نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: ایجاد دیسکت لینوکس برای یافتن رمز Admin در Windows ؟؟

ایجاد دیسکت لینوکس برای یافتن رمز Admin در Windows ؟؟

سلام
    من یه جایی شنیدم که با دیسکت لینوکس میشه پسورد Admin رو تغییر داد . آیا این مطلب
    صحت داره ؟
    اگه اینطوره چطوری میشه این دیسکت رو ایجاد کرد و اصلا منظور از دیسکت لینوکس چیه ؟

با تشکر و تبریک سال جدید به همه دوستان .

با عرض ادب:
    بله. یه بار به یه سرور win2000مون نمی تونستیم Remote کنیم. یکی passشو تغییر داده بود بعد هم یادش رفته بود!
    رفتیم آوردیمش بعد روش با یکی از این دیسکت ها آمدیم بالا. یه کرنل کوچک لینوکس روش بالا اومد و بعد اون برنامه ای که نوشته بودن اجرا شد. اون درایوی که ویندوز نصب کرده بودیم (NTFS هم بود) رو شناخت بعدش هم پسورد را تغییر دادیم. به همین سادگی.
    برای هر نسخه ای از ویندوز که لازم دارید می تونید چنین چیزی رو جستجو کنید. مثلا بزنید:
    win 2000 password recovery boot disk یا چیزی شبیه این.

یه عشق برنامه نویسی خفن
    one of the main causes of the fall of the Roman Empire was that, lacking zero, they had no way to indicate successful termination of their C programs. -- Robert Firth

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    shaniaki عزیز سلام
    خوب این دیسک رو چجوری می شه درست کرد؟

با عرض ادب:
    گفتم که بنا به نوع ویندوزتون باید جستجو کنید آخر سر هم اگر روی سی دی بخواهید ISOشو می ده و اگر روی دیسکت بخواهید یک برنامه اضافه تر برای نوشتن اون فایل روی دیسکت به طوری که دیسکت bootable باشد هم لازم دارید. اگر موفق نشدید مدل سیستم خود را بفرمایید تا در صورت امکان راه حل تقدیم گردد.

یه عشق برنامه نویسی خفن
    one of the main causes of the fall of the Roman Empire was that, lacking zero, they had no way to indicate successful termination of their C programs. -- Robert Firth

کاربر جدید آواتار Natilous
    محل زندگی
    خراسان شمالی - بجنورد
    سلام من از win-2000 و win-XP استفاده می کنم. اگه روش ایجاد اون دیسک ها رو بگید ممنون می شم :D

بیا ای خسته خاطر دوست ! ای مانند من دلکنده و غمگین
    من اینجا بس دلم تنگ است
    بیا ره توشه برداریم
    قدم در راه بی فرجام بگذاریم

البته پس از پیدا کردن برنامه در نظر داشته باشید که فقط پسورد ادمین لوکال رو میتونید بدست بیارید یا پاک(بلنک) کنید
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

تاپیک های مشابه

1. windows ce سر نام چه کلمه ای است؟؟
    نوشته شده توسط azi18m در بخش Windows Phone و Windows Mobile
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 28 اردیبهشت 1386, 17:04 عصر
  2. پاسخ: 7
    آخرین پست: دوشنبه 01 خرداد 1385, 16:46 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید