نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: دروس در رشته کامپیوتر که در دانشگاهای معتبر جهان ارائه می شود.

دروس در رشته کامپیوتر که در دانشگاهای معتبر جهان ارائه می شود.

کسی میدونه چه دروس دانشگاههای معتبر جهان تو رشته کامپیوتر و خصوصاً در زمینه مهندسی نرم افزار ارائه میشه چیه؟
    اگر کسی کل دروس رو اطلاعات داره بگه، اگر منابع هم دارید بگید.

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z
    یکی از دوست های من در این باره تحقیق جامعی کرده و تو دانشگاهمون سمینار داد کسی اگر خواست برام یه ایمیل بزنه مستنداتش رو براش می فرستم یا هر وقت گرفتم اینجا قرار می دم.

همین جا بذاری بهتره. منم دوست دارم یه نگاهی بندازم

خوب بود، ولی دروس کامپیوتر و الکترونیک رو با هم زده بود.

با یه دانشجوی ایرانی که تو دانشگاه MIT درس میخونه (بهترین دانشگاه جهان) مصاحبه کردن، گفته دوره کارشناسی دانشگاه شریف بهتر از اونجاست. نظر شما چیه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    استان فارس
    دوره کارشناسی دانشگاه شریف بهتر از اونجاست
    به حق چیزای نشنیده!

استادان دانشگاه Mit اکثرا محققین خوبی هستند ولی استاد خوبی نیستند. دانشجویان دانشگاه شریف تو مسابقات جهانی مقامهای برتری را کسب می کنند. اینها می تونن ثابت کنند که این دانشگاه در دوره کارشناسی قوی تر از دانشگاه MIT است. در ضمن اینهارو من نگفتم اون دانشجوی ایرانی دانشگاه MIT گفته. ولی از نظر امکانات و آزمایشگاها و بودجه تحقیقاتی و به طبع دوره های دکتری که معلومه اونه سر تر شریف هستند.

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    نقل قول نوشته شده توسط iman_pc_love مشاهده تاپیک
    اینها می تونن ثابت کنند که این دانشگاه در دوره کارشناسی قوی تر از دانشگاه MIT است.

دوره کارشناسی دانشگاه شریف بهتر از اونجاست
    استادان دانشگاه Mit اکثرا محققین خوبی هستند ولی استاد خوبی نیستند. دانشجویان دانشگاه شریف تو مسابقات جهانی مقامهای برتری را کسب می کنند. اینها می تونن ثابت کنند که این دانشگاه در دوره کارشناسی قوی تر از دانشگاه MIT است.
    خوب، بذار منم بهت یه چیز جالب بگم. دانشگاههای خوب هند هم از شریف سرتر هستند! چه برسه به MIT! شما به چهار تا (نه؟ بگو چهارصدتا) مسابقات جهانی میگی برتر ولی به دانشگاهی مثل MIT که یه وزنه در پیشرفت علم جهانیه میگی استاد خوب نداره؟ استاد خوب یعنی چی؟ فکر کنم شما استاد خوب رو با معلم خوب اشتباه گرفتین.
    این دید شما دقیقا همون دیدی هست که مارو همینطور جهان سومی نگه داشته و حتی تو معتبر ترین دانشگاههامون هم ارزش تحقیق رو درک نمیکنیم و با چهار تا مسابقه مقایسه اش میکنیم.
    امیدوارم از حرفهام ناراحت نشی، منظور بدی ندارم. فقط خواستم متوجه منظورم بشی که چرا میگم یه دانشگاه خوب در هند از شریف هم بهتره. خواستم بفهمی که اینکه شریف در ranking های جهانی هیچ وقت جایی نداشته و نداره، دلیلش استعمار و تبعیض و ... نیست. دلیلش خودمونیم.

اینم بخون: http://www.insf.org/news-show.php?NewsID=107

بابا به من نخندید، لطفا مطالب را با دقت بخوانید و بعد ادعا کنید. من گفتم اینها رو من نمیگم او طرفی که باهاش مصاحبه شده میگه. و منم فقط به اطلاع شما رساندم تا نظراتتان را بگید. من خودم نه شریف بودم نه mit نه هند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •