آیا خرید آنلاین واقعا بهتر از خرید در فروشگاه است؟
فروشگاه لباس بچه گانه در کرج
تصویر - گزارش سرویس موضوعی سابین میوتر از 31 ژوئیه 2019: مشتریان هنگام خرید آنلاین، می توانند اقلام سفارش داده شده را ظرف 14 روز پس بگیرند و پول خود را پس بگیرند. عکس: کریستین کلوز/dpa-tmn - رایگان فقط برای مشترکین سرویس موضوع dpa +++ سرویس موضوع dpa +++
هنگام خرید آنلاین، مشتریان می توانند اقلام سفارش داده شده را ظرف 14 روز پس بگیرند و پول خود را پس بگیرند
خرید اینترنتی از فروشگاه لباس بچه گانه در کرج مزایای زیادی دارد. اغلب می توانید معاملات ارزان تری را به صورت آنلاین پیدا کنید. اما زمانی غیرعملی می شود که مجبور شوید چیزها را پس دهید. گاهی اوقات فروشگاه انتخاب بهتری است.
تبلیغات

اینترنت این امکان را فراهم می کند: در خانه به راحتی روی مبل بنشینید، لپ تاپ را بردارید و به خرید بروید. چه لباس، کتاب، مواد غذایی یا داروها - تجارت آنلاین در آلمان رونق گرفته است.

به گفته انجمن دیجیتال Bitkom، هر پنجم کاربر اینترنت چندین بار در هفته یا حتی روزانه به صورت آنلاین خرید می کند. مزایا: مصرف کنندگان می توانند مستقل از ساعات کار مغازه خرید کنند و کالا به خانه های آنها ارسال شود.

همچنین اغلب می توان قیمت ها را به راحتی در اینترنت مقایسه کرد و بنابراین پیشنهادات ارزان قیمت را می توان یافت. بر اساس نظرسنجی Bitkom، 52 درصد از مصرف کنندگان خرید آنلاین را ارزان تر از فروشگاه ها دانستند.
مشتری می تواند کالا را در فروشگاه امتحان کند

گئورگ تریبا از مرکز مشاوره مصرف کنندگان NRW در دوسلدورف می گوید: «اما این بدان معنا نیست که همیشه می توانید بهترین قیمت ها را آنلاین دریافت کنید. گاهی اوقات پیشنهادات بهتری در مغازه وجود دارد.» با این حال، چنین پیشنهادهایی را نمی توان از مبل کشف کرد.
همچنین بخوانید
dpa
تجارت آنلاین
هرکسی که آمازون پرایم را رزرو کند به خاطر تجارت گم شده است

هرکسی که وارد مغازه می شود می تواند از یکی از مزایای خرده فروشی آجر و ساروج بهره مند شود: در مغازه، مشتری کالا را دقیقاً جلوی چشمان خود دارد. Tryba می گوید: «این با نگاه کردن به تصاویر محصولات در اینترنت متفاوت است. مشتری همچنین می تواند کالا را احساس و امتحان کند.
همچنین بخوانید
ارائه می دهد
در اینجا شما سپرده های روزانه و ثابت کسب می کنید

با این حال، موارد زیر نیز اعمال می شود: خرید یک خرید است. زیرا کالاهایی که عاری از ایراد هستند فقط به عنوان نشانه حسن نیت توسط مشتریان قابل برگشت هستند. اگر محصولاتی را که در فروشگاه خریداری کرده اید دوست ندارید، خرده فروش مجبور نیست آنها را پس بگیرد. حق گارانتی فقط برای کالاهای معیوب اعمال می شود.
برای خریدهای آنلاین 14 روز حق انصراف وجود دارد
تبلیغات

در خرده فروشی آنلاین متفاوت است: در اینجا، مشتریان اغلب محصولاتی را در اندازه های مختلف به خانه ارسال می کنند. در این مرحله از قبل مشخص است: مشتری بخشی از کالای سفارش داده شده را پس می فرستد - یعنی قطعاتی که مناسب نیستند.

پیشینه: هرکسی که محصولی را در اینترنت سفارش می دهد، معمولاً 14 روز حق انصراف دارد. به این معنی که مشتریان می توانند در این مدت کالا را بدون ذکر دلیل برگردانند و پول خود را پس بگیرند.
همچنین بخوانید
در حالی که به سختی هیچ غذایی پس داده می شود، هر دوم لباس بازگردانده می شود
بازده بیشتر
مبارزه ناامیدکننده خرده فروشان آنلاین در برابر سیل بازگشت

Stefan Genth، مدیر کل اتحادیه خرده‌فروشی آلمان (HDE) توضیح می‌دهد: «در اصل، این حق مشتری است که کالاهایی را که در اینترنت خریداری کرده‌اند در چارچوب حق انصراف بازگرداند».
بازگشت به یک مشکل تبدیل می شود
تبلیغات

بازگشت بخشی از زندگی روزمره برای خرده فروشان آنلاین است. با این حال، آنها در حال حاضر بیشتر و بیشتر به یک مشکل تبدیل می شوند . دانشمندان دانشگاه بامبرگ تشخیص داده‌اند که آلمانی‌ها هر ششمین بسته‌ای را که آنلاین سفارش می‌دهند، برمی‌گردانند.

این رقم در سال گذشته 280 میلیون بسته و 487 میلیون مورد بود. در مورد پوشاک و کفش تقریبا نیمی از بسته ها به فرستنده بازگردانده می شود.

به گفته محققان، حدود چهار درصد از مقالات به زباله‌ها ختم می‌شوند. به همین دلیل، اکنون بحث های سیاسی در مورد این موضوع وجود دارد.
بدون جعبه و برچسب برگشتی
آمازون در نهایت تمام موانع بازگشت را از بین می برد

کریستوفر ماینکه، رئیس تحول دیجیتال در Bitkom توضیح می دهد: «آماده سازی کالاهای برگشتی برای فروش مجدد مستلزم تلاش زیادی است. بازده به معنای فروش از دست رفته برای ارائه دهنده است. در عین حال، آنها باعث می شوند که هزینه های پرسنل و پردازش بازده ها را بررسی کرده و آنها را دوباره در انبار قرار دهند.

برخی از کالاهای برگشتی در شرایط ویران کننده ای قرار دارند که خرده فروشان باید آنها را دفع کنند . از دیدگاه ژنت، اهدای کالاهای برگشتی و نگهداری شده برای شرکت ها در آینده باید آسان تر باشد.

خرده فروشان در حال حاضر مالیات بر فروش کمک های خود را بدون دریافت پول برای کالا پرداخت می کنند. HDE خواستار آن است که کمک های مالی از مالیات فروش معاف شود.
بازگشت همچنین می تواند به معنای معایب برای مشتریان باشد

بازگشت بیش از حد نیز می تواند در موارد فردی به ضرر مشتری تبدیل شود. یعنی زمانی که تعداد برگشت ها زیاد است و ممکن است کالاها همچنان با علائم فرسودگی برگردند. در چنین مواردی، خرده فروشان آنلاین ممکن است مشتریان را مسدود کنند. Genth می‌گوید: «اما این هرگز عادی نخواهد بود، زیرا خرده‌فروشان بسیار مراقب هستند که مشتریان را ناراحت نکنند.
تبلیغات

کاهش تعداد بازگشت به طور کلی - آیا این امکان پذیر است؟ ماینکه می گوید: «بله. توضیحات محصول در وب باید تا حد امکان دقیق باشد. در این زمینه، Meinecke تصاویر 360 درجه، ویدیوهای محصول یا چت های زنده را برای مشاوره مشتری فهرست می کند.

و خرید واقعاً چگونه بهینه می شود؟ Tryba می گوید: «برای بسیاری از مشتریان، ترکیب خرید آنلاین با بازدید از فروشگاه می تواند مفید باشد. طبق اصل به اصطلاح کلیک و جمع آوری، مشتریان می توانستند کالاهای سفارش داده شده را به صورت آنلاین از فروشگاه تحویل بگیرند.

اگر چیزی مناسب نباشد، مصرف کننده آن را آنجا رها می کند. این امر خرید را هم برای مشتریان و هم برای فروشندگان راحت می کند.
تجارت آنلاین تحت تأثیر بازده بیشتر و بیشتر

12 درصد از کل خریدهای آنلاین در آلمان به خرده فروشان بازگردانده می شود. یک مطالعه Bitkom نشان می دهد که مشتریان به طور خاص دوست دارند کدام محصول را بازگردانند.

منبع: WELT/ Sebastian Struwe
dpa
یک ماه به جای 9.99 یورو 1 یورو
بیش از 210000 مشترک در حال حاضر از WELTplus استفاده می کنند! به تمام مطالب در WELT.de و در برنامه اخبار WELT دسترسی پیدا کنید.
JETZT TESTEN
بیشتر در مورد این موضوع

فعالان صلح سبز در ساختمان آمازون در وینسن علیه تخریب عودت‌های
اقتصاد تجارت آنلاین
"بسیاری از تامین کنندگان در تله وابستگی به آمازون گیر کرده اند"
بندیکت فوست
کارکنان آمازون در مرکز مرتب‌سازی گاربسن تظاهرات کردند. شرکت سفارش پستی اکنون باید بسیاری از قراردادها را به نفع نمایندگی های خود تغییر دهد
اقتصاد تجارت اینترنتی
آمازون باید به فروشندگان خود حقوق بیشتری بدهد
تشک ها ممکن است با بدن تماس پیدا کنند، BGH حکم داد
قضاوت مصرف کننده BGH
تشک ها ممکن است بدون بسته بندی بازگردانده شوند
کارستن دیریگ
dpa
دنیای وب و فناوری تقاضای سبز
تخریب بازده - ممنوعیت به هدف منجر نمی شود
یوخن جی فوکس
جایی که مد به تازگی در مرکز شهر فروخته می شود، همه چیز اکنون محاصره شده است
هامبورگ جای خالی
یک دور باطل با رو به زوال درون شهرها تهدید می شود
یورگن هافمن
هر کسی که مرتباً خریدهای ناگهانی انجام می دهد معتاد محسوب می شود
پول پلتفرم غالب
"آستانه بسیار پایین است" - کارشناسان در مورد خطرات اعتیاد در آمازون هشدار می دهند
کارستن دیریگ
در Tchibo ناآرامی در بین کارمندان وجود دارد
خرده فروشی
کارکنان ناامید - مجتمع واگن Tchibo در حال فروپاشی است
بیرگر نیکولای
حمل کننده بسته خرید را به ارمغان می آورد
تا 90 یورو در سال
Amazon، Zalando، Otto، Ebay - جایی که نرخ ثابت حمل و نقل واقعاً نتیجه می دهد
توماس هوزروت

فاعل، موضوع

سفارش پستی خرده فروشی اینترنت آمازون

نظرات (44)
از شما برای بحث متشکرم. تابع نظر برای مقاله اکنون بسته شده است.
سوالات متداول | از قوانین استفاده کنید
مشاهده نظرات
10
مرتب سازی بر اساس
آخرین
بارگذاری مجدد نظرات
MB
ملانی بی.
4 سال پیش
هم مزایا و هم معایب دارد.
در معاملات آنلاین انتخاب بیشتری وجود دارد، اما گاهی اوقات شما به اعصاب بیشتری نیاز دارید: صفحه ها قطع می شوند، تصاویر فقط بعد از یک دقیقه باز می شوند!!!
EEEEWIG در حال خط زدن و جستجو است، تایپ کردن به دلیل تصحیح خودکار بد خسته کننده است و اگر بدشانس باشید و به طور تصادفی دکمه برگشت را فشار دهید، همه چیزهایی که پیدا می کنید دوباره از بین رفته است، خرید آنلاین را به یک تجربه عصبانی می کند.

اگر فروشنده اشتباهی را انتخاب کنید، در نهایت کیفیتی بدتر از آنچه انتظار می‌رفت و تبلیغ می‌کنید، خواهید داشت و پستچی بسته‌ای را با امضای آزاردهنده تحویل می‌دهد، اما : اغلب ارزان‌تر از فروشگاه است.
شما باید اول به فروشگاه بروید، اما خوب، می توانید آن را باز کنید و مستقیماً از آن استفاده کنید و همچنین سریعتر است.

اما اگر کسی 40، 50 ساعت در هفته کار می کند + زمان رانندگی روزانه،
می توان فهمید که تعداد بیشتری آنلاین خرید می کنند:
مردم شکسته اند
ارتباط دادن
0
پنهان کردن پاسخ
MB
ملانی بی.
4 سال پیش
بعد از یک دقیقه کامل - بله، منظور من از "تایپ کردن اعصاب خردکن است" همین بود.
ارتباط دادن
0
TW
تورستن دبلیو.
4 سال پیش
تجارت آنلاین شر و فروشگاه فیزیکی خوب است؟ صادقانه؟ من این مانترا را از خرده فروشان می دانم، اما: بارها و بارها محصولاتی را به صورت آنلاین پیدا کرده ام که بیهوده در فروشگاه ها به دنبال آن ها گشته بودم. در چنین حالتی باید به حالت آنلاین سوئیچ کنم. صادقانه بگویم، از آنجایی که بارها و بارها این را تجربه کرده ام، دیگر به مغازه ها فکر نمی کنم. لازم نیست برای یک محصول در آنجا منتظر بمانید، من این را اعتراف می کنم، اما به شرطی که بتوانید آن را در آنجا پیدا کنید.
آیا واقعاً آنچه را که می نویسید می خوانید؟ فروشندگان غیر دوستانه و نالایق در همه جا. ظاهراً همه مغازه ها خالی هستند زیرا نمی توانید آنها را پیدا کنید. امیدوارم در دفتر، آژانس کاریابی، خط تلفن، صمیمی و شایسته باشید.
نه، من مخالف خرید اینترنتی از فروشگاه لباس بچه گانه در کرج نیستم، گاهی اوقات راه دیگری وجود ندارد، اما صرفاً خسیس نوشتن جالب است.
ارتباط دادن
0
اف
FEZ
4 سال پیش
همسایه‌های من فکر می‌کنند که خرید آنلاین عالی است، من از آن زمان تا کنون یک استادیوم بسته‌بندی داوطلبانه بوده‌ام و تقریباً تمام رانندگان بسته‌بندی شرکت‌های مختلف و البته بسیاری از همسایگان را می‌شناسم.
راحت تر است. من در کرج با یک سنای قرمز-قرمز-سبز زندگی می کنم که به طور فزاینده ای زندگی را برای رانندگان به جهنم تبدیل می کند. در نتیجه، من به راحتی آنلاین خرید می کنم. اغلب یک فضای پارک در مقابل ایستگاه بسته DHL وجود دارد. اگر مغازه ها خراب شدند، از سبزها تشکر کنید. آنها حامیان مالی شرکت آمازون و شرکت هستند.
ارتباط دادن
5
EB
الا بی.
4 سال پیش
من در واقع این روزها همه چیز را آنلاین می خرم، به جز مواد غذایی. با مارک های مورد علاقه ام، اکنون اندازه ها را به خوبی می شناسم و بنابراین به ندرت مجبور به ارسال چیزی هستم. این فقط باعث صرفه جویی در زمان زیادی می شود که می توانم به روش های دیگر به طور معقول تری استفاده کنم.
اما زمانی غیرعملی می شود که مجبور شوید چیزها را پس دهید.»

بله، البته مهر و موم کردن بسته و تحویل آن به نزدیکترین اداره پست (در آمازون نیز می توانید آن را از خانه تحویل بگیرید) بسیار غیرعملی تر از بازگشت به شهر و برگرداندن کل آن به پول نقد است. ثبت نام.

اینجا سوئد است و آلمان نیست. در اینجا، حداقل در شهرهای بزرگتر، همه می خواهند با ماشین خود را به فروشگاه برسانند. حداقل یک نسل طول می کشد تا اکثریت مردم اینجا بفهمند که کارها را می توان متفاوت انجام داد. رشد چشمگیر کسب و کار آنلاین مدتی است که دغدغه اصلی صاحبان مشاغل در شهرها بوده است. و اینکه امروزه مراکز شهرهای ما چقدر جالب و قابل زندگی هستند را می توان پس از ساعات کاری یا در تعطیلات آخر هفته به وضوح دید. از آنجایی که آنها تقریباً منقرض شده اند. عملکرد و ظرفیت نوآورانه شهرداری ها از همین جا به راحتی قابل مشاهده است.
ارتباط دادن
2
نمایش نظرات بیشتر
از شما برای بحث متشکرم. تابع نظر برای مقاله اکنون بسته شده است.