نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: نحوه ایجاد کوئری برای محاسبه زمان پایان خدمت

نحوه ایجاد کوئری برای محاسبه زمان پایان خدمت

سلام من یک پایگاه داده ایجاد کردم که تو اون لیست افرادی می نویسم که انواع مختلفی از همکاری یا به نوعی از استخدام را دارند برای همین علاوه بر جدول مشخصات پرسنل یه جدول دیگه از انواع استخدام ایجاد کردم که تو اون جدول نوع استخدام و زمان تعهد بعنوان فیلد تعريف شده و از اون ها بعنوان مقادیر پیش فرض برای ورود نوع استخدام استفاده میکنم هدف من در نهایت این است که بتونم بعد اینکه برای شخصی دیتاهاش که شامل زمان شروع بکار و و نوع استخدام هست رو وارد کردم بتونم از طریق کوئری زمان پایان کارش رو پیداکنم به نحوی می خوام زمان تعیین شده در جدول نوع استخدام در فیلد زمان تعهد (چند سال_چندماه_چند روز)در جدول پرسنل در نهایت به زمان شروع بکار اضافه بشه و یه تاریخ برای پایان کاربهم بده از تابعdateaddاستفاده کردم اما خطا داد لطفا راهنمائیم کنید البته برای ورود دیتا مدت زمان تعهد هم در فیلد زمان تعهد هم مشگل دارم من اومدم اون رو با فرمت عدد که درحقیقت تعداد روز است انتخاب کردم اما دوست دارم اینطور باشه که در این فیلد بتونم زمان تعهد رو باسال و ماه وروز وارد کنم اما بخاطر اینکه بلد نبودم مدت ها رو تبدیل به روز می کنم و درنهایت یه عدد بعنوان تعداد روز وارد می کردم که دوست دارم با سال وماه و روز باشه لطفا این‌رو هم آموزش بدین

کاربر دائمی آواتار mazoolagh

نقل قول: نحوه ایجاد کوئری برای محاسبه زمان پایان خدمت

سلام و روز خوش
    الان مشکل شما در محاسبات روی تاریخ خورشیدی هست یا طراحی جدول/کوئری ها؟

اگر در محاسبات مشکل دارین که توابع ذاتی اکسس جوابگوی کار شما نیست و باید از ماجول هایی که برای تاریخ ساخته شده و در همین جا چند نمونه اش هست استفاده کنین.

بعد از انتخاب این ابزار هست که میتونین جدول/کوئری ها رو طراحی کنین.

سلام
    مشگل من تاریخ شمسی نیست اون رو با نصب پرنیان حل کردم مشگل من نوشتن sql ای هست که وقتی توجدول مشخصات پرسنل فیلد نوع استخدام رو که look upwizard کردم و مقادیر اون رو از جدول دیگه ای با نام انواع استخدام با دو فیلد نوع استخدام و زمان تعهد تکمیل شده انتخاب میکنم زمان تعهد بره بشینه تو جدول مشخصات پرسنل مثلا من وقتی وارد میکنم آقای محمد دلیر نوع استخدام (در فیلد) رسمی مدت زمان تعهد رسمی که 10950 روزه این 10950 روز بیاد بشینه تو فیلد زمان تعهد جدول مشخصات پرسنلی که بعد من بتونم در فیلد بعدش فرمول بدم زمان پایان خدمت رو از محاسبه زمان شروع بعلاوه زمان تعهد محاسبه کنم

نقل قول نوشته شده توسط mohammad49dalir مشاهده تاپیک
    سلام
    مشگل من تاریخ شمسی نیست اون رو با نصب پرنیان حل کردم مشگل من نوشتن sql ای هست که وقتی توجدول مشخصات پرسنل فیلد نوع استخدام رو که look upwizard کردم و مقادیر اون رو از جدول دیگه ای با نام انواع استخدام با دو فیلد نوع استخدام و زمان تعهد تکمیل شده انتخاب میکنم زمان تعهد بره بشینه تو جدول مشخصات پرسنل مثلا من وقتی وارد میکنم آقای محمد دلیر نوع استخدام (در فیلد) رسمی مدت زمان تعهد رسمی که 10950 روزه این 10950 روز بیاد بشینه تو فیلد زمان تعهد جدول مشخصات پرسنلی که بعد من بتونم در فیلد بعدش فرمول بدم زمان پایان خدمت رو از محاسبه زمان شروع بعلاوه زمان تعهد محاسبه کنم
    سلام

طبق نمونه پیوست عمل کنید

خصوصیت Bound مربوط به کمبوباکس رو تغییر دهید (1 یا 2 با توجه به ستون های جدول انتخابی).
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •