مشاوره خانواده

مشاوره خانواده فضای مورد نیاز برای ایجاد راه های جدید ارتباط در خانواده ها را در اختیار شما قرار می دهد.
یک قرار ملاقات تنظیم کنید
روان درمانگر روان درمانی | مشاوره خانواده | روان درمانی آنلاین

راه های جدیدی برای اتصال بسازید

وقتی یکی از اعضای خانواده یا روابط خانوادگی با مشکلاتی مواجه می شود، اطرافیان نیز تحت تأثیر قرار می گیرند.

ادیت ایگر این خانواده را به ماشینی تشبیه می کند که در آن همه چرخ ها یکپارچه شده اند و با هم کار می کنند تا در جهت حرکت حرکت کنند - هیچ چرخی کنترل را در دست ندارد، هیچ کس تمام وزن را تحمل نمی کند. این شعاری است که مرا در جلسات مشاوره خانواده راهنمایی می کند. بنابراین، من با زوج ها، بزرگسالان و نوجوانان کار می کنم تا پویایی خانواده، آگاهی، پذیرش و ایجاد کیفیت زندگی خانوادگی را درک کنم.

در جلسات مشاوره خانواده، ما با یادگیری راه‌های جدید ارتباط، کیفیت زندگی خانوادگی را بهبود می‌بخشیم.
مشاوره خانواده چه چیزی می تواند به شما ارائه دهد؟
درک دینامیک

مشاوره خانواده امکان درک بهتر پویایی ها و نقش های خانواده را فراهم می کند. ما برای شناسایی الگوهای رفتاری و رابطه‌ای که ممکن است به مشکلات موجود کمک کنند و جایگزین‌های سالم‌تر و متعادل‌تر بسازیم، کار می‌کنیم.
بهبود ارتباطات

مشاوره خانواده رشد و بهبود مهارت های ارتباطی در خانواده را تسهیل می کند. در جلسات مشاوره خانواده، من از اعضای خانواده حمایت می کنم تا افکار، احساسات و نیازهای خود را به طور مؤثرتری بیان کنند و ارتباطات باز و همدلانه را ترویج دهند.
پیمایش در تعارضات

مشاوره خانواده یک محیط امن برای رسیدگی و حل تعارضات خانوادگی فراهم می کند. ما روی شناسایی منابع تعارض و توسعه راهبردهایی برای مدیریت آنها کار می کنیم و هماهنگی روابط خانوادگی را تسهیل می کنیم.
تقویت روابط خانوادگی

مشاوره خانواده باعث ایجاد پیوندهای قوی تر و هماهنگ تر بین اعضای خانواده می شود. ما روی یادگیری راه‌های جدید ارتباط کار می‌کنیم که ارتباطات عاطفی را تقویت می‌کند و اعتماد متقابل را در خانواده ایجاد می‌کند.
انطباق با تغییرات یا انتقال

مشاوره خانواده در طول تغییرات عمده یا انتقال، مانند طلاق، مرگ یکی از عزیزان، نقل مکان به مکان دیگر، یا رویدادهای مهم دیگر، پشتیبانی می کند. ما روی ایجاد مهارت‌هایی کار می‌کنیم تا با شرایط جدید سازگار شویم و در زمان‌های گذار تعادل پیدا کنیم.
توسعه راهبردهای فرزندپروری

مشاوره خانواده می تواند به والدین ابزارها و استراتژی هایی را برای بهبود مهارت های فرزندپروری خود ارائه دهد. ما برای تعیین مرزهای روشن، ترویج رفتارهای مثبت و ایجاد یک محیط خانوادگی امن و سالم تلاش می کنیم.

مشاوره ازدواج