نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: مشکل برای نصب دیتابیس

مشکل برای نصب دیتابیس

سلام خدمت همه عزیزان
    آیا برنامه ای جهت نصب دیتابیس sql وجود داره . منظورم اینه که میشه تعیین کرد که یکسری از جداول و آبجکتها نصب بشن و بقیه نصب نشن

بذارید اول به این سوال پاسخ داده بشه. که چطوری میخواهید یک دیتابیس را نصب کنید.؟
    (هر چی فکر کردم چیزی به نام Setup Database به ذهنم نرسید. البته مطمئنا" مشکل از ذهن کوچک من است.)

دوست عزیزم اگر منظورتون انتقال دیتابیس به یک سرور دیگه هستش، میتونین از دیتابیس Script بگیرین تا تمام Objectها (منظور جداول، پروسیجر ها و ...) با دستور CREATE براتون تهیه بشه، حالا Script بدست اومده رو میتونین روی سرور مقصد اجرا کنین. ولی این کار فقط ساختار رو میبره، نه اطلاعات رو. اگر پیرامون سوالتون بیشتر توضیح بدین به ما هم کمک کردین!

از پگیریتون ممنون
    البته دوستان همه استاد بنده هستن و شکست نفسی میکنند
    فرض کنید یک سیستم total طراحی کردید که شامل حسابداری ، فروش ، مهندسی تولید و خزانه داری هست . یک مشتری فقط ار شما حسابداری و فروش را می خواهد حال نیاز به یک setup یا wizard دارین که فقط آبجکتهای مربوط به این دو تا سیستم رو نصب کنه چون نیازی به آبجکتهای بقیه سیستمها نیست. حالا نمیدونم تونستم منظورم رو خوب منتقل کنم یا نه!!!

بله من هم همین رو برداشت کردم از سوالتون. زمانی که Script رو بدست آوردین، میتونین دستورات داخل اون رو تفکیک کنین و به چند Script جدا تقسیم کنین. مثلا حسابداری یک فایل، انبار یک فایل و ...
    حالا کسی که ماژولهای مختلف نرم افزار شما رو تهیه میکنه، میدونین دقیقا کدوم Scriptها باید براش در حین Setup (یا به هر نحو دیگه) اجرا بشه

امین جان از راهنمایی شما خیلی ممنونم . خیلی مفید بود . یک زحمت دیگه برای شما داشتم میتونی زحمت بکشی و بگی که آیا sql ویزارد خاصی برای تهیه این script داره . یا اینکه چطور میشه این script ها رو تهیه کرد. ( راهی که من میرم اینه که مثلا از یک table ، design میگیرم و در آنجا اسکریپتش رو میتونم کپی کنم اما موقع اجرای اون در یک دیتابیس دیگه relation های اون table ایجاد نمیشن یا index هاش ایجاد نمیشن)

باز هم هزار بار ممنون شرمنده میکنی

روی دیتابیس Right Click کن و Generate SQL Script

مشکل حل شد یک دنیا ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •