نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: روشی برای دور زدن تحوریم گوگل معرفی کنید لطفا ؟

روشی برای دور زدن تحوریم گوگل معرفی کنید لطفا ؟

سلام
    دوستان فیلتر شکن برای ویندوز چی استفاده میکنید ؟ v2ray دارم ولی اندروید استودیو کتابخانه اکثر مواقع سینک نمیکنه ، از شکن هم استفاده کردم بازم کار نمیکنه ... فیلتر شکن خوب برای ویندوز اگر کسی سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه

نقل قول: روشی برای دور زدن تحوریم گوگل معرفی کنید لطفا ؟

سلام . لازم نیست از فیلتر شکن استفاده کنید . شاید درست از شکن استفاده نکرده اید .
    روشهایی وجود دارد که با تغییر آی پی سیستمتان درست می شود . توی این لینک بروید و سیستم عامل تان را انتخاب کنید . روشش را خیلی کوتاه و مختصر و مفید توضیح داده .

سرویس Shecan: یک سرویس رایگان دور زدن تحریم‌های نرم افزاری است که بدون نیاز به نصب هیچگونه برنامه‌ای و تنها با تعریف DNS های آن روی تنظیمات کانکشن اینترنت سیستم عامل، سرویس‌های تحت تحریم از سرورهای پروکسی عبور داده می‌شود.
    مزیت این سرویس این است که فقط دامنه‌های تحریم شده را از پروکسی عبور داده و برای سایر دامنه‌هایی که تحت تحریم نیست، درخواست‌ها از پروکسی عبور داده نمی‌شود. بنابراین هنگام بازدید از وب‌سایت‌های دیگر و یا اتصال به سرویس‌هایی که تحت تحریم نیست، مشکلی بوجود نیامده و نیازی نیست دائما DNS ها را فعال و پس از اتمام کار، غیرفعال کنید.

این مطلب بالا را که برایتان گفتم ، از سایت بسیار مفید https://android-studio.ir برداشتم .

بسیاری ازنرم افزارهایی که محتوای مخرب تولید می کنند ، ولی توسط کشورهای خارجی برای ایران فیلتر نمی شود . مثل اینستاگرام که در آن آموزش ساخت کوکتل مولوتوف را هم دیگه می دادند !!!! ولی زمانیکه ایرانیان نیاز به نرم افزارهای مفید دارند ، سریع خارجی ها آنرا برای ایرانیان فیلتر می کنند . نمی دونم بعضی از ما چه زمانی می خواهیم بفهمیم که دلسوزی های ظاهری بعضی کشورهای اروپایی و آمریکایی ، همان قصه ی شنگول و منگول است . که گرگ خودش را در ظاهر یک آدم خیرخواه در می آورد .
    آخرین ویرایش به وسیله Didehban : چهارشنبه 05 مهر 1402 در 14:09 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •