نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: برای صورت حساب مشتریان نیاز به مانده از قبل دارم

Question برای صورت حساب مشتریان نیاز به مانده از قبل دارم

در یک برنامه حسابداری برای صدور صورت حساب مشتریان نیاز به به تعیین مانده از قبل دارم که به صورت خودکار در ستون بدهکار یابستانکار قرار گیرد.
    در برنامه ای که دارام به دلیل نداشتن مانده از قبل مجبورم که برای هر مشتری به صورت کلی پرینت بگیرم .
    می خواهم با تعیین دوره به عنوان مثال ازتاریخ 1/10/1385 تا 20/10/1385 دیگر بدهی ابتدای سال تا 1/10/85 را پرینت نگیرم و فقط یک ردیف به عنوان بدهی قبلی داشته باشد و در ادامه گزارش جدید.
    آخرین ویرایش به وسیله sabaie : شنبه 23 دی 1385 در 20:04 عصر دلیل: تکمیل سئوال

احتمالا جستجو نکردید با این حال فایل ضمیمه را برای دسترسی سریعتر نگاه کنید. به آدرس زیر:https://barnamenevis.org/showth...1+%D5%DD%CD%E5
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

دوست عزیز با تشکر از کمک شما منظورم تعیین مانده قبل از تاریخ معین است نه جمع صفحه

باسلام
    میتونی یک کوئری بگیری و در معیار تاریخ آن اکسپرشن بین دو تاریخ تعریف کنی و بنویسی between 01/01/1360 and 01/01/1380 البته 01/01/1380 را می توانی به فرم مربوطهوصل نمایی اگر متوجه نشدی Email bzan. s_noordoost@yahoo.com من این کار را انجام داده ام. چون فرصت نگاه کردن به جوابهای شما را ندارم

همین قدر که اعلام آمادگی برای راهنمایی دادید خیلی لطف کردید. اگر فرصتی داشتید و برایتان امکان پذیر بود یک نمونه از کوئری که فرمودید اینجا بفرستید مطمئناً به کمک خیلی از دوستان می اید. متشکرم

دوست عزیز با تشکر از شما ولی جدول شما یک فیلد ID داره که بر اساس اون گزارش می ده در حالی که من کلی مشتری داری که کدشون تکرار می شود و من گزارش را برای یک مشتری می خوام بر اساس کد آن مشتری

از روی متن به این کلی که مطمئن باشید به نتیجه ای نمیرسید یعنی مشکلتان را اگر با یک مثال مطرح کنید و در آنجا بحث کنید بهتر است. از این نمونه ها فقط میتوان الگوبرداری کرد ولی برای حل یک مشکل خاص باید نمونه بگذارید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره -فکر- هوا- عشق- زمین مال من است.
    یه جدول مثل جدول اصلیت با فیلدهای تاریخ و مبلغ و....... بساز (جدول 1)

یه کوئری بساز که مانده قبل رو محاسبه کنه
    کوئری دیگری که اطلاعات بعد از تاریخ مورد مورد نظر رو جمع اوری میکنه
    با append کوئری مانده قبلی رو به فیلد مبلغ و اطلاعات کوئری دوم رو متناظر با فیلدهای مربوطه به جدول 1 اضافه کن وان را با فیلد تاریخ سورت بندی کن قاعدتا چون جمع مانده قبلی بدون تاریخ است در بالا و اول قرار میگیره
    از جدول 1 گزارشگیری کن

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •