صفحه 1 از 4 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 155

نام تاپیک: گزارش گیری با نرم افزار قدرتمند StimulReport

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید آواتار aligh4192
    محل زندگی
    مشهد

Lightbulb گزارش گیری با نرم افزار قدرتمند StimulReport

با سلام به همه دوستان

من با این نرم افزار کاملا کار کردم و
    خیلی هم خوب و تر و تمیز گزارش تهیه میکنه

ولی یکی دو سوال مونده . کسی مایله که با هم مشورت کنیم ؟

توی سایتش فروم داره اونجا میتونی با افراد بیشتری مشورت کنی

آیا این برنامه رایگان هست ؟ آیا از کرستال رپورت بهتره ؟

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط rtech مشاهده تاپیک
    آیا این برنامه رایگان هست ؟ آیا از کرستال رپورت بهتره ؟
    نه پولی هست یکی از مزایاش هم طراحی گزارش توسط end user هست

کاربر دائمی آواتار Microsoft.net
    محل زندگی
    مشهد
    من که هر گزارشی خواستم با کریستال دراوردم ، طراحی گزارش توسط end user هم داره درضمن

نقل قول: گزارش گیری با نرم افزار قدرتمند StimulReport

نقل قول نوشته شده توسط Microsoft.net مشاهده تاپیک
    من که هر گزارشی خواستم با کریستال دراوردم ، طراحی گزارش توسط end user هم داره درضمن
    دوست عزيز من از سال 82 تا حالا با كريستال كار مي كنم در پروژه هام و مشكلي نداشتم حتي در دات نت هم خوب بود. ولي مدتي است كه با برنامه هاي بسيار حجيمي با تعداد كاربري بالا مواجه هستم كه كريستال سرعتش خيلي پايين است (در دات نت). بدين صورت كه datatable را به كريستال مي دم براي نمايش اطلاعات. نمي دونم روشم درسته يا نه
    براي رفع مشكل سرعت چه بايد كرد؟

Red face نقل قول: گزارش گیری با نرم افزار قدرتمند StimulReport

خواهشمندم یک روش رو واضح به ما یاد بدید من واقعا بلد نیستم تاره شروع کردم
    روش رو به ایمیل من بفرست خیلی ممنون میشم
    hadi_athari@yahoo.com

Red face نقل قول: گزارش گیری با نرم افزار قدرتمند StimulReport

خواهشمندم یک روش رو به ما یاد بدین من تازه کارم
    hadi_athari@yahoo.com

کاربر دائمی آواتار ghasem110deh
    محل زندگی
    تهران

کلی از بچه ها ازتون تشکر میکنن اگه یه فایل آموزشی ساده (pdf) یا فیلم و ... درست کنی و بزای

چه جالب !
    یعنی برنامه شما جوری هست که کاربر خودش ستونهای گزارشی که در حال نمایش هست رو کم یا زیاد میکنه یا جای اونها رو عوض میکنه یا اصلا خودش یه گزارش دلخواهش رو درست میکنه ؟

فکر نمیکنی کریستال ریپورت از انجام اینها عاجزه ؟

تنها دو نرم افزار میتونن گزارشهای پویا ارائه بدند یکی ActiveReports هست یکی StimulReports

محل زندگی
    مشهد
    نقل قول نوشته شده توسط sh مشاهده تاپیک
    چه جالب !
    یعنی برنامه شما جوری هست که کاربر خودش ستونهای گزارشی که در حال نمایش هست رو کم یا زیاد میکنه یا جای اونها رو عوض میکنه یا اصلا خودش یه گزارش دلخواهش رو درست میکنه ؟

