صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 44 از 44

نام تاپیک: ارشد یا تحصیل در خارج مسئله این است

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    نقل قول نوشته شده توسط Mohammad_Mnt مشاهده تاپیک

جدی که نمی گی ! همچین چیزی توی قانون نداریم !!!! ایرانی ایرانیه دیگه حالا چه فارس، چه ترک، چه کرد، چه لر
    آره دوست عزیز
    جدی میگم . قانون اساسی را نگاه کنید. تا حالا شنیدید که یک کرد نامزد ریاست جمهوری شود یا به عنوان وزیر به مجلس معرفی شود ؟
    بعد مطلبی را که خودم گفتم واقعیت دارد و سر خود من اومده . یکی از دلایلی هم که من از ایران آواره شدم ( البته ضرر نکردم اما هر چه باشد از وطن دور شدیم و هر جا هم باشیم ایرانی هستیم ) همین موضوع فوق الذکر بود.

کاربر دائمی آواتار CodeMasterX
    محل زندگی
    Iran, Shiraz

Wink

نقل قول نوشته شده توسط saeed_Z_F مشاهده تاپیک
    سلام
    آخه بدبختی اینجاس که این خونه ای شما میگی تو حیاتش مارو راه نمیدن و اصلا شک دارم که خونه ما باشه .
    و یه نکته دیگه هم اینکه تمام این مطالبی که گفتید عیب بود نه مزیت .
    ببینم شما میخوای پروفسور آکادمیک رشته کامپیوتر بشی یا اینکه بتونی یه زندگی خوب رو پایه ریزی کنی ؟
    من با حرف شما کاملا مخالفم.درسته که توی ایرن برای تحصیل و زندگی مشکلات فراوانی داریم که خود بنده هم از اونا مستثنا نیستم،3 ساله که FullTime کار میکنم و دانشجو هم هستم،پس با تمام این مشکلات و بدبختی ها کما بیش روبرو شدم.
    اما حرف من این بود که توی جایی مثال ایران که یه سری منابع زاحت تر بدست میان و در صنعت IT هنوز تازه کاره خیلی خوب میشه NumberOne شد و پول و جایگاه خوبی هم بدست آورد.مگه همین گروه "مدیران سیستم" خودمون نیستن ؟!
    ولی اگر کسی مثل شما و من بخواد آزاد باشه و از حمایت دولت و قانون بهره مند بشه،تحصیلات عالیه و بدون دردسر داشته باشه،زندگیش به روز و استاندارد باشه و از زندگی اش اذت ببره،بله،باید از ایران کوچ کرد.ولی در کنارش دوست عزیز و بقیه دوستان به غیر از من هم مسلما کسان زیادی هستن که تجربه کار و زندگی و تحصیل در خارج از ایران رو دارن و به این سادگی ها هم نیست.من حدود دو سال دبی کار و تحصیل داشتم،حالا شاید بگن دبی که بقل دستمون هست! ولی اونجا هم به هر حال یه کشور خارجی محسوب میشه،و کار و پول در آوردن همچین زاحت هم نیست.
    اینجوری نیست که کسی اگر پول و پله داشت و از نظر تحصیلات و دانش هم چیزی برای گفتن داشت تا رفت اونور ببرنش بر دل مایکروسافت و هاروارد و بگن بفرما خدایی کن!
    لطفا قبل از جواب دادن به این جور پست ها یه کم "واقع بین و واقع گرا" باشید.درباره اینجور مسائل نمیشه واقعیات و تجربه رو کنار گذاشت و به مطلوب دل و قانون و حقوق بشر چسبید.

نقل قول نوشته شده توسط CodeMasterX مشاهده تاپیک
    ببینم شما میخوای پروفسور آکادمیک رشته کامپیوتر بشی یا اینکه بتونی یه زندگی خوب رو پایه ریزی کنی ؟
    من با حرف شما کاملا مخالفم.درسته که توی ایرن برای تحصیل و زندگی مشکلات فراوانی داریم که خود بنده هم از اونا مستثنا نیستم،3 ساله که FullTime کار میکنم و دانشجو هم هستم،پس با تمام این مشکلات و بدبختی ها کما بیش روبرو شدم.
    اما حرف من این بود که توی جایی مثال ایران که یه سری منابع زاحت تر بدست میان و در صنعت IT هنوز تازه کاره خیلی خوب میشه NumberOne شد و پول و جایگاه خوبی هم بدست آورد.مگه همین گروه "مدیران سیستم" خودمون نیستن ؟!
    ولی اگر کسی مثل شما و من بخواد آزاد باشه و از حمایت دولت و قانون بهره مند بشه،تحصیلات عالیه و بدون دردسر داشته باشه،زندگیش به روز و استاندارد باشه و از زندگی اش اذت ببره،بله،باید از ایران کوچ کرد.ولی در کنارش دوست عزیز و بقیه دوستان به غیر از من هم مسلما کسان زیادی هستن که تجربه کار و زندگی و تحصیل در خارج از ایران رو دارن و به این سادگی ها هم نیست.من حدود دو سال دبی کار و تحصیل داشتم،حالا شاید بگن دبی که بقل دستمون هست! ولی اونجا هم به هر حال یه کشور خارجی محسوب میشه،و کار و پول در آوردن همچین زاحت هم نیست.
    اینجوری نیست که کسی اگر پول و پله داشت و از نظر تحصیلات و دانش هم چیزی برای گفتن داشت تا رفت اونور ببرنش بر دل مایکروسافت و هاروارد و بگن بفرما خدایی کن!
    لطفا قبل از جواب دادن به این جور پست ها یه کم "واقع بین و واقع گرا" باشید.درباره اینجور مسائل نمیشه واقعیات و تجربه رو کنار گذاشت و به مطلوب دل و قانون و حقوق بشر چسبید.
    سلام
    اولا که شما به کتاب های فارسی ترجمه شده که افتضاح ترجمه شده و از سرو تهش هم کلی زدن میگین منبع خوب و ارزون !!!!
    بعدش : آره شرکت های بزرگ اون وره آب به راحتی استخدام نمی کنند ولی معیارهاشون علمی و .... نه مثل ایران که معیارها .....

فقط آخرش بهتون بگم شما که خودتون میگید این همه سختی و زحمت کشیدید اینو بدونید تو ایران نه می تونید پروفسور آکادمیک رشته کامپیوتر بشید نه زندگی خوب و راحتی داشته باشید .

ولی با همین زحماتی که اینجا می کشید اگه جایی می کشیدید که شایسته سالاری و مردم سالاری حاکم بود می تونستید ....

حالا من واقع بین باشم یا شما (البته نظر من اینه جفتمون).

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    بعدش : آره شرکت های بزرگ اون وره آب به راحتی استخدام نمی کنند ولی معیارهاشون علمی و .... نه مثل ایران که معیارها .....
    هر دو نظر کاملا درستند .
    همینجوری کسی رو هیچ شرکت و موسسه ای براحتی استخدام نمیکنه و باید بار علمی را که خودت اظهار میداری رو ثابت کنی . پس از تائید مدارکتت باید دوباره یک دوره هم بگذرونی تا با سیاست و نحوه کار در این کشور و این مووسه آشنا بشی . در ضمن اینجا معیار برای کارهای علمی ، علمه نه چیز دیگر ..

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •