نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: جستجو و فیلتر پیوسته فرم

Post جستجو و فیلتر پیوسته فرم

سلام استاد بهرامی عزیز
    من یک فایل نمونه به پیوست خدمتتون می فرستم
    من یک فرم مشخصات دارم که در بالای فرم 2 تا جستجو دارم . یکی جستجوی زمان و دیگری جستجوی بین دو بازه تاریخ هست .
    (نکته سال ، ماه و روز رو در یک فیلد به نام hdate گذاشتم به صورت اتوماتیک این 3 تا فیلد رو کنار هم قرار میده)
    سوال من اینه که وقتی من جستجو بر اساس زمان رو میزنم و فرم رو فیلتر میکنه بعدش که بین دو تاریخ رو فیلتر می کنم میخوام از بین اون زمان هایی که اول فیلتر کرده رو دوباره فیلتر کنه
    ولی این میاد فیلتر جدید رو انجام میده (از کل اطلاعات اولیه رو فیلتر می کنه ) من میخوام فیلتر ها به صورت پیوسته انجام بشه
    ممنون میشم فایل بنده رو بررسی بفرمایید .
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: zip Wr.zip‏ (74.3 کیلوبایت, 1 دیدار)

کاربر دائمی آواتار eb_1345
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: جستجو و فیلتر پیوسته فرم

نقل قول نوشته شده توسط Nader700 مشاهده تاپیک
    سلام استاد بهرامی عزیز
    سلام نادر خان !
    سعی کن برای درخواست پاسخ سوالی که مطرح می کنی هیچ موقع نام کسی رو برای پاسخ دادن خطاب نکنی ! چون اولاً ممکنه طرف به هر دلیل یا فرصت پاسخ دادن نداشته باشه و یا اینکه اصلاً تمایلی به پاسخ نداشته باشه و در ثانی وقتی شما نام شخص خاصی رو برای پاسخ دادن خطاب می کنی دیگر دوستان اگر هم قادر به پاسخ دادن باشند دیگر پاسخ نمیدهن
    بنده در هر حال اگه فرصت داشته باشم معمولاً پاسخگوی اکثر سولات دوستان هستم حالا چه مورد خطاب قرار بگیرم یا نگیرم
    علی ایحال نمونه اصلاح شده خودت رو بررسی بکن ببین خواسته ات رو برآورده می کنه یا نه
    من خیلی فرصت نداشتم نمونه رو برای موارد مختلف امتحان کنم ولی برای یکی دو مورد امتحان کردم مشکل خاصی نداشت
    • نوع فایل: rar W1.rar‏ (45.4 کیلوبایت, 9 دیدار)

نقل قول نوشته شده توسط eb_1345 مشاهده تاپیک
    سلام نادر خان !
    سعی کن برای درخواست پاسخ سوالی که مطرح می کنی هیچ موقع نام کسی رو برای پاسخ دادن خطاب نکنی ! چون اولاً ممکنه طرف به هر دلیل یا فرصت پاسخ دادن نداشته باشه و یا اینکه اصلاً تمایلی به پاسخ نداشته باشه و در ثانی وقتی شما نام شخص خاصی رو برای پاسخ دادن خطاب می کنی دیگر دوستان اگر هم قادر به پاسخ دادن باشند دیگر پاسخ نمیدهن
    بنده در هر حال اگه فرصت داشته باشم معمولاً پاسخگوی اکثر سولات دوستان هستم حالا چه مورد خطاب قرار بگیرم یا نگیرم
    علی ایحال نمونه اصلاح شده خودت رو بررسی بکن ببین خواسته ات رو برآورده می کنه یا نه
    من خیلی فرصت نداشتم نمونه رو برای موارد مختلف امتحان کنم ولی برای یکی دو مورد امتحان کردم مشکل خاصی نداشت
    سلام استاد بهرامی عزیز
    حق با شماست ببخشید ولی مجبور شدم اسم بردم چون عجله داشتم
    دستتون درد نکنه خیلی خیلی ممنونم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    البرز

سلام نادر خان !

سلام نادر خان !
    سلام استاد بهرامی عزیز
    شرمنده ببخشید من فایل نمونه رو تست کردم جواب میده
    فقط من میخوام یک فایل نمونه بود که خودتون زحمت کشیدین فرستادین که بر اساس نام ، نام خانوادگی و کدپرسنلی با زدن دکمه فیلتر فرم رو فیلتر و اطلاعات فیلتر شده رو به اکسل می فرستاد
    من میخوام جدای از این کار که انجام میداد همین کار شما که انجام دادین هم در کنارش باشه و خروجی فیلتر شده رو به اکسل بفرسته. من این کار رو انجام دادم ولی به کد Me.FilterOn = True گیر میده و فیلتر رو انجام نمیده به خاطر اینه چون این کد در هر دو تا دکمه فیلتر قرار میگیره .
    من فایل نمونه قبلی رو خدمتتون ارسال می کنم
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید
    • نوع فایل: zip BM.zip‏ (463.2 کیلوبایت, 2 دیدار)

محل زندگی
    تهران

سلام استاد بهرامی عزیز
    شرمنده ببخشید من فایل نمونه رو تست کردم جواب میده
    فقط من میخوام یک فایل نمونه بود که خودتون زحمت کشیدین فرستادین که بر اساس نام ، نام خانوادگی و کدپرسنلی با زدن دکمه فیلتر فرم رو فیلتر و اطلاعات فیلتر شده رو به اکسل می فرستاد
    من میخوام جدای از این کار که انجام میداد همین کار شما که انجام دادین هم در کنارش باشه و خروجی فیلتر شده رو به اکسل بفرسته. من این کار رو انجام دادم ولی به کد Me.FilterOn = True گیر میده و فیلتر رو انجام نمیده به خاطر اینه چون این کد در هر دو تا دکمه فیلتر قرار میگیره .
    من فایل نمونه قبلی رو خدمتتون ارسال می کنم
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید
    سلام
    باز که توی ارسال اطلاعات فیلتر شده به اکسل رسیدین به نقطه اول !
    اون همه نمونه تو این تاپیک قرار دادم نتونستی ازشون در برنامه خودت استفاده کنی ؟
    بعد تو این نمونه ای که در اینجا ضمیمه کرده ای تابع SendTQ2XLWbSheet کجاست که اون رو فراخوانی کرده ای ؟

سلام
    باز که توی ارسال اطلاعات فیلتر شده به اکسل رسیدین به نقطه اول !
    اون همه نمونه تو این تاپیک قرار دادم نتونستی ازشون در برنامه خودت استفاده کنی ؟
    بعد تو این نمونه ای که در اینجا ضمیمه کرده ای تابع SendTQ2XLWbSheet کجاست که اون رو فراخوانی کرده ای ؟
    سلام برای ارسال اطلاعات فیلتر شده به اکسل مشکلم حل شد . برای این تابع SendTQ2XLWbSheet نیست چون حجم فایل بالا بود خودم حذف کردم
    سوال من اینه که فایل قبلی شما که بر اساس نام ، نام خانوادگی و کدپرسنلی با زدن دکمه فیلتر فرم رو فیلتر و اطلاعات فیلتر شده رو به اکسل می فرستاد
    من میخوام جدای از این کار که انجام میداد همین کار شما که انجام دادین فایل W1 هم در کنارش باشه , و فیلتر هایی که انجام میده به صورت پیوسته باشه (منظور فیلتر فرم هست )
    من کدها رو جابه جا کردم و به فایل قبلی که در پست بالا پیوست کردم بردم ولی فیلتر رو انجام نمیده (فقط تاریخ رو فیلتر میکنه ) تازه بعدش مثلا نام رو فیلتر می کنم فیلتر قبلی تاریخ رو خنثی و فیلتر جدید (نام ) رو جایگزین میکنه .
    من میخوام 2 تا فیلتر داشته باشم یکی فیلتر نام ، نام خانوادگی و کد پرسنلی که اینها یک دکمه فیلتر جدا باشه
    و برای جستجو بین دو بازه زمانی و دو بازه تاریخ هم یک دکمه فیلتر جدا باشه
    و اینکه این فیلتر ها (منظور با زدن هر کدام از دکمه فیلتر) فیلترینگ به صورت پیوسته باشه
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

محل زندگی
    تهران

فایل ضمیمه رو بررسی کن!
    با یک دکمه فیلتر هر فیلتری بخوای انجام میشه نیاز نیست برای بازه زمانی و تاریخ فیلتر جدا تعریف کنی
    • نوع فایل: rar BM1.rar‏ (63.7 کیلوبایت, 4 دیدار)

فایل ضمیمه رو بررسی کن!
    با یک دکمه فیلتر هر فیلتری بخوای انجام میشه نیاز نیست برای بازه زمانی و تاریخ فیلتر جدا تعریف کنی
    سلام استاد بهرامی عزیز
    من فکر کنم خوب توضیح ندادم من یک فایل نمونه پیوست می کنم لطف کنید این فایل رو چک کنید متوجه منظور بنده میشید
    من خودم اومدم دوتا تکس باکس و یک دکمه فیلتر اضافه کردم به فایل الان شما من میخوام اینا هم در نتیجه فیلتر فرم باشند .
    • نوع فایل: zip BM2.zip‏ (125.0 کیلوبایت, 1 دیدار)

محل زندگی
    تهران

سلام استاد بهرامی عزیز
    من فکر کنم خوب توضیح ندادم من یک فایل نمونه پیوست می کنم لطف کنید این فایل رو چک کنید متوجه منظور بنده میشید
    من خودم اومدم دوتا تکس باکس و یک دکمه فیلتر اضافه کردم به فایل الان شما من میخوام اینا هم در نتیجه فیلتر فرم باشند .
    متوجه منظورتون شدم . در پست قبل عرض کردم که شما با یک دکمه فیلتر هر موردی در نظر داشته باشی می تونی فیلتر کنی حتی نام و نام خانوادگی و دیگه نیازی به دکمه اضافه ای تحت عنوان فیلترینگ برای نام و نام خانوادگی نخواهی داشت
    در همه نمونه ها فیلتر هم بصورت تکی و در عین حال هم بصورت ترکیبی انجام میشه
    نمونه جدیدتر رو بررسی کن!
    • نوع فایل: rar BM3.rar‏ (70.0 کیلوبایت, 10 دیدار)

متوجه منظورتون شدم . در پست قبل عرض کردم که شما با یک دکمه فیلتر هر موردی در نظر داشته باشی می تونی فیلتر کنی حتی نام و نام خانوادگی و دیگه نیازی به دکمه اضافه ای تحت عنوان فیلترینگ برای نام و نام خانوادگی نخواهی داشت
    در همه نمونه ها فیلتر هم بصورت تکی و در عین حال هم بصورت ترکیبی انجام میشه
    نمونه جدیدتر رو بررسی کن!
    سلام استاد بهرامی عزیز خیلی ممنونم
    یه سوال داشتم اینکه برای حذف فیلتر ما یک دکمه داریم که وقتی روی اون کلیک کنیم تمامی فیلترها برداشته میشه . آیا راهی وجود داره با هربار زدن دکمه حذف فیلتر مرحله به مرحله عقب بیاد و فیلتر قبل و بعد قبل تر رو حذف کنه ؟

و دوم اینکه برای ارسال اطلاعات فیلتر شده به اکسل بار اول با استفاده از ماژول modExcel و کد زیر اطلاعات رو به اکسل انتقال میداد ولی الان چون بازه زمانی و تاریخ رو اضافه کردیم الان با این روش انتقال نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید کدها رو چطور تغییر بدم که حل بشه .

If Len(strFilter) > 0 Then
    Call SendTQ2XLWbSheet("select * from Table1 where " & strFilter & "", "Main", CurrentProject.Path & "\Dashboard.xlsx")
    Else
    Call SendTQ2XLWbSheet("select * from Table1", "Main", CurrentProject.Path & "\Dashboard.xlsx")
    End If

محل زندگی
    تهران

سلام استاد بهرامی عزیز خیلی ممنونم
    یه سوال داشتم اینکه برای حذف فیلتر ما یک دکمه داریم که وقتی روی اون کلیک کنیم تمامی فیلترها برداشته میشه . آیا راهی وجود داره با هربار زدن دکمه حذف فیلتر مرحله به مرحله عقب بیاد و فیلتر قبل و بعد قبل تر رو حذف کنه ؟
    سلام
    جواب مثبت است ولی با عرض پوزش با توجه به اینکه این چند روزه زمان زیادی بر روی پاسخ دادن به سوالات متعدد بحث فیلتر و ارسال اطلاعات به اکسل صرف نموده ام بیش از این تمایلی به پاسخ هرگونه سوالی در این زمینه ندارم . ان شاءااله دوستان دیگه چنانچه تمایل داشتن در ارتباط با این موضوع شما رو راهنمائی خواهند کرد .
    یا علی

سلام
    جواب مثبت است ولی با عرض پوزش با توجه به اینکه این چند روزه زمان زیادی بر روی پاسخ دادن به سوالات متعدد بحث فیلتر و ارسال اطلاعات به اکسل صرف نموده ام بیش از این تمایلی به پاسخ هرگونه سوالی در این زمینه ندارم . ان شاءااله دوستان دیگه چنانچه تمایل داشتن در ارتباط با این موضوع شما رو راهنمائی خواهند کرد .
    یا علی
    سلام من از شما معذرت خواهی می کنم اگه زیاد سوال پرسیدم
    موفق باشید

تاپیک های مشابه

1. تفاوت کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته چیست ؟
    نوشته شده توسط reza shiri در بخش بک لینک (Back Links)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 30 خرداد 1402, 15:22 عصر
  2. چگونگی مطمئن شدن از اجرای پیوسته خطوط برنامه
    نوشته شده توسط nasrin55 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 05 تیر 1392, 20:52 عصر
  3. رسم پیوسته خط
    نوشته شده توسط Beginner2013 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 13
    آخرین پست: شنبه 24 تیر 1391, 11:50 صبح
  4. مشکل در جستجوی پیوسته
    نوشته شده توسط mandbigS در بخش C#‎‎