نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: دانلود ابزارهای لازم برای برنامه‌نویسی سیمبین

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

دانلود ابزارهای لازم برای برنامه‌نویسی سیمبین

با سلام به همگی اهالی برنامه‌نویس

چند تا از نرم‌افزارهای لازم برای برنامه‌نویسی سیمبین رو آپلود کردم. ازجمله:
    C++‎BuilderX mobile edition 1.5
    SDK v2.1
    و ...

لینگ همیشون رو می‌تونین اینجا ببینین.

کاربر جدید آواتار Arvin Soft
    محل زندگی
    درحال مهاجرت به Web-Programming
    دوست عزیز آدرسی که دادید باز نمی شه. می شه لطفا تصحیحش کنین؟
    ممنون

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    اگه منظورتون آدرس وبلاگه که مشکلی نداره و باز میشه (لینکش تو امضام هم هست) ولی اگه منظورتون خود فایل‌ها هستن، آره متأسفانه سرورش یکمی مشکل داره و گاهاً ارور می‌ده؛ ولی برای من هم امکان آپلود روی سرور دیگه‌ای نیست.

کاربر جدید آواتار Arvin Soft
    محل زندگی
    درحال مهاجرت به Web-Programming
    اول از همه آقای مرادی خوشبختم که شما رو اینجا می بینم (دیروز نمی دونستم شمایید). من قبلا مقاله هاتون رو خوندم و برای سن کم و این همه استعداد واقعا بهتون تبریک می گم.
    بنده منظورم وبلاگتون بود، چون دیشب باز نمی شد اما الان می شه!
    بعدش در مورد فایلهایی که در پست بفرمایین این هم برنامه ها!!! گذاشتید، باید بگم که reg591.txt دانلود شد و الان هم دارم C++‎BuilderX mobile edition و Microsoft debugging tools رو دانلود می کنم. اما اون دو تای دیگه Active Perl و SDK دانلود نمی شه. آیا براتون امکان نداره اونها رو روی یه هاست مجانی آپلود کنید؟ Rapidshare رو بی خیال، یه هاست اومده جدیدا که فایلها رو هرگز پاک نمی کنه! اینجا: http://www.nilshare.com/ اگه بتونید مثلا یه همچین جایی یا توی پرشین گیگ آپلود کنید خیلی ممنون می شم.
    موفق باشید و پایدار

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    می‌بخشید که دیر جواب می‌دم. شرمنده، گفتم که برای من امکان آپلود روی سرور دیگه‌ای نیست. (خودتون که می‌دونین سرعت زغالی)

ولی اون AvtivePerl رو می‌تونین از سایت اصلیش هم دانلود کنین. (http://www.activestate.com)

با تشکر از دوستان عزیز من C++‎ buildr و همه sdk ها را با بدبختی و با سرعت پایین خطها دانلود کردم ولی هرچه برنامه می نویسم و بعد روی موبایل نصب می کنم روی موبایل بیام می دهد که با گوشی شما سازگار نیست گوشی من 6600 است لطفا اگر کسی می تواند راهنمایی کند ویا اگر مرجع یا سی دی سراغ دارد لطفا به آدرس من amincomputerco@yahoo.com ایمیل کند

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    دوست عزیز sdk مخصوص 6600، ورژن 2.0 می‌باشد. اگر شما همین ورژن 2.1ی که من گذاشتم رو دانلود کردید و با اون کار می‌کنید، نمی‌تونید با اون برای 6600 برنامه بنویسید.
    البته با همین هم میشه کار کرد ولی باید مواظب باشید که از توابع و کلاس‌هایی که جدید هستند و در ورژن‌های قبلی نبودند، استفاده نکنید.

من خودم متأسفانه ورژن دیگه‌ای از sdk رو ندارم وگرنه برای دانلود می‌گذاشتم.

با سلام نمیشه آدرس بدین بریم سی دی بخریم
    با این اینترنتی که من دارم بعید میدونم بشه این فایلها رو دانلود کنم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •