نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: کار با outlook

Thumbs down کار با outlook

با سلام
    قبلش بگم جایی بهتر از اینجا برای این تاپیک پیدا نکردم;تو بخش محصولات مایکروسافت زدم اما تاپیک ایجاد نمی شد!
    با این نرم افزار چجوری میشه کار کرد؟نرم افزاری میشناسین که بدون پرسیدن Email فرستنده mail بزنه؟

کاربر دائمی آواتار razeghi_loved
    محل زندگی
    تهران

Cool pop3 and smtp

سلام برای استفاده از این برنامه باید pop3 و smtp را باید داشته باشی که معولا با این قالب هست mail.servername.com که به جای نام سرور و پسوندش باید سرور خودت را بدی و در ضمن نرم افزار های زیادی هم هست که می شه ایمیل ارسال کرد بدونه نام فرستنده درست هم می تونی از ساست استفاده کنی و هم از برنامه اگر بخوای از سایت استفاده کنی خیلی از سایت ها هستند که ارسال ایمیل رایگان دارند که می تونی نام و ایمیل فرستنده را خودت تنظیم کنی و برای برنامه هم حتما باید تنظیمات یه pop3 یا smtp را داشته باشی

من که سرور ندارم منظورتون از سرور دقیقا" متوجه نشدم؟

محل زندگی
    تهران

Smile سرور مجانی

می تونی برای استفاه از smtp و pop3 از سرور های کجانی استفاد کنی البته الان در ذهنم چیزی ندارم که بگم اما یه سرچ تو گوگل بکن بگرد دنبال سایتی که smtp و pop3 را مجانی بده برای ارسال ایمیل حتما احتیاج به این مشخصات داری یا می تونی از ایمیل های مجانی استفاده کنی که در اینترنت خیلی زیاد هستند فکر کنم اسمش فارسی میل باشه البته یادم نیست ادرس سایتش را باز یه جستجو کن در مورد ارسال ایمیل رایگان پیدا می کنی

محل زندگی
    تهران
    ببین من وقت نداشتم درست بگردم اما اگر دوست داشتی و کسی دیگری جوابت را نداد البته تا فردا صبح برات می گردم پیدا می کنم فعلا این سایت را نگاه کن
    http://freemailguide.com/free_pop3_email.html

http://www.emailaddresses.com/email_pop.htm
    اینا خوبن؟حالا بدون pop3 نمی شه؟یه جا دیده بودم Hotmail سرویس مجانی میداد اگه سرور رو Hotmail انتخاب کنیم درست میشه اما هر چی این کار رو می کنم نمی شه
    شما خودت بخوای میل بزنی میری تو سایت؟با برنامه نمی زنی؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    Tehran

Thumbs up سلام

دوست عزیز هیچ برنامه معتبری مانند Outlook Express و غیره این اجازه رو به شما نمی دهد که E-mail فرستنده را ننویسید و آن را فاش می کنند فقط دو راه دارد :

1). از نرم افزار های هکر ها مانند MailBomber و غیره استفاده کنید.
    2). از طریق پروتکل SMTP مستقیما و با استفاده از CommandPrompt ویندوز این کار را انجام دهید.

محل زندگی
    تهران

Smile

اره یادم هست که قبلا hotmail مشخصات سرور را می داد و می تونستی ایمیلت را با اوتوک چک کنی البته برای یاهو هست باید برنامه اش را بگیر به نام yahoo ops است البته نرم افزارهای بیشتری هم هست سایت زیر را نگاه کن
    http://www.p30world.com/archives/000114.php
    در ضمن شما می خواهید از چه سروریس دهنده ایمیل استفاده کنید که احتیاج به اوتوک داری و من خودم سایت دارم و تنظیماتش را دارم و برای چک کردن ایمیلم با اوتوک کار می کنم

محل زندگی
    تهران
    آره نرم افزار میل بمبر هم خوبه اما بالاخره باید یه SMTP داشته باشی البته می تونی بگردی و مجانیش را پیدا کنی در ضمن همین طور که این دوستمون گفت در اوتوک نمی تونی آدرس میل را مخفی کنی اما می تونی نام فرستند را خودت تعیین کنی که البته زیاد کمکت نمی کنه چون ادرس میلت را برای طرف می فرسته

تاپیک های مشابه

1. outlook
    نوشته شده توسط vahidehrafati در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 23 اردیبهشت 1385, 10:53 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •