نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: ذخیره پروژه در فضای آنلاین

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

Question ذخیره پروژه در فضای آنلاین

سلام دوستان وقت بخیر
    میخواستم بدونم راهی جز گیت هست که بشه پروژه رو در فضای ابری (هاست و یا دراپ باکس یا .....) ذخیره نمود و هنگام کار هم همونجا ذخیره بشه؟
    مثلا من خودم یه فضای شخصی تو وب دارم که پروژه های وبم رو اونجا مدیریت میکنم البته بکاپ گیری منظم هم دارم. به وسیله ftp از phpstorm بهش وصل میشم و فایل هام رو ویرایش میکنم و کد نویسی انجام میدم و ذخیره میکنم. و آنلاین تست هامو میگیرم به صورت واقعی تو دنیای وب.
    برای سی شارپ همچین امکانی هست به جز گیت که هر بار باید کامیت (با اصطلاحاتش آشنا نیستم) کرد. و هی پروژه رو بارگذاری!!!!
    ممنون میشم اطلاعات جامعی در اختیارم بزارید ممنون.

نقل قول: ذخیره پروژه در فضای آنلاین

نقل قول نوشته شده توسط رامین مرادی مشاهده تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    میخواستم بدونم راهی جز گیت هست که بشه پروژه رو در فضای ابری (هاست و یا دراپ باکس یا .....) ذخیره نمود و هنگام کار هم همونجا ذخیره بشه؟
    مثلا من خودم یه فضای شخصی تو وب دارم که پروژه های وبم رو اونجا مدیریت میکنم البته بکاپ گیری منظم هم دارم. به وسیله ftp از phpstorm بهش وصل میشم و فایل هام رو ویرایش میکنم و کد نویسی انجام میدم و ذخیره میکنم. و آنلاین تست هامو میگیرم به صورت واقعی تو دنیای وب.
    برای سی شارپ همچین امکانی هست به جز گیت که هر بار باید کامیت (با اصطلاحاتش آشنا نیستم) کرد. و هی پروژه رو بارگذاری!!!!
    ممنون میشم اطلاعات جامعی در اختیارم بزارید ممنون.
    فکر نکنم گزینه بهتری از git باشه
    اگر کار کردن با دستورات خط فرمان و ترمینال براتون سخته شما میتونید نسخه گرافیکی گیت رو دانلود و نصب کنید استفاده از اون هم راحته Github Desktop رو دانلود و نصب کنید. اینکه میگید هربار کامیت و بارگزاری ... شما نیازی به بارگزاری کل پروژه هربار ندارید فقط تغییرات رو کامیت میکنید و این کامیت هارو ارسال میکنید به گیتهاب که بهش میگن پوش.
    استفاده از گیت مزیت هایی زیادی داره و هر لحظه بخواید میتونید به تغییرات قبلی برگردید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •