یک تولیدکننده محتوای دیجیتال محتوا را برای انواع پلتفرم‌های دیجیتال، از جمله وب‌سایت‌ها، وبلاگ‌ها، ویدیوها، کمپین‌های بازاریابی ایمیلی، کمپین‌های تبلیغاتی، پست‌های رسانه‌های اجتماعی، اینفوگرافیک‌ها، کاغذهای سفید و غیره می‌نویسد، توسعه می‌دهد، ویرایش می‌کند، و منتشر می‌کند. تولیدکنندگان محتوای دیجیتال پیام‌رسانی، مواد بازاریابی و اشکال مختلف کپی آنلاین دیجیتال را ایجاد می‌کنند که می‌تواند توسط یک سازمان برای فروش یا تبلیغ خدمات، افزایش آگاهی از برند و غیره استفاده شود.


یک تولید کننده محتوای دیجیتال معمولاً چه کاری انجام می دهد؟
داستان نویس خلاق با استانداردهای برند
تولیدکنندگان محتوای دیجیتال، داستان‌سرای خلاقی در چارچوب استانداردهای برند هستند. در حالی که از آنها خواسته نمی شود برند شرکتی را مدیریت کنند، اما از دستورالعمل های برند شرکت پیروی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که پیام آنها با دستورالعمل ها / ارزش / ماموریت شرکت سازگار است. تولیدکنندگان محتوای دیجیتال در توسعه و ترویج برند، خدمات یا محصول شرکت از طریق محتوای دیجیتالی مختلفی که تولید می‌کنند مهارت دارند.


تولید و منتشر کنید
بهترین تولیدکنندگان محتوای دیجیتال می‌توانند با موفقیت در طیف گسترده‌ای از پلتفرم‌های محتوای دیجیتال - وب‌سایت‌ها، وبلاگ‌ها، ویدیوها، موبایل، رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر مشارکت کنند. تولیدکنندگان محتوای دیجیتال معمولاً تجربه استفاده از سیستم های مدیریت محتوا و مدیریت/ویرایش وب سایت ها را دارند. آنها اغلب محتوایی را که می نویسند و همچنین محتوای دیگران را در صورت امکان می نویسند، بررسی، ویرایش و منتشر می کنند.


بهترین شیوه های بازاریابی دیجیتال/SEO را درک کنید
در حالی که انتظار نمی رود تولیدکنندگان محتوای دیجیتال متخصص سئو باشند، آنها باید تفاوت بین نوشتن برای کانال های مختلف پروژه دیجیتال (مانند وب سایت، ایمیل و رسانه های اجتماعی) را درک کنند. تولیدکنندگان محتوای دیجیتال همچنین باید بتوانند محتوایی را تولید کنند که در جستجوهای آنلاین یافت می‌شود و بهترین شیوه‌ها و دستورالعمل‌های SEO را در بر می‌گیرد.


یک تولید کننده محتوای دیجیتال این نیست:
یک استراتژیست محتوا
همانطور که توسط CMI اشاره شده است، «محتوای محصول، محتوای فروش، محتوای خدمات مشتری، محتوای رویداد، محتوای تولید شده توسط کارمندان، بازاریابی و محتوای کمپین وجود دارد. حتی تبلیغات هم محتواست.» تولیدکنندگان محتوای دیجیتال تمام آن نوع محتوا را بر اساس نیاز خدمات تولید محتوا سایت می کنند و سپس محتوایی که تولید می کنند به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی محتوای سازمان استفاده می شود. این دو - محتوای دیجیتال و بازاریابی محتوا - اغلب در استراتژی بازاریابی دیجیتال سازمان تلاقی می کنند.


یک کپی رایتر
یک تولیدکننده محتوای دیجیتال نسخه‌ای را برای رسانه‌های دیجیتال/آنلاین تولید می‌کند. با این حال، یک کپی رایتر ممکن است برای یک مجله، یا بروشور، یا برگه اطلاعات، کپی محتوایی بنویسد، که ممکن است هرگز روی یک پلتفرم دیجیتالی قرار نگیرد. با این حال، کارفرمایان اغلب به دنبال تولیدکنندگان محتوای دیجیتال و کپی‌رایترهایی با مجموعه مهارت‌های مشابه هستند، اما ممکن است بر اساس فلسفه شرکت آنها را متفاوت نام ببرند.


معیارهای مهم برای تولید کننده محتوای دیجیتال
هزینه جذب مشتری (CAC)
ارزش مادام العمر (LTV)
بازگشت سرمایه (ROI)
نرخ پرش