تنها دو نرم افزار میتونن گزارشهای پویا ارائه بدند یکی ActiveReports هست یکی StimulReports
    خدمت دوست کم تجربه و پر ادعایی مثل آقای Sh عرض کنم که برای این کار در نرم افزار کرستال ریپوت (ساخت شرکت معظم کریستال دسیژن ) باید از RAS SDK استفاده کنید که فقط در ویرایشهای Crystal Reports Server XIr2 and Business Objects Enterprise XIr2 قابل استفاده هست . بنده خودم شخصا چنین گزارشهایی رو در یکی از شرکتهای نیمه دولتی طرف قرارداد شرکتی که کار می کنم پیاده سازی کردم ، جالبه بدونین نه تنها قابلیتهای پیش پا افتاده ای نظیر آنچه که آقای Sh گفتند رو میشه در اون پیاده سازی کرد بلکه تغییر کد function هایی که در گزارش استفاده کردین رو هم به کاربر بر حسب نیاز به صورت run time میده

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط sh مشاهده تاپیک
    چه جالب !

سلام دوست گرامی می شه لطفا راهنمایی کنید. من می خوام به کاربرم این امکان رو بدم که اشیائی مثل Text هایی که تو گزارش گذاشته ام رو بتونه جاشون رو تغییر بده یعنی یه گزارش سفارشی برای خودش درست کنه من از Stimul استفاده می کنم
    می خوام کاربر از طریق رابط گرافیکی برنامه دات نت تعیین کنه که جای فلان Text کجا باشه و ما از طریق کد نویسی اینو به گزارش بفهمونیم و گزارش رو اونجوری نشون کاربر بدیم

کاربر جدید آواتار behrooz123
    محل زندگی
    اهواز

با سلام . تنها این دو نرم افزار نیستن که چنین قابلیتی رو میدن . میشه از fast report هم نام برد . به نظر من سرعت خوبی داره و کار با اون خیلی سادس.

این ورژن از کریستال رو میشه از بازار تهیه کرد ؟ یا لینک دانلود ازش دارید ؟

محل زندگی
    مشهد
    نقل قول نوشته شده توسط rtech مشاهده تاپیک
    این ورژن از کریستال رو میشه از بازار تهیه کرد ؟ یا لینک دانلود ازش دارید ؟
    فعالیتهای Warez تو این سایت ممنوع هست ولی اگه تهران باشی احتمالا با کمی جستجو می تونی پیدا کنی

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

فعالیتهای Warez تو این سایت ممنوع هست ولی اگه تهران باشی احتمالا با کمی جستجو می تونی پیدا کنی
    سلام

ویندوز و دلفی و سی و ...

همه رو داریم غیر قانونی استفاده میکنیم...

نقل قول نوشته شده توسط hero4000 مشاهده تاپیک
    دوستان ببخشيد من ورژن 2010 ک.. شده برنامه رو دارم ولي وسط گزارش مي نويسه دمو

نميدونم چرا ( احتمالا خوب ک.. نشده )

دوستان اگه درست درمونش رو دارن محبت کنن چون بدجور آبروم رفته ( آخه خودم دقت نکرده بودم که همچين چيزي نوشته و دادمش به مشتري حالا بهم متلک ميگن)

بازم از شما تشکر ميکنم

اينم ايميلمه اگه قوانين اجازه نميدن برام ميل کنين

hero4000@yahoo.com
    نقل قول نوشته شده توسط marshal مشاهده تاپیک
    من از این آدرس دانلود کردم. بدون ک.. . نسخه کامل ultimate 2010:

http://rapidshare.com/files/37075076..._2010.1.msi.7z
    نقل قول نوشته شده توسط golbafan مشاهده تاپیک
    سلام

ویندوز و دلفی و سی و ...

همه رو داریم غیر قانونی استفاده میکنیم...
    سلام دوستان
    اول بگم که نوشته دمو در برنامه دوستمون که میگن کرک شده مربوط به ناقص بودن برنامشونه در واقع اصولا برای این نرم افزار کرک وجود نداره چون چیز قیمتی dll های این نرم افزار هستن اگه شما سری به سایت مربوط بزنید خواهید دید که قیمت هر کدام از این dll ها 3999 دلاره .
    بنابراین برای کمک به شما دوستان لینک پستی رو میزارم که نرم افزار همراه با آموزش در اون وجود داره و خاصیتش به اینه که خودم در یک پروژه 800 میلیونی تستش کردم
    http://www.barnamenevis.org/sh...d.php?t=220966
    در ضمن دوستانی که مدعی قانون کپی رایت هستند هم بی خود انرژی صرف نکن و جانماز آب نکشن اول برید نسخه های ویندوزتون رو اوریجنال کنید بعد از دیگران اشکال بگیرید.

کاربر تازه وارد آواتار marshal
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط 1006corp مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    اول بگم که نوشته دمو در برنامه دوستمون که میگن کرک شده مربوط به ناقص بودن برنامشونه در واقع اصولا برای این نرم افزار کرک وجود نداره چون چیز قیمتی dll های این نرم افزار هستن اگه شما سری به سایت مربوط بزنید خواهید دید که قیمت هر کدام از این dll ها 3999 دلاره .
    بنابراین برای کمک به شما دوستان لینک پستی رو میزارم که نرم افزار همراه با آموزش در اون وجود داره و خاصیتش به اینه که خودم در یک پروژه 800 میلیونی تستش کردم
    http://www.barnamenevis.org/sh...d.php?t=220966
    در ضمن دوستانی که مدعی قانون کپی رایت هستند هم بی خود انرژی صرف نکن و جانماز آب نکشن اول برید نسخه های ویندوزتون رو اوریجنال کنید بعد از دیگران اشکال بگیرید.
    ورژن کامل نسخه 2010 ultimate . من روی ویندوز 7 هم نصب کردم. هیچ مشکلی نداره:

http://rapidshare.com/files/37075076..._2010.1.msi.7z

اینم یک نمونه برنامه برای اونهایی که میخان تازه شروع کنند :

نکته : فایلهای report باید در درایو d باشد.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

پسر خوب مطالبی که من گفتم ربطی به کم تجربگی یا پرتجربگی نداره . در ضمن توی کل این فروم بگرد ببین کجاش من ادعای داشتم که اینجور می نویسی ؟

شما از یه نسخه مخصوص کریستال ریپورت استفاده کردی در صورتی که اکثر کاربران از کریستال ریپورت مخصوص خود دات نت استفاده میکنن و اون رو مد نظر دارند. من منظورم کریستال ریپورت خود ویژوال استدیو بوده نه نسخه های مخصوص اون .
    Crystal Reports Server XIr2 و Business Objects Enterprise XIr2 ابزاری هستند با حجم بالا و به نظر شخصی من استفاده از ابزارهای کم حجم نظیر Active Report , Stimul Report راحتتر به نظر میرسه

اگر ممکنه یه برنامه فسقلی با قابلیت گزارش گیری پویا در این نسخه از کریستال ریپورت اینجا بگذاری خیلی خوب میشه

نسخه رو که با دات نت 2005 کار میکنه یعنی آخرین نسخه موجود در سایت سازنده با لیسانس و StimulReport 2006 v4 رو من میتونم براتون تهیه کنم

09177614235

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    با سلام
    امکان داره این دو ابزار رو یه مقایسه فنى هم بکنید؟

صبا صبوحى

StimulReport 2006 v4
    دارای گزارش ساز پویا
    کل محیط گزارش سازی فارسی میشه . بدرد کسائی میخوره که برای ادارات برنامه می نویسند و داشتن محیط فارسی کامل امتیاز خوبی بشمار میاد
    کاربر میتونی گزارشی رو که داره میبینه با یک دکمه به حالت طراحی ببره و گزارش رو ویرایش کنه . مثال :
    شما یه برنامه نوشتین برای چاپ فیش غذای یک رستوران . هر رستوران یک فرم مخصوص داره . به جای تهیه گزارش برای هر رستوران شما یه گزارش میسازی اونها خودشون گزارش رو به حالت طراحی برده و جای متن ها رو عوض کرده و باعث میشن گزارش درست در فرم فاکتور اونها چاپ بشه
    قابلیت کار با دات نت فریم ورک 1.1 و 2.0
    و ....

ActiveReports 3.0 SP1 For VS.NET 2005

دارای گزار ساز پویا
    البته به علت عدم استفاده زیاد در جریان نیستم که گزارش در حال تماشا رو هم به حالت ویرایش میبره یا نه

هر گونه اطلاعات بیشتر در سایت سازنده نرم افزار !

کدام از اینها بهتره ، کارایی ساده تری داره و اگر بخواهیم نرم افزارمون توی کامپیوترهای دیگه به خوبی اجرا بشه زیاد مارو اذیت نکنه ؟

هر دو نرم افزارهای قوی و خوبی هستند

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    سلام
    کسی نسخه کامل StimulReport را داره؟
    بصورت خصوصی به من اطلاع بده.

ممنون

این stimul Report به نظرتون زیادی شبیه fastReport نیست ؟
    یا اون از این استفاده کرده یا این از اون !

البته نسخه FastReport Studio که تو همه زبانها کار می کنه نه مخصوص دلفی
    هرچند FastReport خیلی سریعتر از این بود اما این امکاناتش خوبه
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

کاربر دائمی آواتار ir_programmer
    محل زندگی
    خوزستان، استاني كه سرمايه اش در خدمت استانهاي ديگر است.
    گزارش گیری با ابزارهای نا همگن مثل "StimulReports" ممکنه یه روز دستتون رو بزاره تو حنا.
    بعضی از دوستان در برنامه هاشون از این نمونه ابزارها استفاده می کنند . اما همیشه Age برنامه هاشون بسیار پائینه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط ir_programmer مشاهده تاپیک
    گزارش گیری با ابزارهای نا همگن مثل "StimulReports" ممکنه یه روز دستتون رو بزاره تو حنا.
    بعضی از دوستان در برنامه هاشون از این نمونه ابزارها استفاده می کنند . اما همیشه Age برنامه هاشون بسیار پائینه.
    با سلام
    اگه بخواهیم این‌طورى نگاه کنیم باید همگى دست‌جمعى کوچ کنیم به Linux و از ابزارهاى OpenSource استفاده کنیم.

من با StimulReports کار نکردم ولى با ActiveReports کار مى‌کنم. خیلى راحت‌تر و سبک‌تر از CrystalReports هست. مشکلى که من با Crystal دارم اینه که API بدى داره، و اگه کسى بخواد مثل من گزارش رو به صورت Dynamic بسازه خیلى راحت به مشکلات زیادى مى‌خوره که Help ضعیف و ناقص این برنامه هم کمکى به آدم نمى‌کنه.

اما همون کار رو خیلى ساده و راحت با ActiveReports انجام مى‌دم و مشکلى هم ندارم.
    حالا شاید به قول شما CrystalReports «همگن»تر باشه با محصولات مایکروسافت که البته من این رو قبول ندارم چون محصولات خودمایکروسافت هم خیلى با هم همگن نیستن!

صبا صبوحى

سلام
    دوستان دات نت کار ببخشید که وسط بحث شما این سوال رو مطرح میکنم
    من در بخش وی بی6 اینو مطرح کردم
    اما کسی جواب نداد اگه زحمت نیست به این سوال راجع به اکتیو ریپرت جواب بدین ممنون میشمhttps://barnamenevis.org/showthread.php?t=112755

از همگی ممنونم فقط یکی زحمت بکشه بگه از کجا می تونیم نرم افزار StimulReport تهیه کنیم البته با کراک...

کاربر تازه وارد آواتار ncs2008
    محل زندگی
    کرج

سلام دوستان
    من از StimulReport استفاده می کنم اما تو تنظیمات پرینتر مشکل دارم
    مشکل این است که من وقتی با پرینتر اصلی گزارش را چاپ می کنم صفحه بزرگ شده جوری که دور گزارش چاپ نمی شود ولی با
    پرینتر مجازی که microsoft image document office است پرینت می گیرم و بعد به پرینتر اصلی که مدلش hp laserjet 1320 pcl 6 است می فرستم مشکلی ندارم.
    در ضمن من تنظیمات را نیز به حالت default در پرینتر اصلی برگردوندم و یک بار پرینتر را پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم درست نشد به نظر دوستان برنامه نویس
    مشکل کجاست؟

با سلام

من تازه می خوام با stimulReport گزارش بگیرم.
    خیلی گشتم ببینم چه جور می شه این نرم افزار و به visual stadio اضافه کرد؛ اما هیچی پیدا نکردم!!!
    لطفا راهنماییم کنید.

ممنون

کاربر دائمی آواتار PetekDincos
    محل زندگی
    توهم

نقل قول نوشته شده توسط AftabRayane مشاهده تاپیک
    با سلام

خیلی گشتم ببینم چه جور می شه این نرم افزار و به visual stadio اضافه کرد؛ اما هیچی پیدا نکردم!!!
    لطفا راهنماییم کنید.

ممنون
    با سلام
    این نرم افزار مثل Crystal Report یه صورت پیش فرض روی Visual Studio نیست و نیازی هم به اضافه کردن به VS نیست شما گزارشت رو می سازی و گزارش ساخته شده رو از داخل CodeBehind فراخوانی می کنی با تشکر

Cool نقل قول: گزارش گیری با نرم افزار قدرتمند StimulReport

نقل قول نوشته شده توسط AftabRayane مشاهده تاپیک
    با سلام

لطفا راهنماییم کنید.

ممنون
    سلام

اینجا رو ببینید

موفق باشید

اين نرم افزار قدرتمند StimulReport چيه و كجاست ؟

اين StimulReport كه ميگين كجاست؟
    بايد بخريم؟
    بايد دانلود كنيم؟
    جزء كامپوننت هاي ويژوال استوديوست؟؟؟
    چه جونوريه؟

هرجا ديدم از اونجايي كه نصب شده به بعد توضيح داده

از كجا بيارمش؟
    براي يه برنامه ويندوزي ميخوام كه ديگه نيازي نباشه رو سيستم هاي كلاينت نصبش كنم

کاربر دائمی آواتار ir_programmer
    محل زندگی
    خوزستان، استاني كه سرمايه اش در خدمت استانهاي ديگر است.
    من خودم هم Active Reports رو می پسندم.

دوستان کسی مقاله در مورد ActiveReports داره؟

دوستان کسی مقاله در مورد Stimul Report داره؟

کاربر دائمی آواتار Dariuosh
    محل زندگی
    ایران - تهران

Smile

منم یه چیزی بگم دیگه !
    به نظر من یکی از حسن های ActiveReportاینه که خیلی راحت با استفاده از خود زبانها Net. توش هر کدی دوست داری میتونی بنویسی و احتیاج به Syntax های محدود CristalReport نداره ، بعدشم چون یه کلاسه و راحت میتونی ازش نمونه بگیری خیلی دستتو باز میزاره

اگه ممکنه یه نفر یک مثال از برنامه با گزارش سازی پویا runtime بذاره . من یک برنامه گزارش ساز با سی شارپ نوشتم . query تولید شده فقط نمایش گزارش مونده . نمی دونم از کریستال ریپورت استفاده کنم یا اکتیو ریپورت. اگه یک نفر راهنماییم کنه ممنون می شم . با تشکر

صفحه 1 از 4 123 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. crack جهت Stimulreport تحت Web
    نوشته شده توسط mraja1285 در بخش VB.NET
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386, 14:30 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •