نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: توضیح در خصوص برنامه تحت شبکه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اردبیل

توضیح در خصوص برنامه تحت شبکه

با سلام خدمت اساتید و زحمت کشات سایت
    دوستان من برنامه رو تحت شبکه دارم استفاده میکنم و از این جهت موردی ندارم فقط در عکس پیوست شده به ازای باز کردن برنامه در هر سیستمی یه دیتابیس در پوشه ای که برنامه در اون شیر شده ایجاد میکنه خواستم دوستان و اساتید گرامی در این مورد اطلاعاتی به من بدن و اگه اونا رو حذف کنم یا کدی که اونا رو نشون نده وجود داره ممنون از کمکتون
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    البرز

نقل قول: توضیح در خصوص برنامه تحت شبکه

سلام
    تیک Compact on close روشن است؟

کاربر دائمی آواتار eb_1345
    محل زندگی
    تهران

سلام
    این فایل ها که هرکدوم داری شماره ای پشت سرهم میباشن به احتمال زیاد مربوط به فایل های پشتیبان بانک اطلاعاتی میباشن. اگه به شخص برنامه نویس دسترسی داری این موضوع رو ازش سوال کن .ولی در هر حال اگه تعداد این فایل ها زیادن میتونید چندتا از فایلهای آخر رو نگه داری و بقیه رو حذف کنی . هر چند در حذف فایلهای پشتیبان باید با احتیاط عمل بشه .ولی دقت داشته باش قبل از حذف اونا بصورت دستی یک کپی از بانک اطلاعاتی اصلی تهیه و در جائی نگه داری.
    یاعلی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اردبیل

نقل قول نوشته شده توسط m3343kh مشاهده تاپیک
    سلام
    تیک Compact on close روشن است؟
    ممنون از شما

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اردبیل

نقل قول نوشته شده توسط eb_1345 مشاهده تاپیک
    سلام
    این فایل ها که هرکدوم داری شماره ای پشت سرهم میباشن به احتمال زیاد مربوط به فایل های پشتیبان بانک اطلاعاتی میباشن. اگه به شخص برنامه نویس دسترسی داری این موضوع رو ازش سوال کن .ولی در هر حال اگه تعداد این فایل ها زیادن میتونید چندتا از فایلهای آخر رو نگه داری و بقیه رو حذف کنی . هر چند در حذف فایلهای پشتیبان باید با احتیاط عمل بشه .ولی دقت داشته باش قبل از حذف اونا بصورت دستی یک کپی از بانک اطلاعاتی اصلی تهیه و در جائی نگه داری.
    یاعلی
    ممنون از استاد eb_1345 بابت پاسخگویی برنامه رو خودم نوشتم و الان تحت شبکه نزدیک ۲۰ کاربر ازش استفاده میکنه فقط داستان اینه که هر کاربری که برنامه رو در سیستم خودش باز میکنه یهدیتابیس در اون پوشه ایجاد میشه و اگر هم این دیتابیس رو حذف کنیم مشکلی در اجرای برنامه پیش نمیاد فقط چون هر چقدر تعداد کاربر بره بالا اینها هم زیاد میشن برا همین سوال کردم که بدونم دلیلش چی میشه . ممنون بابت حوصله و جوابتون

محل زندگی
    تهران

سلام
    اگه برنامه رو خودتون تهیه کرده این و مطمئنی برای تهیه فایل پشتیبان در هنگام ورود و خروج برنامه ایجاد چنین فایل هائی رو در نظر نگرفتی باید دنبال علت دیگه ای بود
    ضمنا آیا طراحی برنامه در حالت Front End / Back Endانجام شده ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اردبیل

سلام
    اگه برنامه رو خودتون تهیه کرده این و مطمئنی برای تهیه فایل پشتیبان در هنگام ورود و خروج برنامه ایجاد چنین فایل هائی رو در نظر نگرفتی باید دنبال علت دیگه ای بود
    ضمنا آیا طراحی برنامه در حالت Front End / Back Endانجام شده ؟
    ممنون استاد بابت حسن توجهتون در داخل برنامه من هیچ کدی مبنی بر اینکه اتوماتیک پشتیبان بگیره ندارم وباید در داخل برنامه دکمه بک آپ رو بزنن و فایل پشتیبان تهیه کنند و برنامه بله بصورت بک اند و فرانت اند هست

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط reza_1199 مشاهده تاپیک
    ممنون استاد بابت حسن توجهتون در داخل برنامه من هیچ کدی مبنی بر اینکه اتوماتیک پشتیبان بگیره ندارم وباید در داخل برنامه دکمه بک آپ رو بزنن و فایل پشتیبان تهیه کنند و برنامه بله بصورت بک اند و فرانت اند هست
    ممکنه ایجاد این فایل ها در زمانی اتفاق بیفته که یک کاربر زمانی که وارد برنامه میشه کاربر یا کاربران دیگه ای همزمان یا از قبل وارد برنامه خودشون شده باشن . این مورد رو در حالتی که کاربران دیگه وارد سیستم نشده ان امتحان کن بعد ببین آیا در اینصورت بازهم فایل جدیدی در پوشه مربوطه ایجاد شده یا نه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اردبیل

ممکنه ایجاد این فایل ها در زمانی اتفاق بیفته که یک کاربر زمانی که وارد برنامه میشه کاربر یا کاربران دیگه ای همزمان یا از قبل وارد برنامه خودشون شده باشن . این مورد رو در حالتی که کاربران دیگه وارد سیستم نشده ان امتحان کن بعد ببین آیا در اینصورت بازهم فایل جدیدی در پوشه مربوطه ایجاد شده یا نه
    دقیقا درسته قبلا هم گفتم هر کاربری که برنامه رو در دستکتاپش میندازم و برنامه رو باز میکنم یه دیتابیس در پوشه ای که برنامه در اون قرار داره ایجاد میشه و همونطور که در عکس مشاهده میکنین تقریبا ۲۴ یا بیشتر نفری که برنامه رو باز کردن باعث ایجاد این دیتابیس ها شدن

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط reza_1199 مشاهده تاپیک
    دقیقا درسته قبلا هم گفتم هر کاربری که برنامه رو در دستکتاپش میندازم و برنامه رو باز میکنم یه دیتابیس در پوشه ای که برنامه در اون قرار داره ایجاد میشه و همونطور که در عکس مشاهده میکنین تقریبا ۲۴ یا بیشتر نفری که برنامه رو باز کردن باعث ایجاد این دیتابیس ها شدن
    دقیقا منظورم اینه که آیا ایجاد چنین فایلی برای ورود اولین کاربر که قبل از او هیچ کاربر دیگه ای وارد سیستمش نشده اتفاق میفته ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اردبیل

دقیقا منظورم اینه که آیا ایجاد چنین فایلی برای ورود اولین کاربر که قبل از او هیچ کاربر دیگه ای وارد سیستمش نشده اتفاق میفته ؟
    بله تو اون لحظه هم یه دیتابیس ایجاد میکنه

تاپیک های مشابه

1. مشاوره در خصوص مدیاکانورتور
    نوشته شده توسط aghayex در بخش تالار های مرتبط با شبکه و امنیت
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 21 مهر 1393, 09:38 صبح
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 11 شهریور 1390, 18:52 عصر
  3. پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 10 مرداد 1390, 20:03 عصر
  4. مبتدی: توضیج در خصوص masterpage
    نوشته شده توسط Mishtolak در بخش ASP.NET Web Forms