صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 49 از 49

نام تاپیک: تازه فاغ التحصیل

حتما zerobit
    حتما
    چشم

کاربر دائمی آواتار sjj
    محل زندگی
    ایران
    با سلام به همه شما دوستان عزیز.منم مثل اون یکی دوستمون اول نمی خواستم تو این تاپیک پست بدم ولی وقتی که چنین محیط گرمی رو دیدم دلم نیومد تو بحث شرکت نکنم.جناب iman_n21 از شما هم واقعا ممنونم که چنین بحثی رو مطرح کردید و براتون کمال موفقیت رو آرزو می کنم.
    حرف ها تون اون قدر امیدوار کننده است که نظر من یکی رو خیلی نسبت به زندگی باز تر کرد.
    ولی یه چیزایی هست که اگه نگم نمی شه!
    یکی از دوستان بحثی رو در مورد عدم هماهنگی بازار کار با دانشگاه مطرح کرده بودن ...
    به نظر من توی ایران فقط توانایی و علم برای موفقیت در عرصه های مختلف دخیل نیست.شما یک پروژه تجاری رو در نظر بگیرید که طرفتون هم یکی از اداراته.چند نفر رو باید واسطه قرار بدین ؟پای چند نفر دلال وسط می یاد ؟ آخرش پروژه درست حسابی انجام می شه ؟ کسی که زحمت واقعی رو کشیده به مزد زحماتش می رسه ؟ اگه بخوایم از این سوال ها مطرح کنیم اون قدر هست که توی این صفحات جا نشه.
    ولی راه چاره چیه ؟ به نظر من اگه هر کس از خودش شروع کنه و خودش رو اصلاح کنه دیگه مشکلی وجود نداره.تا وقتی که انسان ها برای رسیدن به اهدافشون دست به هر کاری می زنن وضع ما همینه که هست.

زندگی اون چیزی هست که می بینیم نه اون چیزی که تصور می کنیم.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    شیراز
    سلام
    اگه منم بخوام می تونم از شما واسه کار یاد گرفتن کمک بگیرم اخه منم دارم به جرگه فارغ التحصیلان بیکار و بی سواد می پیوندم.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    شیراز
    نقل قول نوشته شده توسط alireza643 مشاهده تاپیک
    به نظر من هم درست رو بخون ولی بعد از کنکور اگر خواستی تو دوره استراحت کاری یاد بگیری به من بگو چند تا سی دی آموزش شبکه دارم میتونم بهت بدم بعد اگر خواستی میتونم چند تا کار باهات انجام بدم تا راه بیوفتی ولی قبل از اون امیدوارم تو کنکور قبول بشی .
    تلاش کن دلبندم تلاش.
    سلام
    منم می تونم از شما کمک بگیرم آخه منم دارم به جمع فارغ التحصیلان بیکار و بی سواد می پیوندم.

عجب تاپیک جالبی!
    عجیبه که مدیرا چیزی نمی گن(وسط موضوع مهندسی نرم افزار، بحث اخلاق و فلسفه!!!)
    اینم معنی کمال (با توجه به کتاب انسان کامل و هدف زندگی همون آقا که فرومودن)
    و من یتق ا.. یجعل له مخرجا و یرزقه من حیسو لا یحتسب و من یتوکل علی ا.. فهو حسبو ان ا.. بالغ امره....
    البته بحث در این مورد فروان که ما بیشتر از این از بزرگواری مدیرا سوء استفاده نمیکنیم

به استاد مطلق املا و فلسفه: به خاطر غلط های دیکته ی احتمالی ببخشید(قران دم دستم نبود)

کاربر دائمی آواتار Microsoft.net
    محل زندگی
    مشهد
    احسنتم ،
    حضرت محمد می فرمایند : آنکس که سختی علم آموختن را تحمل نکند یک عمر در جهل و نادانی خواهد بود

کاربر دائمی آواتار alireza643
    محل زندگی
    روی زمین

سلام

سلاممنم می تونم از شما کمک بگیرم آخه منم دارم به جمع فارغ التحصیلان بیکار و بی سواد می پیوندم.
    من حرفی که زدم عمومی بود و مربوط به شخص خاصی نبود

یه قانون کوچک ولی فوق العاده:
    همیشه طوری زندگی کن که انقار 24 ساعت بعد خواهی مرد...
    فقط این حرف رو اینطوری تعبیر نکن:چون 24 ساعت بعد می میرم...دست به هیچ کاری نمی زنم...
    فرض کن 24 ساعت بعد خواهی مرد...
    یه ساعت اول تصفیه حساب و وصیت و .... کشید....
    23 ساعت بیکاری...
    این 23 ساعت رو دست به چه کاری می زنی؟
    تو خیالت به این سوال هر جوابی بدی...
    اون جواب راه موفقیت تو هست و بس..

کاربر جدید آواتار Green Way
    محل زندگی
    تهران-کرج

نقل قول: تازه فاغ التحصیل

سلام به همگی
    نوشته های همه بسیار جالب و پر محتوا بودن
    در رابطه با کار و درس می خوام بگم که من
    از همون اول که دانشگاه قبول شدم شاغل هم شدم. در ابتدا شغلم در ارتباط با رشته ام نبود اما در محیط کار و جابه جایی به شغل دلخواه رسیدم.قبول دارم که هر دو باهم سخته اما شدنی هستش . من 4سال هم درس خوندم و هم کار کردم .
    بعضی ها نظر دادند که نمی شه ولی بستگی به روحیه خود شخص داره.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •