سلام
هم روی ویندوز تست کردم و هم روی اوبونتو 22.04 که بصورت wsl از ویندوز استور روی ویندوز 11 نصبش کردم.
آخرین نسخه pypy رو نصب کردم، روی ویندوز و لینوکس هم انواع نسخه های پایتون رو نصب کردم، یه برنامه نوشتم که داخلش از pandas استفاده کردم و وقتی با پایتون اجراش میکنم سالها طول میکشه تا پردازشش تموم بشه! برای همین رفتم سراغ cython و numba و pypy تا جایی که از طریق جستجو در گوگل متوجه شدم برای استفاده از cython باید کدها رو تغییر بدم برای همین بیخیالش شدم، numba رو تست کردم که با pandas مشکل داشت، رفتم سراغ pypy و نسخه های مختلفش رو تست کردم و الان یک هفته هست که شبانه روز دارم جستجو میکنم و انواع روش ها رو برای نصب pandas روی pypy تست میکنم ولی نتیجه نمیده، فایل pandas رو هم از سایتش گرفتم و ریختم توی فولدر لایبراری pypy بعد وارد pypy شدم pandas با موفقیت import میشد ولی وقتی برنامه رو باهاش اجرا میکردم باز در کل قسمت هایی که از pandas استفاده کرده بودم خطا میگرفت (همین برنامه بدون مشکل روی انواع نسخه های پایتون اجرا میشه)، انواع دستور ها رو هم برای نصب pandas روی pypy تست کردم، نسخه های مختلف پانداس رو هم تست کردم، نشد که نشد.
این یک نمونه از دستور هایی که تست کردم:

sudo pypy3 -m pip install --upgrade --user pandas
بعد از این دستور و موقع نصب توی این مرحله به مشکل بر میخوره و بعد از یه مدت طولانی خطا میده:

Getting requirements to build wheel ... -
اینم خطاش:

note: This error originates from a subprocess, and is likely not a problem with pip.
ERROR: Failed building wheel for pandas
Failed to build pandas
ERROR: Could not build wheels for pandas, which is required to install pyproject.toml-based projects
تقریبا هر روشی رو که در هر سایت و انجمن خارجی گفته شده بوده تست کردم، اصلا کسی تا حالا تونسته pandas رو روی pypy اجرا کنه!؟ حتی روی یه سیستم دیگه و سرور vps هم تست کردم و همین مشکل اونجا هم بود، چیکار کنم؟