نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: ایجاد پروژه دات نت 6.0 در ویژوال استودیو 2022

ایجاد پروژه دات نت 6.0 در ویژوال استودیو 2022

با سلام
    من روی سیستم ویژوال استودیو 2022 نصب کردم. با اینکه در زمان نصب ویژوال استودیو نسخه های مختلف دات نت فریمورک را نصب کردم اما در زمان ایجاد پروژه در ویژوال استودیو 2022 فقط نسخه net 5 و 6 و core 3.1 را نشون میده. چرا بقیه نسخه ها رو نشون نمیده ؟

نقل قول: ایجاد پروژه دات نت 6.0 در ویژوال استودیو 2022

سلام آقا امیر . خوبید؟
    مطمئنید که موقع ساخت پروژه ، نسخه ی دات نت فریم ورک را انتخاب کردید؟
    چون ممکن نیست که فرضا winform نسخه ی دات نت فریم ورک را انتخاب کرده باشید و نسخه ی core اش را لیست کنه .

نقل قول نوشته شده توسط SajjadKhati مشاهده تاپیک
    سلام آقا امیر . خوبید؟
    مطمئنید که موقع ساخت پروژه ، نسخه ی دات نت فریم ورک را انتخاب کردید؟
    چون ممکن نیست که فرضا winform نسخه ی دات نت فریم ورک را انتخاب کرده باشید و نسخه ی core اش را لیست کنه .
    سلام آقاسجاد. شما خوبی؟ بله. من موقع نصب ویژوال استودیو 2022 ورژنهای دات نت رو نصب کردم اما در زمان ایجاد پروژه فقط دات نت 5 و 6 و core 3.1 رو برام میاره دیگه هیچی نشون نمیده

نقل قول نوشته شده توسط shahrabiamir مشاهده تاپیک
    سلام آقاسجاد. شما خوبی؟ بله. من موقع نصب ویژوال استودیو 2022 ورژنهای دات نت رو نصب کردم اما در زمان ایجاد پروژه فقط دات نت 5 و 6 و core 3.1 رو برام میاره دیگه هیچی نشون نمیده
    سلام . خواهش میکنم . شما خوبید؟
    نه ، الان مثلا در عکس زیر :

1.JPG

که پلتفرم windows form هست ، فقط آیتم سوم ، برای .net framework با زبان سی شارپ هست (گزینه ی اول ، برای .net یا همون .net core قدیمی هست) .
    مطمئنید از این لحاظ ، درست انتخاب کردید . برای .net framework را انتخاب کردید؟

سلام . خواهش میکنم . شما خوبید؟
    نه ، الان مثلا در عکس زیر :

1.JPG

که پلتفرم windows form هست ، فقط آیتم سوم ، برای .net framework با زبان سی شارپ هست (گزینه ی اول ، برای .net یا همون .net core قدیمی هست) .
    مطمئنید از این لحاظ ، درست انتخاب کردید . برای .net framework را انتخاب کردید؟
    اونا رو میاره. اینجوری میشه:

اونا رو میاره. اینجوری میشه:
    من که متوجه نشدم . الان شما میخواید .net framework را براتون بیاره دیگه . درسته؟
    منظورتون این نیست که چرا .net 7 را براتون نیاورد که . درسته؟

الان میگید منظورتون اینه که چرا .net framework را نیاورد با اینکه در شکل پست 4 ، آیتم سوم (یعنی آیتمی که آخرش درون پرانتز ، عبارت .net framework داره) را انتخاب کردید؟

اگه منظورتون اینه ، بعید به نظر میرسه با اینکه این آیتم را انتخاب کرده باشید ، گزینه ی .net ها باشن . چون اینی که براتون لیست شد ، مربوط به آیتم اول که برای .net هست ، هست .

من که متوجه نشدم . الان شما میخواید .net framework را براتون بیاره دیگه . درسته؟
    منظورتون این نیست که چرا .net 7 را براتون نیاورد که . درسته؟

الان میگید منظورتون اینه که چرا .net framework را نیاورد با اینکه در شکل پست 4 ، آیتم سوم (یعنی آیتمی که آخرش درون پرانتز ، عبارت .net framework داره) را انتخاب کردید؟

اگه منظورتون اینه ، بعید به نظر میرسه با اینکه این آیتم را انتخاب کرده باشید ، گزینه ی .net ها باشن . چون اینی که براتون لیست شد ، مربوط به آیتم اول که برای .net هست ، هست .
    منظورم اینه که توی ویزوال استودیو 2022 امکان ایجاد پروژه های دات نت 4.5 یا 4.6 وجود داره ؟ با اینکه توی نصب ویژوال استودیو اپشنهاش رو انتخاب کردم

منظورم اینه که توی ویزوال استودیو 2022 امکان ایجاد پروژه های دات نت 4.5 یا 4.6 وجود داره ؟ با اینکه توی نصب ویژوال استودیو اپشنهاش رو انتخاب کردم
    .net که نسخه ی 4.5 نداره . از نسخه ی 5 شروع شد و به بعد . قبل از اون هم اسمش .net core بود که تا نسخه ی 3.1 ادامه داشت .
    اگه منظورتون .net framework هست ، بله . اما در نسخه ی vs 2022 ، اگه اشتباه نکنم ، پایین تر از نسخه ی .net framework 4.6.2 را انتخاب کنید ، توضیحات اعضا و کلاس ها (کلا توضیحات) را در intelisense نمیاره . کلا بهتره و پیشنهاد میکنه که از 4.6.2 یا بالاتر استفاده کنید .

.net که نسخه ی 4.5 نداره . از نسخه ی 5 شروع شد و به بعد . قبل از اون هم اسمش .net core بود که تا نسخه ی 3.1 ادامه داشت .
    اگه منظورتون .net framework هست ، بله . اما در نسخه ی vs 2022 ، اگه اشتباه نکنم ، پایین تر از نسخه ی .net framework 4.6.2 را انتخاب کنید ، توضیحات اعضا و کلاس ها (کلا توضیحات) را در intelisense نمیاره . کلا بهتره و پیشنهاد میکنه که از 4.6.2 یا بالاتر استفاده کنید .
    درست شد. توی ویژوال استودیو 2022 ظاهرا دو نوع پروژه ویندوز فرم هست:
    windows forms app
    windows forms app(.net framework)

درست شد. توی ویژوال استودیو 2022 ظاهرا دو نوع پروژه ویندوز فرم هست:
    windows forms app
    windows forms app(.net framework)
    در پست 4 ، با عکس هم نشون دادم و گفتم آیتم سومش را انتخاب کنید دیگه .
    فقط هم مربوط به VS 2022 نیست . از زمانی که نسخه ی .net core را ارائه کردن که از سال 2016 بود ، این طور بوده . یعنی از VS 2017 و حتی شاید اندکی قبل تر .

تاپیک های مشابه

1. عدم نمایش فایل های پروژه در ویژوال استودیو 2022
    نوشته شده توسط android69 در بخش ASP.NET Core
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 27 آبان 1401, 11:09 صبح
  2. مشکل در نصب ویژوال استودیو 6 پس از نصب ویژوال استودیو 2010
    نوشته شده توسط AtabakFathi در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 12 بهمن 1400, 18:19 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 مهر 1393, 18:53 عصر
  4. سوال: فرق میان ویژوال استودیو و ویژوال استودیو دات نیت چیست؟
    نوشته شده توسط Abdul Hadi در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 00:30 صبح
  5. پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 22 فروردین 1390, 22:03 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •