به 3 سال هست که برنامه پیاده سازی شده و به خوبی کار می کرد ولی از دیروز هنگام ارسال و دریافت داده از طرف کلاینت ها به سرور، برنامه هنگ میکنه و کلا Lock میشه مگر اینکه از طریق Remote Desktop به سرور ریموت بزنیم، در این صورت برنامه به راحتی کار میکنه. من توی ConnectionStrings به جای نام سیستم سرور از آدرس IP سرور هم استفاده کردم ولی باز مشکل حل نشد، پورت های درگیر در SQL Server و Remote Desktop هم که از هم جدا هستند و نمی تونن به هم تاثیر بزارن، حالا چرا با اجرای Remote Desktop ، ارتباط برنامه با پایگاه داده و ارسال و دریافت داده به درستی انجام میشه ولی بدون اون نه ؟!

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

نقل قول: ارتباط SQL Server با Remote Desktop ؟

نقل قول نوشته شده توسط دلفــي مشاهده تاپیک
    سلام
    من یک برنامه ساده دارم که تحت شبکه داخلی (Workgroup) راه اندازی شده به صورتی که پایگاه داده در بستر SQL Server بر روی سیستم سرور و نرم افزار کلاینت بر روی سیستم کاربران نصب و پیاده سازی شده است. نزدیک به 3 سال هست که برنامه پیاده سازی شده و به خوبی کار می کرد ولی از دیروز هنگام ارسال و دریافت داده از طرف کلاینت ها به سرور، برنامه هنگ میکنه و کلا Lock میشه مگر اینکه از طریق Remote Desktop به سرور ریموت بزنیم، در این صورت برنامه به راحتی کار میکنه. من توی ConnectionStrings به جای نام سیستم سرور از آدرس IP سرور هم استفاده کردم ولی باز مشکل حل نشد، پورت های درگیر در SQL Server و Remote Desktop هم که از هم جدا هستند و نمی تونن به هم تاثیر بزارن، حالا چرا با اجرای Remote Desktop ، ارتباط برنامه با پایگاه داده و ارسال و دریافت داده به درستی انجام میشه ولی بدون اون نه ؟!
    به نام خدا سلام
    ممکنه مشکل از تنظیمات فایروال باشه و اینکه برنامه تون مجوز دسترسی به سیستم یا SQL Server رو داشته باشه یا نه. با تغییر ویندوز و نصب مجدد SQL Server این موارد متغیر هستند.

تاپیک های مشابه

1. آموزش: افزايش تعداد كاربران Remote Desktop windows server 2008 r2
    نوشته شده توسط ordukhani در بخش تالار های مرتبط با شبکه و امنیت
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 11 مهر 1391, 11:21 صبح
  2. مشکل remote Desktop و windows server 2003 - عوض شدن پسسورد اکانت ها
    نوشته شده توسط sadraese در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 19 شهریور 1391, 20:05 عصر
  3. سوال: درمورد Remote Desktop و Remote Assistant
    نوشته شده توسط cloriya در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 2